Archijob - Studio לוח מודעות דרושים | חיפוש עבודה | לוח דירות | יד-2 מערכת הפורומים לימודי עיצוב - לימודי אדריכלות אדריכלים , מעצבים פנים , מהנדסים , קבלנים חברות ומוצרי בניה ועיצוב חדשות וארועים ראיונות אדריכלים ומעצבים חשיפת פרויקטים - אדריכלים ומעצבים סקר שכר אדריכלים מעצבים ומהנדסים תחרויות אדריכלות ועיצוב בינלאומיות לוח דרושים מאמרים המגזין של archijob archijob פרסום באתר archijob אודות archijob עמוד הבית - archijob קבעו כעמוד הבית שליחת פרויקטים ומאמרים לאתר - archijob יצירת קשר - archijob שרותי השמה תפריט עליון
חדשות וארועים
כל כותרות החדשות ארועים ראיונות פרויקטים מאמרי דעה תחרויות אקדמיה מדיה עסקים English חיפוש בחדשות שליחת חדשות

רצפת אפוקסי - פתרון תעשייתי מעוצב ופרקטי || עסקים

רצפת אפוקסי - פתרון תעשייתי מעוצב ופרקטי
 חדשות - כותרות
פרוייקט מגורים בסגנון מתועש בברזיל פרוייקט מגורים בסגנון מתועש בברזיל

זוהר נווה בתערוכת יחיד זוהר נווה בתערוכת יחיד

תערוכת יחיד חדשה: צבע הוא מרכיב תערוכת יחיד חדשה: צבע הוא מרכיב

ניו יורק הים תיכונית II חשיפת אדריכלים ניו יורק הים תיכונית II חשיפת אדריכלים

הרצאות בפקולטה לארכיטקטורה ובינוי ערים, טכניון הרצאות בפקולטה לארכיטקטורה ובינוי ערים, טכניון

פרוייקט המסיכה תערוכת צילום חדשה ''פרוייקט המסיכה'' תערוכת צילום חדשה

ON and BEYOND בגלריית החווה, חולון ON and BEYOND בגלריית החווה, חולון

תערוכה קבוצתית חדשה בחלל האמנות נסימה-לנדאו, תל אביב  תערוכה קבוצתית חדשה בחלל האמנות נסימה-לנדאו, תל אביב 

Berlin Affordable Housing Challenge Berlin Affordable Housing Challenge

מערכת מדפים דיגיטלית חכמה מערכת מדפים דיגיטלית חכמה

זאהה חדיד אדריכלים נבחרו לתכנן את תחנת הרכבת בוילנה זאהה חדיד אדריכלים נבחרו לתכנן את תחנת הרכבת בוילנה

ראיון עם קרן ניב טולדנו מעצבת פנים ראיון עם קרן ניב טולדנו מעצבת פנים

מוצרים חדשים מבית רינות מחיצות מוצרים חדשים מבית רינות מחיצות

מציאת חן פרויקט הוויטרינות ברח דיזנגוף תל אביב ''מציאת חן'' פרויקט הוויטרינות ברח' דיזנגוף תל אביב

בין פנים לחוץ- תערוכת ציורים בגלריה זימאק ''בין פנים לחוץ''- תערוכת ציורים בגלריה זימאקלכל כותרות החדשותעסקים - ‏יום ראשון ‏15 ‏אוגוסט ‏2021 מאת: Archijob6

אפוקסי, או בשמו המלא ''פוליאפוקסיד'', הוא חומר מיוחד ובעל תכונות עצמתיות אשר מכשירות אותו לשלל מטרות כשלעצמו או כציפוי עבור חומרים אחרים. הסגולות של האפוקסי מתאפיינות גם בפן האסתטי של הציפוי וגם בפן הפונקציונלי שלו, באופן שנדיר לראות בין חומרי הציפוי השונים, וכך הוא הפך לחומר אהוב ביותר אשר יכול להגשים מטרות שונות בבת אחת. השילוב של אפוקסי עם בטון הפך לנפוץ למדי, שכן הוא מאפשר לרתום את התכונות החשובות של שני החומרים גם יחד וליצור משטח קשיח במיוחד ועתיר ביתרונות.

יישום אפוקסי לבטון
האפוקסי מתקשה כאשר הוא בא במגע עם חומר מקשה, ולכן נהוג לשלב אותו עם בטון, אשר נחשב לחומר מקשה ומתהדר בתכונות מעולות בעצמו. היישום של האפוקסי כציפוי לבטון נעשה באמצעות שכבה דקה במיוחד של צבע אפוקסי על גבי משטח הבטון, בעובי של מילימטרים ספורים בלבד. גם בעובי מזערי שכזה, האפוקסי נותן את אותותיו וניתן להבחין ביתרונות המעולים שלו משתלבים במשטח הבטון – אלו מתבטאים הן בסגולות הפונקציונליות של האפוקסי אשר משכללות ומוסיפות ליתרונות הטבעיים של הבטון, והן בסגולות האסתטיות שלו, שבאמצעותן ניתן להעניק לבטון נופך דקורטיבי עשיר.

רצפת אפוקסי במחסן, אדל פרויקטים בע
רצפת אפוקסי במחסן, אדל פרויקטים בע''מ

מוסך אופנועים, קרדיט:אדל פרויקטים בע
מוסך אופנועים, קרדיט:אדל פרויקטים בע''מ


יתרונות האפוקסי לבטון
האפוקסי הוא חומר מיוחד וניתן לרתום חומר זה לשלל מטרות. לכן, הוא עשוי לשמש כפתרון היעיל ביותר בחללים מסוימים בהם יש צורך ליצור תנאים קפדניים במיוחד. בין היתרונות המרכזיים של האפוקסי, ניתן למנות את הבאים:
חיכוך: אחד מסימני ההיכר של האפוקסי הוא מקדם החיכוך הגבוה שלו, אשר הופך אותו לחומר ציפוי יעיל במיוחד לבטון אשר מונע החלקה באופן מיטבי.

דקורטיביות: על אף מקדם החיכוך הגבוה שלו, האפוקסי מתאפיין בברק טבעי אשר מעניק לו מראה חי ורענן, והפן האסתטי של האפוקסי כה ניכר ומרכזי עד שיש מי שעושה בו שימוש למטרות דקורטיביות בלבד.
עמידות מכנית: האפוקסי הוא חומר חזק ועמיד במיוחד, גם כאשר הוא מיושם כשכבת ציפוי דקיקה, והוא עמיד בפני שחיקה גם כאשר מופעלים עליו לחצים גדולים כמו תנועה של מכונות גדולות.
עמידות כימית: לאפוקסי ישנה עמידות כימית גבוהה בפני שורה של חומרים, וכך ציפוי אפוקסי יכול לשמש כשכבת בידוד יעילה בסביבות בהן יש פעילות מגוונת.
עמידות תרמית: לאפוקסי יש עמידות תרמית יעילה במיוחד, תכונה שמכשירה אותו לשימוש בחללים בהם ישנן טמפרטורות גבוהות או נמוכות מן הרגיל.
אחזקה פשוטה: העמידות המגוונת של האפוקסי בשלל תחומים הופכת את הליך האחזקה שלו לפשוטה במיוחד – ציפוי האפוקסי אינו נפגם או נשחק, וכך ניתן להשתמש באמצעים נורמטיביים כדי לשמור על הציפוי נקי, אסתטי ופונקציונלי לאורך זמן.

אפשרויות שימוש בציפוי אפוקסי לבטון
בין המבנים והחללים בהם נהוג לשלב את האפוקסי, המרכזיים הם הבאים: חניונים: מקדם החיכוך הנמוך של האפוקסי בשילוב עם העמידות המכנית הגבוהה שלו הופך אותו לחומר מעולה לשילוב בחניונים, באופן ששכבת הציפוי של האפוקסי מסוגלת ליצור סביבה בטוחה ויעילה לנהיגה, ואילו המגוון האסתטי שלו מאפשר לרתום אותו אף ליצירת סימוני תנועה יעילים.
אולמות תצוגה: באופן דומה לחניונים, גם אולמות תצוגה יכולים ליהנות מהיתרונות הרבים של האפוקסי, ובנוסף להם גם לרתום באופן מקיף יותר את הפוטנציאל הדקורטיבי של הציפוי.
מפעלים ומחסנים: שלל סוגים של מפעלים ומחסנים נדרשים בתנאים קפדניים או קיצוניים, תוך יצירת בידוד יעיל באמצעות חומר שגם יוכל לעמוד בפני המפגעים הפנימיים של החלל – הסגולות הרבות של האפוקסי מכשירות אותו לשמש ציפוי יעיל במקרים שכאלה, וכך הוא הופך לחומר נפוץ למדי באינספור מפעלים ומחסנים.
מבני תעשייה: שלל מבני תעשייה צריכים לאפשר פעילות ותנועה של מכונות כבדות, ויש צורך להשתמש בציפוי אשר ישמור על הבטיחות בזמן הפעילות שלהם מחד ואשר לא יינזק כתוצאה מהם מנגד – בזכות היתרונות שלו, ציפוי אפוקסי יכול לשמש עבור כל המטרות הללו.

רצפת אפוקסי במפעל, קרדיט: אדל פרויקטים בע
רצפת אפוקסי במפעל, קרדיט: אדל פרויקטים בע''מ

יתרונות ברצפות אפוקסי במפעלים ומחסנים
חיפוי רצפות של מפעלים, פסי ייצור, מחסנים ושלל מבנים תעשייתיים על ידי אפוקסי הינו דבר של מה בכך בשנים האחרונות. התכונות הייחודיות של האפוקסי מקנות לרצפה בחללים הללו יתרונות משמעותיים: בטיחות: חיפוי רצפות על ידי אפוקסי מעניק לרצפה מעטה הגנה המונע החלקה. חיפוי אפוקסי לרצפות מפעלים מהווה יתרון בטיחותי משמעותי, המגן על השוהים במפעל ועל העובדים בו מפני החלקות.
עמידות: במחסנים ומבנים תעשייתיים, נוטים לרב לשנע ציוד כבד ו/או לגרור ארגזים, רהיטים או עגלות. באמצעות ריצוף האפוקסי, הרצפה מקבלת שכבת הגנה ששומרת על הן על האיכות שלה והן על הנראות שלה לאורך זמן. חיפוי האפוקסי ניחן באורך חיים רב, אין שום בעיה לשנע על האפוקסי כל מטען, בכל כובד שהוא.
מראה: ריצוף אפוקסי ניתן ליישום במגוון צבעים וגוונים. במפעלים ואזורים תעשייתיים, הדבר יכול לשנות משמעותית את האווירה בחלל ולהפוך אותה למרעננת ונעימה לשוהים בה.
הגנה: חיפוי רצפת מפעלים באפוקסי מונע חדירת רעלים ממי גשמים, סותם סדקים וחריצים, ומהווה למעשה מערכת הגנה חשובה עבור העובדים במפעל.
בעת ההתקנה של חיפוי האפוקסי, ניתן לחלק את ההתקנה לאזורים, כך שהמפעל לא יושבת לחלוטין. ניתן לכסות באמצעות אפוקסי חללים נוספים מעבר לרצפה, כמו שטחים על הקירות, עמודים, ועוד.

רצפת אפוקסי בחניון. קרדיט תמונה: FREEPIK 
רצפת אפוקסי בחניון. קרדיט תמונה: FREEPIK 

אפוקסי אנטי סטטי
רצפת אפוקסי היא אחד הפתרונות הפופולריים ביותר בעולם החיפוי בשנים האחרונות, וניתן להצביע על טרנד אפוקסי. קבלנים יכולים להצביע על יתרונות רבים לרצפת האפוקסי, מהתחזוקה הפשוטה שלה ועד למראה האסתטי שהיא מייצרת – אולם ניתן למנות חיסרון משמעותי אחד של חיפוי רצפה מסוג זה: היעדר פריקת חשמל סטטי בצורה מבוקרת. על מנת לפתור את הבעיה הזאת פותחה רצפת אפוקסי אנטי סטטי. בדיוק כפי שהשם מרמז, מדובר בחיפוי רצפה אפוקסי ששודרג על מנת לאפשר פריקה של חשמל סטטי. לרוב, רצפת אפוקסי אנטי סטטי תכלול בצורה מוטות נחושת שיוליכו אל החשמל אל הארקה – וכך ימנעו הצטברות של חשמל סטטי. ניתן להתקין את פתרונות הנחושת הללו כתשתית שעל פניה מונח ציפוי אפוקסי – או לשלב את שניהם יחד כאשר האפוקסי מותקן בתצורת ריצוף. פתרונות אפוקסי אנטי סטטי יכולים להתאים גם לריצוף קרמיקה, בטון או סוגים אחרים של חיפוי רצפה.

צביעה וסימון חניונים
מרבית החניונים בארץ ובעולם, עשויים מבטון. בשנים האחרונות, חלה עלייה ניכרת בריצוף רצפת הבטון של חניונים על ידי אפוקסי. ציפוי האפוקסי לרצפת החניון מעניק לה חזות אסתטית בשל חזותו היפה והחלקה, ובנוסף גם עמידות גבוהה ואורך חיים רב. ציפוי רצפת חניונים באפוקסי ניתן לעשות הן על בטון ישן והן על בטון חדש. הציפוי משטח את רצפת הבטון בצורה אבסולוטית ומרהיבה, סותם את הסדקים והחריצים, ומאפשר משחק צבעים בצביעת החניות וסימוני הנסיעה על הרצפה ועל העמודים.


אפוקסי בחניון, קרדיט: אדל פרויקטים בע
אפוקסי בחניון, קרדיט: אדל פרויקטים בע''מ

יתרונות בצביעה וסימון חניות באפוקסי
תופעת ציפוי רצפת חניונים באפוקסי הפכה נפוצה, ולא בכדי. לצביעת החניון באפוקסי ישנם יתרונות רבים, ולהלן העיקריים שבהם:
ביצוע: סימון פשוט וקל של חניות וסימני נסיעה על רצפת החניון ועל העמודים. האפוקסי מבליט את שטחי החניה וסימני הדרך, מעניק לחניון מראה עיצובי ומאפשר משחק במגוון צבעים משתנים.
רצפה שטוחה: ציפוי רצפת הבטון של חניונים באפוקסי משטיח לחלוטין את הקרקע, ומעבר למראה האסתטי שהוא יוצר הוא אף מונע בכך סכנה למעידות של ההולכים והשבים בחניון.
עמידות ואורך חיים: ציפוי אפוקסי לחניונים משדרגים את נראותם, ומעניקים להם עמידות. האפוקסי הוא חומר מבודד ומגן, ששומר על הרצפה ומבטיח את הנראות שלה האסתטית לאורך זמן, על אף היותה בשימוש בכל עת.
עיצובים וצבעים שונים: צביעת אפוקסי מאפשרת בחירה של צבעים מבין מגוון רחב של אפשרויות. ניתן להפריד בין קומות החניון על ידי צביעת כל קומה בצבע אחר, והדבר מקל משמעותית על הנהגים.

אפוקסי בחניון, קרדיט: אדל פרויקטים בע
אפוקסי בחניון, קרדיט: אדל פרויקטים בע''מ

אפוקסי במחסנים, קרדיט: אדל פרויקטים בע
אפוקסי במחסנים, קרדיט: אדל פרויקטים בע''מ

אפוקסי במחסנים, קרדיט: אדל פרויקטים בע
אפוקסי במחסנים, קרדיט: אדל פרויקטים בע''מ

חיפוי רצפה לאולמות תצוגה
ציפוי הרצפה באמצעות אפוקסי היא טכנולוגיה מתקדמת המיושמת על גבי רצפה/תשתית קיימת, ומייצרת מעליה ריצוף ייחודי חלק ומטאלי, המשדרג משמעותית את חזות הרצפה. באולמות תצוגה, ריצוף אפוקסי תורם משמעותית לנראות הכללית של החלל; הציפוי מעניק לחלל התצוגה מימד של עומק ואופי, ובנוסף ניתן לעשותו במגוון צבעים וגוונים. אלו ה
יתרונות בחיפוי רצפות של אולמות תצוגה על ידי אפוקסי: 
אפשרויות עיצוב רבות:צביעת הרצפה באפוקסי ניתנת בשלל גוונים וצבעים, ומאפשרת משחק עיצובי ושדרוג משמעותי של החלל. ניתן להבליט באמצעות הצבעים השונים אזורים מסויימים, ליצור סימונים על הרצפה, וליצור אווירה מיוחדת ויוקרתית.
משטח חלק למשעי: ציפוי הרצפה של חלל התצוגה באפוקסי, יוצרת לרצפה מרקם חלק ושטוח הנקי מחריצים וסדקים שמעניק לחלל יוקרה והדר. 
עמידות: חללי תצוגה הם חללים שמכילים אנשים לרב, ומעבר לכך לעתים קרובות מאוד גוררים על רצפתם רהיטים ו/או כל פריט אחר שמוצג בהם. בשל כך, רצפת האפוקסי חשובה ומקנה יתרון משמעותי הן בשמירתה על איכות הרצפה והן בהגנתה עליה מפני סדקים, סריטות וחריצים.
אפשרות התאמה: באמצעות האפוקסי והצבעים הרבים בו הוא מגיע, ניתן להתאים את הצורה בצורה אידיאלית לנושא התצוגה שבאולם.

אפוקסי באולם תצוגה, קרדיט: אדל פרוייקטים בע
אפוקסי באולם תצוגה, קרדיט: אדל פרוייקטים בע''מ.

אז מדוע לבחור בנו?
חברת אדל פרויקטים היא חברה המתמחה במתן שירותי ציפוי, חיפוי וצביעה למגוון תשתיות. אנו עובדים עם חומרי אפוקסי, תרכובת המיקרוטופינג, וחומרים דמויי שיש. באמצעותם, אנו מציעים עבורכם התקנת ציפוי או חיפוי לרצפות, קירות, עמודים, רהיטים ומשטחים שונים, הן בחללי פנים והן בחללי חוץ. החברה מציעה פתרונות לכל סוגי הרצפות והחומרים, הן מבחינה פונקציונלית והן מבחינה עיצובית.
חברת אדל פרויקטים מתמחה בהתקנת ציפויי אפוקסי לכל מבנה ועל גבי תשתית. אנו עובדים עם החומר מזה עשרות שנים, ויודעים כיצד להתקינו ולהתאימו בצורה ספציפית לכל מצב קיים, ולכל מבנה באשר הוא. במבנים תעשייתיים כמו מפעלים, חשוב מאוד להתקין את ריצוף האפוקסי בצורה מקצועית ואיכותית, שתביא לידי ביטוי את מעלות החומר המהוות יתרון בטיחותי ואסתטי להתנהלות השגרתית המתרחשת במפעל. חברת אדל פרויקטים מתחייבת בפני לקוחותיה לעבודה איכותית וקפדנית, התאמה ייחודית לתשתית הקיימת תוך שקלול המשתנים השונים הקיימים בה, לאדיבות, לשירות ולתוצאה סופית התואמת את ציפיותיכם. חברת אדל פרויקטים צברה במשך עשרות שנים ניסיון רב בתחום עשייה זה, ומחזיקה בצוות עובדים אמין, נאמן וחרוץ. מבין לקוחותינו ניתן לראות אלפי לקוחות מהמגזר הפרטי, וכן לקוחות מהמגזר העסקי והתעשייתי כגון משרד הביטחון, מפעלי ים המלח, רשת שופרסל ועוד.
לפרטים נוספים ניתן להיכנס לאתר:

אדל פרוייקטים בע''מ


 

לרשימת הכותרות [חזור לעמוד קודם Print News ]

 תגובות פייסבוק
תגובות גולשים  תגובות גולשים [ 0 ]
empty image

אין בשלב זה תגובות של גולשים לידיעה זו

היה הראשון להגיב !
 

 

 שם:
 דוא"ל: (לא חובה)
 תוכן התגובה:
 הקלידו את המילה:
captcha  
[ מטרת בדיקה זו לחסום תוכנות פרסום ספאם ]


 החדשות הנצפות ביותר בחודש האחרון
תערוכה קבוצתית חדשה: אהבה נזילה  תערוכה קבוצתית חדשה: אהבה נזילה 

מציירים סיפור אהבה בגלריה חנקין, חולון ''מציירים סיפור אהבה'' בגלריה חנקין, חולון

בית כפרי בסגנון מודרני II חשיפת מעצבים בית כפרי בסגנון מודרני II חשיפת מעצבים

תערוכת יחיד: ויטרזים רכים בבית האמנים, תל אביב תערוכת יחיד: ויטרז'ים רכים בבית האמנים, תל אביב

מערכת רגליות תמיכה מתכווננות לרצפה צפה Support מערכת רגליות תמיכה מתכווננות לרצפה צפה Support

תערוכת שימור ושימוש חוזר במבנים, REUSE תערוכת שימור ושימוש חוזר במבנים, REUSE

זאהה חדיד אדריכלים נבחרו לתכנן את תחנת הרכבת בוילנה זאהה חדיד אדריכלים נבחרו לתכנן את תחנת הרכבת בוילנה

אניסה אשקר: סקיצה פריזאית במכון הצרפתי אניסה אשקר: סקיצה פריזאית במכון הצרפתי

מוצרים חדשים מבית רינות מחיצות מוצרים חדשים מבית רינות מחיצות

מרחב קליטה II חשיפת סטודנטים מרחב קליטה II חשיפת סטודנטים

תערוכת יחיד: שקר לבן בגלריה ימה תערוכת יחיד: שקר לבן בגלריה ימה

זית אצל זית תערוכה בבית ראובן ''זית אצל זית'' תערוכה בבית ראובן

ראיון עם קרן ניב טולדנו מעצבת פנים ראיון עם קרן ניב טולדנו מעצבת פנים

תל אביב בסיבוב- אדריכלות תל אביבית בציור ''תל אביב בסיבוב''- אדריכלות תל אביבית בציור

מערכת מדפים דיגיטלית חכמה מערכת מדפים דיגיטלית חכמה


 

 

 


יצירת קשר ופרסום באתר

פרסום ב Archijob
יצירת קשר
שרותי השמה
קראו אודות אתר Archijob
חשיפת פרויקטים
שליחת חדשות
המלצות לשיפור
המליצו לחברים

חתימה על ניוזלטר

הוספת ארכיג'וב למועדפים

קביעת האתר כעמוד הבית

 

ארכיג'וב-סטודיו

קורס רוויט
Revit

קורס אוטוקאד
קורס סקצ'אפ
Sketchup

קורס ויריי לסקצ'אפ

קורס פוטושופ
קורס פוטושופ
לאדריכלים ומעצבים

קורס אילוסטרייטור
קורס אוטוקאד
תלת מימד

קורס עיצוב פנים
מכינה לעיצוב
מכינה לאדריכלות
הכנת תיק עבודות
קורס הום סטיילינג

לימודים וקורסים

לימודי אדריכלות
לימודי עיצוב פנים
תואר שני באדריכלות ועיצוב
לימודי עיצוב תעשייתי
לימודי תקשורת חזותית עיצוב גרפי
לימודי אדריכלות נוף
לימודי הנדסה אזרחית
מכינות לעיצוב ואדריכלות
לימודי אוטוקאד
לימודי פוטושופ
לימודי רישום וציור
לימודי צורפות
לימודי עיצוב אופנה טקסטיל
לימודי צילום

טיפ אוטוקאד

אנשי מקצוע

אדריכלים
מעצבי פנים
מהנדסי בנין
קבלני שיפוצים
אדריכלי נוף
מעצבים תעשיתיים
מעצבים גרפיים
מבצעי הדמיות
בוני מודלים
ניהול / פיקוח בניה

 

לוח המודעות

דרושים
חיפוש עבודה
לוח דירות - נדלן
קונים - מוכרים

 

חברות ומוצרים

ריצוף
דלתות
אביזרי אמבטיה
ריהוט
מטבחים
חלונות
ריהוט משרד
גינה ונוי
תאורה
עץ
ריהוט גן
קרמיקה
אלומיניום
אבן
חיפוי וציפוי
פרגולות
פרקט

 

פורומים

פורום אדריכלות
פורום בניה
פורום עיצוב פנים
פורום בניה ירוקה

פורום ריצוף
פורום אלומיניום
פורום צבעים וטיח
פורום מים
פורום מיזוג אוויר
פורום דלתות
פורום יבוא אישי מסין
פורום פרזול ועץ

פורום תאורה
פורום איטום בידוד אקוסטיקה
פורום גבס
פורום זכוכית
פורום חיפוי וציפוי
פורום שיש ואבן
פורום בית חכם אודיו-וידאו
פורום אנרגיה סולארית
פורום ריהוט משרדי
פורום תמ"א 38
פורום מדרגות
פורום מטבחים
פורום מיגון וממ"דים
פורום מחשבים ורשתות
פורום הדפסות ופלוטרים
פורום אוטוקאד
פורום הדמיות
פורום סקצ'אפ
פורום פוטושופ

 

 

האתר מנוהל באמצעות חברת ארכיג'וב עסקים בע"מ | כל הזכויות שמורות: איתי אלמוג-בר , אדריכל - יוצר האתר  2000 - 2020 ©
טלפון : 03-7467780 | דוא"ל :
webmaster@archijob.co.il  |  כתובת: ארכיג'וב עסקים  רחוב תובל 20 קומה 1 מתחם הקיבוץ רמת גן (מחוז תל אביב)
www.Archijob.co.il  |  www.Archifind.co.il  |  www.Archijob.biz  |  www.archijob-studio.co.il

Archijob Business ltd operates the Archijob website  |  All rights reserved : Itay Almog - Bar, Architect - Site creator  2000 - 2020 ©
phone: +972-3-7467780 | email:
webmaster@archijob.co.il  | address: Archijob Business , 20 Tuval st. Ramat Gan (Tel Aviv District)