Archijob - Studio לוח מודעות דרושים | חיפוש עבודה | לוח דירות | יד-2 מערכת הפורומים לימודי עיצוב - לימודי אדריכלות אדריכלים , מעצבים פנים , מהנדסים , קבלנים חברות ומוצרי בניה ועיצוב חדשות וארועים ראיונות אדריכלים ומעצבים חשיפת פרויקטים - אדריכלים ומעצבים סקר שכר אדריכלים מעצבים ומהנדסים תחרויות אדריכלות ועיצוב בינלאומיות לוח דרושים מאמרים המגזין של archijob archijob פרסום באתר archijob אודות archijob עמוד הבית - archijob קבעו כעמוד הבית שליחת פרויקטים ומאמרים לאתר - archijob יצירת קשר - archijob שרותי השמה תפריט עליון
חדשות וארועים
כל כותרות החדשות ארועים ראיונות פרויקטים מאמרי דעה תחרויות אקדמיה מדיה עסקים English חיפוש בחדשות שליחת חדשות

''בתים מבפנים'' - אירוע אדריכלות בתל אביב-יפו || ארועים

 חדשות - כותרות
בית מגורים שמשלב אדריכלות נוף בברזיל בית מגורים שמשלב אדריכלות נוף בברזיל

תערוכות יחיד בארטפורט תערוכות יחיד בארטפורט

תערוכה בבית האמנים תל אביב תערוכה בבית האמנים תל אביב

תערוכה קבוצתית בגלריה זוזו תערוכה קבוצתית בגלריה זוזו

קול קורא לתערוכות זוגיות וקבוצתיות מגלריה אינדי קול קורא לתערוכות זוגיות וקבוצתיות מגלריה אינדי

תכנון מתחם גני ילדים בסין תכנון מתחם גני ילדים בסין

תערוכות חדשות במוזיאון פתח תקווה לאמנות תערוכות חדשות במוזיאון פתח תקווה לאמנות

זיכרון גנטי -  תערוכה של אב ובן זיכרון גנטי - תערוכה של אב ובן

תערוכת יחיד בגלריה ק תערוכת יחיד בגלריה ק'

תכנון קולג בוויטנאם תכנון קולג' בוויטנאם

תערוכה בגלריה לוטן תערוכה בגלריה לוטן

חודש יוני 2024 בבית הנסן חודש יוני 2024 בבית הנסן

עצרת הגאווה והתקווה של עיריית תל אביב -יפו עצרת הגאווה והתקווה של עיריית תל אביב -יפו

Kinder Space - Architecture Competition Kinder Space - Architecture Competition

תערוכה חדשה בגלריה ליטבק קונטמפוררי תערוכה חדשה בגלריה ליטבק קונטמפוררילכל כותרות החדשות


ארועים - ‏יום רביעי ‏22 ‏מאי ‏2024 מאת: Archijob6

''בתים מבפנים'' -
אירוע האדריכלות הגדול בישראל יתקיים בתל־אביב-יפו זו השנה ה-17. 180 אתרים, סיורים, שיחות ומפגשים שייערכו בכל רחבי העיר בבתים פרטיים, במבני ציבור ובמרחב הציבורי במשך סוף שבוע אחד 23-25/5/23 וללא עלות. בצל מלחמת ''חרבות ברזל'' החליטו עיריית תל-אביב-יפו ויוזמי האירוע, לקיים את 'בתים מבפנים', והשנה יותר מתמיד כדי לזכור ולהזכיר את הסיפור שלנו, את הנס שנקרא מדינת ישראל, ואת סיפור בנייתה של העיר העברית הראשונה.

אירוע ''בתים מבפנים'' מהווה הזדמנות לקהל הרחב להתבונן באיכויות ובמורכבויות של המקום שבו אנחנו חיים, לשאול שאלות עומק שכעת רלוונטיות יותר מתמיד – מהו בית במובנים הפיזיים, ההיסטוריים והרגשיים ולבחון את השייכות למקום ואת הקשר לעיר ולסיפורה. 

המידע המלא על התכנית העשירה מופיע באתר: https://www.batim-il.org/

תכנית אירועי ''בתים מבפנים 2024'' כוללת:
סיורים היסטוריים:
אומרים שהיה פה שמח. נקודת המפגש: ארלוזורוב 93, גינת ההסתדרות.
סיור עם מורה הדרך ניר מודריק בצפון 'הצפון הישן', בעקבות אישים ומבנים. הסיור יסקור את האירועים והשינויים הפיזיים והחברתיים שהתחוללו כאן במאה ה־20. הוא יתחיל בבניין שנבנה בקרבת הכפר סומייל בסוף שנות ה־30, ימשיך לבית החולים אסותא המיתולוגי, לרחבת באזל ולכיכר היל, שבה יסופר על חציית הירקון על ידי הצבא הבריטי ובעלי בריתו במלחמת העולם הראשונה. בסיור יסופר גם על אנשי מחתרת, רוח ותרבות שגרו במסלולו. נקודת הסיום תהיה בשדרות נורדאו פינת רחוב אלכסנדר ינאי.  משך הסיור כשעתיים.
חמישי, 23.5, 17:30; שבת, 25.5, 11:00. 2 סיורים מוגבלים ל־30 משתתפים ברישום מוקדם.


סיור אומרים שהיה פה שמח- פרויקט אסותא צלם משה צורעשר טחנות
נקודת מפגש: בקצה המזרחי של חניון אצטדיון האתלטיקה הדר יוסף. הכניסה מרחוב בכור שלום שטרית.
סיור בדגש אדריכלי בהדרכת אדריכלית הפרויקט תמר בן טובים, באתר ההיסטורי של עשר טחנות שנחשף לפני כשנה על ידי עיריית תל־אביב-יפו באמצעות חברת גני יהושע ובסיוע הקרן לשטחים פתוחים. האתר כולל גשר אבן וטחנות קמח מהתקופה הרומית שפעלו עד ערב מלחמת העולם הראשונה, אז פוצצו הטורקים את הגשר כדי למנוע מהצבא הבריטי לחצות את נחל הירקון. בעקבות כך נזנח האתר וכוסה בצמחייה וסחף שהסתירו אותו. בסיור יתואר תהליך החישוף של הטחנות, עבודות השימור שנעשו בהן כדי להזרים דרכן מים ולהשמישן, וכן הסבר על השיקום האקולוגי הכולל את החזרת מהלך הנחל לנתיבו, יצירת בריכת נחל רחבה הכוללת איים לקינון ציפורים ובעלי חיים, שיקום הצמחייה והחזרת מיני בעלי חיים שנעלמו מחלק זה של הירקון ופיתוח שבילים ופינות ישיבה המחברים את האתר לשבילי הירקון. משך הסיור כשעה.
שבת, 20.5, 17:00. סיור ל־50 הבאים הראשונים. אין צורך ברישום מוקדם.

בית המכס המנדטורי
נקודת מפגש: רחוב הרכבת 3, מול החזית הצפונית של המבנה, ליד הכניסה לחניון הדר.
הזדמנות להכיר את המבנה שהוא שריד למתחם תחנת הרכבת שנקראה 'תחנת הרכבת תל אביב' אשר נבנתה בתחילת המנדט הבריטי ופעלה במשך כ־50 שנה, מ־1920 ועד 1970. מבנה בית המכס תוכנן על ידי משרד Palestina Railways – משרד ההנדסה של הרכבת בפלשתינה – ונפתח בשנת 1936, עם פרוץ המרד הערבי ואירועי הדמים שניתקו את תל אביב מתחנת הרכבת יפו ומבית המכס בנמל יפו. במסגרת הסיור שתוביל אדריכלית תמרה גרון, שערכה את תיק תיעוד של המבנה, תוצג גם סקירה קצרה על התפתחות האזור בתקופת המנדט ועל פעילותה של 'תחנת הרכבת תל אביב'.
משך הסיור כשעה. שישי, 24.5, 12:00. סיור מוגבל ל־25 משתתפים ברישום מוקדם. 

 

היכרות עם מוסדות החינוך החדשים ופורצי הדרך
חינוך מיוחד, הדור הבא- בית הספר החדש לחינוך מיוחד ע'ש שושנה דמארי, רחוב עמישב 50.
אדריכלים: נוימן חיינר אדריכלים. אדריכלות נוף: ברבים, 2023.
הזדמנות להכיר את בית הספר החדש לחינוך מיוחד על שם שושנה דמארי, שעל גבול גבעתיים. המוסד מתפרס על שלוש קומות בשטח של 3,000 מ'ר ובנוי על מגרש של 4.9 דונמים. המבנה תוכנן סביב חצר פנימית מוגדרת ומגוננת תוך שימור על כלל העצים הבוגרים במגרש ושילובם בחצר ובמבנה. בית הספר כולל כיתות לימוד וחדרי ספח, וגם חדרי אמנות, יצירה, ריקוד, מוזיקה, סנוזלן, מטבח מקצועי, ספרייה רב תכליתית, חדר מורים ומגוון שטחים לצוות בית הספר. בעיצוב המבנה נעשה שימוש באלמנט חוזר עיצובי ופונקציונלי עשוי אלומיניום מחורר המשמש  להצללה, ליצירת פרטיות, קשר חוץ ופנים תוך שמירה על בטיחות גבוהה ותחושת חופש. הפרויקט הינו יוזמה של עיריית תל־אביב-יפו וחברת עזרה וביצרון.
שישי, 24.5, 12:00 ו־13:00. 2 סיורים פתוחים. אין צורך ברישום מוקדם.


בית הספר לחינוך מיוחד שושנה דמארי צלם נמרוד לוי

מפגשים עם אוכלוסיות מגוונות:
המרכז לתרבות מונגשתנקודת מפגש: משה דיין 52א'.
אדריכלים: אוקא – אורית ווילנברג וקרן ידווב. אדריכלות נוף: נחלת הכלל, 2023.
ביקורים מודרכים במרכז החדש לתרבות מונגשת מיסודה של הספרייה לעיוורים – המבנה היחיד והראשון מסוגו בארץ אשר תוכנן כדי לשמש מרכז תרבות לעיוורים וללקויי ראייה וקריאה. המרכז הינו משכנה של הספרייה המרכזית לעיוורים, הפועלת זה יותר מ־70 שנה להנגשת תוכן כתוב וּויזואלי. המבנה מתפרס על 2,000 מ'ר הכוללים ספרייה, כיתות לימוד והדרכה, משרדים, אולפן הקלטות מהמתקדמים בעולם, מרכז כנסים, בית דפוס ובית קפה, והוא מתוכנן סביב חצר פנימית המהווה מרחב ציבורי שפונה לעיר ומזמין מפגשים קהילתיים. המקום ישמש גם מרכז יצירה, הפקה והשאלה של ספרות, עיתונות, קולנוע, טלוויזיה, תיאטרון, מוזיקה ואומנות חזותית לעיוורים וללקויי ראייה, וכן כמרכז מבקרים שיחשוף את המבקרים לפעולות ההנגשה ולפעילות המתקיימת במקום. הפרויקט זכה בפרס רוקח לאדריכלות מבנים בתחומי העיר תל-אביב לשנת 2023.
שותפים ותומכים מרכזיים בפרויקט: המוסד לביטוח לאומי, עיריית תל־אביב-יפו, קרן ג'רלד שוורץ והתר רייסמן, הקרן הפילנתרופית מוריס וויויאן ווהל וקרן קלור ישראל. הפרויקט בוצע על ידי חברת יניב הנדסה. ניהול ופיקוח: דוד רז.
את הסיורים ידריכו אדריכלי המבנה ונציגי המרכז.
חמישי, 23.5, 16:00 [סיור נגיש לליקוי ראייה]; 17:30. שישי, 24.5, 9:00, 10:00, 11:00.  5 סיורים ל־15 ברישום מוקדם.


בית שניאור – מרכז אתגרים
רחוב שטרית 10 גני יהושע.
אדריכלים: יואב מסר אדריכלים, 2024.
סיור עם אדריכל יואב מסר שבו יוצג הרעיון האדריכלי שהוביל את הפרויקט המורכב מארבעה מבנים ופרגולה מרחפת ויתייחס גם לאופן העמדתו בפארק. בית שניאור הוא מרכז עמותת אתגרים ונקרא על שם שניאור חשין שנהרג בעת שרכב על אופניו. מהמרכז יוצאים רוכבי אופניים לכל רחבי הפארק. המפגש יכלול גם הסבר על פעילות עמותת אתגרים המנוהלת במקום על ידי נתי גרוברג מנהל בית שניאור, ספורטאי פראלימפי המרותק לכיסא גלגלים.
שישי 24.5, 12:00. סיור פתוח. אין צורך ברישום מוקדם.

המרחב החברתי בכיכר אתרים
הירקון 165, כיכר אתרים.
הזדמנות לגלות פרויקט של 'המרחב החברתי' אשר מקדם שוויון מגדרי ואחריות חברתית והפך את  מועדון החשפנות הידוע לשמצה פוסיקט, למרכז חינוכי. בסיורי אוזניות עצמאיים במיצג 'פני אדם', שיצרה האמנית עלית קרייז, נחשפים המבקרים לסיפורו של המבנה שהיה לסמל של ניצול והחפצה של נשים, ולמה שהתחולל בין כתליו במשך שנים.
הפרויקט הוא יוזמה של חברת JTLV שרכשה את המבנה, סגרה את המועדון ותרמה אותו לעמותת המרחב החברתי עד לפיתוחו העתידי של המתחם.  המרחב החברתי הוא ארגון ללא מטרות רווח, שהופך מבנים נטושים למוקדי עשייה חברתית בלב הערים. הסיור מיועד לבני 18 ומעלה.
חמישי, 23.5, 17:00, 17:30, 18:00; שישי, 24.5, 11:00, 11:30. 5 סיורים ברישום מוקדם מוגבל ל־25 משתתפים.

פעילויות לילדים:
הכבאים באים! תחנת כיבוי אש החדשה ברחוב אבן גבירול 231.
כבאי תחנת כיבוי האש של תל־אביב-יפו פותחים את שערי התחנה החדשה להיכרות עם עולם הכיבוי בהדרכות ובהתנסויות חווייתיות. בפעילות יספרו הכבאים על תפקידם, יסבירו כיצד למנוע שרפות ואיך יכולים ילדים לסייע בכך, מהי חשיבותו של גלאי העשן, ממה עשויים בגדיהם וכיצד מגינות עליהם המסכות, ויציגו את מבנה התחנה ואופן פעולתה בחירום. במסגרת הפעילות יוכלו הילדים לשבת בכבאית וללבוש מדי כבאים.
חמישי, 23.5, 16:30־18:00. פעילות פתוחה. אין צורך ברישום מוקדם.

סטודיו לילדים
בית ליבלינג, רחוב אידלסון 29. בית הספר של העיר שבבית ליבלינג, מזמין ילדות וילדים לשעתיים של יצירה במרחב פתוח לעשייה המציעה את היצירה ככלי שבאמצעותו אפשר לחקור, ללמוד ולחוות את העולם. הפעילות ללא נוכחות הורים ובליווי אנשי מקצוע מעולמות האדריכלות, העיצוב והאמנות, מיועדת לבנות ולבני 6 ומעלה. שבת, 25.5, 10:00. פעילות ל־10 ילדים וילדות ברישום מוקדם.

מסע תיאטרלי לילדים
נקודת מפגש: בכניסה לפארק התחנה ליד הקרון ההיסטורי.
פארק התחנה מזמין ילדים להכיר את תולדותיו, ואת סיפוריהן של הדמויות שחיו וביקרו במרחב לאורך מאת השנים האחרונות, בסיורים תיאטרליים עם אמני רחוב ברחבי התחנה: במבנה תחנת הרכבת שבו יפגשו את בן דמותו של אליעזר בן יהודה שיספר על המצאתה של המילה רכבת, יבקרו בקרון רכבת ויצאו למסע בזמן. בווילה של משפחת וילנד שם יפגשו הילדים את בני המשפחה שיספרו על הבית שבנו סמוך לתחנת הרכבת ויזמינו את המשתתפים לבקר בו ולגלות כיצד נראה בית בסגנון בנייה טמפלרי. בסיום תחכה להם הפתעה פורחת מהגינה. לאחר הסיור תתקיים סדנת יצירה בהשראת הבתים הטמפלריים של התחנה  ופעילות במשחקייה מיוחדת במתחם בעלי המלאכה ההיסטוריים. הפעילות מיועדת לבני 6 ומעלה. שנים. ההשתתפות בסדנה ללא עלות אך מותנית ברישום מוקדם בטופס. ניתן להירשם פעם אחת בלבד. מספר המקומות מוגבל. שבת, 25.5, 11:00, 12:00 ו־13:00. 3 סדנאות ברישום מוקדם.


סטודיו לילדים בבית ליבלינג קרדיט יעל שמידט

עשרות בתים פרטיים, ביניהם:
בית בכרם התימנים, רחוב כנפי נשרים 13, כרם התימנים.
אדריכל: עדי וינברג [ארביג'אז], 2023.
סיורים מודרכים עם אדריכל עדי וינברג בבית פרטי בבניין טורי שתכנן בשכונת כרם התימנים. הבית בנוי בגובה 3 קומות מעל קומת מרתף ומהווה מעין 'פרוסה' מבלוק מגורים, עם שני כיווני אוויר, קו בניין אפס לחזית הקדמית וחצר פנימית שקטה בחזית האחורית. בסיורים ידגים כיצד מיקם את שלל פונקציות המגורים בתכסית המינימלית של המגרש תוך יצירת גבול דינמי ומשתנה כלפי הרחוב באמצעות משחקי צללים, מבטים, צבע ואור שנוצרו הודות למערכת תנועה ופתחי אור ואויר. משך הסיור כעשרים דקות. חמישי, 23.5, 16:00, 16:30, 17:00, 17:30 ו-18:00. 5 סיורים ברישום מוקדם מוגבלים ל-15 משתתפים.

מיקרו ליבינג
רחוב אבן גבירול 146-144. אדריכלים: הפלטפורמה העירונית. עיצוב פנים: סטודיו xs, פרויקט בבנייה.
הזדמנות לבקר באתר הבנייה של פרויקט מגורים חדשני - בניין שעובר בימים אלה תמ'א 2 [הריסה ובנייה] ובו 50 דירות, מתוכן 33 דירות יזם קטנות המתוכננות כדי להתאים לחיים עירוניים. שטחי הדירות נעים בין 43 מ'ר ל-80 אשר יעוצבו מראש עד הפרט האחרון, כולל ריהוט מותאם ותכנון מודולרי לניצול מקסימלי של השטח. 

בסיורים עם רוני אביצור מסטודיו xs, יוסברו החזון ליצירת מגורים מיטביים בשטח מוגבל והאופן שבו יושם בפרויקט, בין היתר בתכנון חללי עבודה וחדר כביסה משותפים לכלל הדיירים, אופניים חשמליים של הבניין לשימוש הדיירים ועוד. במהלך הסיורים תוצג דירה לדוגמה בת 80 מ'ר בת ארבעה חדרים שתוכננה עבור משפחה בת ארבע נפשות. שישי, 24.5, 15:00-10:00. בית פתוח. אין צורך ברישום מוקדם.

גרה בשנקין
שנקין 57. אדריכלים: אלון בן נון אדריכלים, 2024.
הצצה לבניין החדש שנבנה במיקום ההיסטורי של קפה תמר ובנוי כקובייה לבנה ומונוליטית המרחפת מעל קומת מסד שקופה. תריסי הפח הלבנים המחוררים המשובצים בחזיתותיו מותקנים במישור המעטפת כדי להדגיש את רעיון הקופסה הלבנה.הבניין המקורי התנשא לקומה וחצי בלבד והיה מכוסה כולו בסככות שנסגרו לאורך השנים והסתירו את צורתו. במסגרת הבנייה, קולפו הסגירות הישנות ונבנו 5 קומות חדשות ובהן 6 יחידות דיור בסך הכל, מעל קומת קרקע מסחרית בעלת תקרות בגובה 5 מטרים. הסיור יכלול כניסה לחלק מהדירות.
שישי, 24.5, 17:00; שבת, 25.5, 10:00. 2 סיורים ל-30 הראשונים. אין צורך ברישום מוקדם.

הבית של סבא וסבתא
שדרות המעפילים 30 בתוך סמטת קורט יהודה בלומנפלד, יד אליהו.
אדריכלים: סטודיו 826 - אביתר כהן ומיכל סופר, 2021.
ביקור בביתם המפתיע של האדריכלים מיכל סופר ואביתר כהן, אשר בסמטה קטנה של בתים טוריים קטנים וישנים ביד אליהו. הבית הישן עבר שיפוץ מסיבי במסגרתו הורחב שטחו ל־100 מ'ר וחולק מחדש לפי צורכי המשפחה. הוא ממוקם בין גינה קדמית לגינה אחורית ובאמצעות חלונות גדולים בחזיתותיו, מייצר קשר ביניהן, משחקי חוץ ופנים ותחושת כפר בתוך העיר.
שישי, 24.5, 9:30־12:30; שבת, 25.5, 12:00־15:00. בית פתוח. אין צורך ברישום מוקדם. 

 


מועד האירוע ''בתים מבפנים'': חמישי-שבת, 25-23 במאי, 2024
פרטים נוספים באתר העירוני: https://bit.ly/4alA0pZ
תושבי תל־אביב-יפו, מחזיקי ומחזיקות כרטיס 'דיגיתל' יוזמנו ליהנות מסיורים ייחודיים, לפרטים נוספים:  https://bit.ly/4anp7E2
לכל סיורי אירוע ״בתים מבפנים״, רישום והזמנת מקומות: https://www.batim-il.org

לרשימת הכותרות [חזור לעמוד קודם Print News ] תגובות פייסבוק
תגובות גולשים  תגובות גולשים [ 0 ]
empty image

אין בשלב זה תגובות של גולשים לידיעה זו

היה הראשון להגיב !
 

 

 שם:
 דוא"ל: (לא חובה)
 תוכן התגובה:
 הקלידו את המילה:
captcha  
[ מטרת בדיקה זו לחסום תוכנות פרסום ספאם ]


 החדשות הנצפות ביותר בחודש האחרון
תכנון אתר נופש ביפן תכנון אתר נופש ביפן

זיכרון גנטי -  תערוכה של אב ובן זיכרון גנטי - תערוכה של אב ובן

עצרת הגאווה והתקווה של עיריית תל אביב -יפו עצרת הגאווה והתקווה של עיריית תל אביב -יפו

תערוכות יחיד בגלריה שלוש תערוכות יחיד בגלריה שלוש

תערוכות חדשות במוזיאון פתח תקווה לאמנות תערוכות חדשות במוזיאון פתח תקווה לאמנות

תערוכת יחיד בתל אביב תערוכת יחיד בתל אביב

פיתוח ותכנון מרכז מסחרי בסין פיתוח ותכנון מרכז מסחרי בסין

תערוכה לילדים במוזיאון תל אביב לאמנות תערוכה לילדים במוזיאון תל אביב לאמנות

תערוכה חדשה בגלריה ליטבק קונטמפוררי תערוכה חדשה בגלריה ליטבק קונטמפוררי

Kinder Space - Architecture Competition Kinder Space - Architecture Competition

תערוכה בגלריה לוטן תערוכה בגלריה לוטן

חודש יוני 2024 בבית הנסן חודש יוני 2024 בבית הנסן

תכנון קולג בוויטנאם תכנון קולג' בוויטנאם

תערוכת יחיד בגלריה ק תערוכת יחיד בגלריה ק'

תכנון מתחם גני ילדים בסין תכנון מתחם גני ילדים בסין


 

 

 


יצירת קשר ופרסום באתר

פרסום ב Archijob
יצירת קשר
שרותי השמה
קראו אודות אתר Archijob
חשיפת פרויקטים
שליחת חדשות
המלצות לשיפור
המליצו לחברים

חתימה על ניוזלטר

הוספת ארכיג'וב למועדפים

קביעת האתר כעמוד הבית

 

ארכיג'וב-סטודיו

קורס רוויט
Revit

קורס אוטוקאד
קורס סקצ'אפ
Sketchup

קורס ויריי לסקצ'אפ

קורס פוטושופ
קורס פוטושופ
לאדריכלים ומעצבים

קורס אילוסטרייטור
קורס אוטוקאד
תלת מימד

קורס עיצוב פנים
מכינה לעיצוב
מכינה לאדריכלות
הכנת תיק עבודות
קורס הום סטיילינג

לימודים וקורסים

לימודי אדריכלות
לימודי עיצוב פנים
תואר שני באדריכלות ועיצוב
לימודי עיצוב תעשייתי
לימודי תקשורת חזותית עיצוב גרפי
לימודי אדריכלות נוף
לימודי הנדסה אזרחית
מכינות לעיצוב ואדריכלות
לימודי אוטוקאד
לימודי פוטושופ
לימודי רישום וציור
לימודי צורפות
לימודי עיצוב אופנה טקסטיל
לימודי צילום

טיפ אוטוקאד

אנשי מקצוע

אדריכלים
מעצבי פנים
מהנדסי בנין
קבלני שיפוצים
אדריכלי נוף
מעצבים תעשיתיים
מעצבים גרפיים
מבצעי הדמיות
בוני מודלים
ניהול / פיקוח בניה

 

לוח המודעות

דרושים
חיפוש עבודה
לוח דירות - נדלן
קונים - מוכרים

 

חברות ומוצרים

ריצוף
דלתות
אביזרי אמבטיה
ריהוט
מטבחים
חלונות
ריהוט משרד
גינה ונוי
תאורה
עץ
ריהוט גן
קרמיקה
אלומיניום
אבן
חיפוי וציפוי
פרגולות
פרקט

 

פורומים

פורום אדריכלות
פורום בניה
פורום עיצוב פנים
פורום בניה ירוקה

פורום ריצוף
פורום אלומיניום
פורום צבעים וטיח
פורום מים
פורום מיזוג אוויר
פורום דלתות
פורום יבוא אישי מסין
פורום פרזול ועץ

פורום תאורה
פורום איטום בידוד אקוסטיקה
פורום גבס
פורום זכוכית
פורום חיפוי וציפוי
פורום שיש ואבן
פורום בית חכם אודיו-וידאו
פורום אנרגיה סולארית
פורום ריהוט משרדי
פורום תמ"א 38
פורום מדרגות
פורום מטבחים
פורום מיגון וממ"דים
פורום מחשבים ורשתות
פורום הדפסות ופלוטרים
פורום אוטוקאד
פורום הדמיות
פורום סקצ'אפ
פורום פוטושופ

 

 

האתר מנוהל באמצעות חברת ארכיג'וב עסקים בע"מ | כל הזכויות שמורות: איתי אלמוג-בר , אדריכל - יוצר האתר  2000 - 2020 ©
טלפון : 03-7467780 | דוא"ל :
webmaster@archijob.co.il  |  כתובת: ארכיג'וב עסקים  רחוב תובל 20 קומה 1 מתחם הקיבוץ רמת גן (מחוז תל אביב)
www.Archijob.co.il  |  www.Archifind.co.il  |  www.Archijob.biz  |  www.archijob-studio.co.il

Archijob Business ltd operates the Archijob website  |  All rights reserved : Itay Almog - Bar, Architect - Site creator  2000 - 2020 ©
phone: +972-3-7467780 | email:
webmaster@archijob.co.il  | address: Archijob Business , 20 Tuval st. Ramat Gan (Tel Aviv District)