Archijob - Studio לוח מודעות דרושים | חיפוש עבודה | לוח דירות | יד-2 מערכת הפורומים לימודי עיצוב - לימודי אדריכלות אדריכלים , מעצבים פנים , מהנדסים , קבלנים חברות ומוצרי בניה ועיצוב חדשות וארועים ראיונות אדריכלים ומעצבים חשיפת פרויקטים - אדריכלים ומעצבים סקר שכר אדריכלים מעצבים ומהנדסים תחרויות אדריכלות ועיצוב בינלאומיות לוח דרושים מאמרים המגזין של archijob archijob פרסום באתר archijob אודות archijob עמוד הבית - archijob קבעו כעמוד הבית שליחת פרויקטים ומאמרים לאתר - archijob יצירת קשר - archijob שרותי השמה תפריט עליון
חדשות וארועים
כל כותרות החדשות ארועים ראיונות פרויקטים מאמרי דעה תחרויות אקדמיה מדיה עסקים English חיפוש בחדשות שליחת חדשות

איכות ונגישות מבית אלקטרה תעמל || עסקים

איכות ונגישות מבית אלקטרה תעמל
 חדשות - כותרות
בית מגורים שמשלב אדריכלות נוף בברזיל בית מגורים שמשלב אדריכלות נוף בברזיל

תערוכות יחיד בארטפורט תערוכות יחיד בארטפורט

תערוכה בבית האמנים תל אביב תערוכה בבית האמנים תל אביב

תערוכה קבוצתית בגלריה זוזו תערוכה קבוצתית בגלריה זוזו

קול קורא לתערוכות זוגיות וקבוצתיות מגלריה אינדי קול קורא לתערוכות זוגיות וקבוצתיות מגלריה אינדי

תכנון מתחם גני ילדים בסין תכנון מתחם גני ילדים בסין

תערוכות חדשות במוזיאון פתח תקווה לאמנות תערוכות חדשות במוזיאון פתח תקווה לאמנות

זיכרון גנטי -  תערוכה של אב ובן זיכרון גנטי - תערוכה של אב ובן

תערוכת יחיד בגלריה ק תערוכת יחיד בגלריה ק'

תכנון קולג בוויטנאם תכנון קולג' בוויטנאם

תערוכה בגלריה לוטן תערוכה בגלריה לוטן

חודש יוני 2024 בבית הנסן חודש יוני 2024 בבית הנסן

עצרת הגאווה והתקווה של עיריית תל אביב -יפו עצרת הגאווה והתקווה של עיריית תל אביב -יפו

Kinder Space - Architecture Competition Kinder Space - Architecture Competition

תערוכה חדשה בגלריה ליטבק קונטמפוררי תערוכה חדשה בגלריה ליטבק קונטמפוררילכל כותרות החדשות


עסקים - ‏יום חמישי ‏16 ‏מאי ‏2024 מאת: Archijob6

חברת אלקטרה תעמל מקבוצת אלקטרה נוסדה בשנת 1956 בקיבוץ מזרע. בשנת 2010 חברת אלקטרה בע''מ רכשה 75% מתעמל מזרע והוקמה חברה משותפת בין אלקטרה [75%] וקיבוץ מזרע [25%]. חברת אלקטרה תעמל עוסקת שנים רבות במתן פתרונות נגישות לאנשים פרטיים, מוסדות ובתים ציבוריים, ומובילה את השוק בתחומים אלו. תעמל מייצרת בקבוץ מזרע מעלון אנכי המיוצר ומותקן על פי תו תקן ישראלי.

בשנים האחרונות ישנה התפתחות רבה בנושא העזרים הביתיים לקשישים ולבעלי מוגבלויות, בייחוד אלו שגרים בבתים בעלי מספר קומות ו/או מפלסים, כאשר התחום המתפתח ביותר הוא המעליות הביתיות. לעתים נדרשים פתרונות נגישות בפועל. במקרים רבים, הפתרון הוא מעלית ביתית, אך ישנם פתרונות מגוונים נוספים, בטוחים ונוחים, שאותם מצאנו בחברת אלקטרה תעמל שבקיבוץ מזרע. 

מדרגון הכיסא המתקדם של חברת STANNAH
אז אילו פתרונות קיימים מעבר להתקנת מעלית ביתית? בחברה מסבירים כי ''גרם מדרגות בבית ומחוצה לו לא צריך להוות מכשול, ובאופן זה, מדרגון הכיסא מאפשר לכם להישאר בבית''. כאן מציגים את מדרגון הכיסא המתקדם של חברת STANNAH האנגלית, היצרן המוביל בעולם המיוצג ע''י אלקטרה תעמל מעל 20 שנה ועם עשרות לפי לקוחות מאושרים ברחבי הארץ. הוא מאפשר נגישות נוחה ובטוחה, בעצמאות מלאה למתקשים בעלייה במדרגות. המדרגון נוח ובטוח לתפעול, מעוצב, אסתטי ואינו תופס מקום רב בבית. ניתן להתקינו הן במדרגות חיצוניות והן במדרגות פנימיות. ''מגוון מדרגוני הכיסא שלנו והניסיון הרב שצברה החברה ובפרט צוות המהנדסים וצוות ההתקנות, מאפשר לנו להתמודד מול כל אתגר טכני וביצועי הדורש ניסיון וידע מקצועי ובכך מאפשר לנו להתאים את הפתרון הנכון המדויק והבטוח ביותר עבור לקוחותינו''.


מדרגון כסא. קרדיט צילום: אלקטרה תעמל

פתרון ייחודי נוסף מגיע בדמות מדרגון משטח, מוצר המיועד להנגשת מבנים פרטיים וציבוריים למשתמשים בכיסאות גלגלים, או למתקשים בעלייה במדרגות. מדרגון המשטח מתאים לבתים פרטיים, משותפים ולבתי עסק שבהם לא ניתן להתקין מעלית נוסעים או מעלון [מעלית ביתית]. המדרגון עצמו מורכב משני חלקים – מסילה המותקנת על המדרגות עצמן או על הקיר, ומשטח [פלטפורמה] הנע לאורך המסילה. למדרגון שני דגמים, אחד המיועד לגרם מדרגות ישר ואחד המיועד לגרם מדרגות מתעקל עם אפשרות להתקנה פנימית או התקנה חיצונית העמידה לכל תנאי מזג האוויר. הפעלת מדרגון המשטח אפשרית מהמתקן עצמו או באמצעות שלטים אלחוטיים, הוא פועל על מצברים וזקוק לשקע ביתי רגיל באחד מקצוות המסילה. למדרגון המשטח תקן ישראלי והוא נבחן על-ידי מכון התקנים.

פתרון נוסף הוא מעלון ללא פיר, מתקן משווה גובה מפלסים המיועד להנגשת מבנים פרטיים וציבוריים למשתמשים בכיסאות גלגלים או למתקשים בעלייה במדרגות. המתקן מורכב משני חלקים – מסילה אנכית המתחברת לקיר נושא ותא הנוסע לאורך המסילה. לאלקטרה תעמל מגוון דגמים של מעלונים ללא פיר, כך שכאן יידעו להתאים לכם את הפתרון המיטבי. מעלון ללא פיר חוסך את הצורך בבניית פיר. מדובר בפתרון בטוח, לא יקר, ובעיקר כזה שמאפשר להנגיש כמעט כל מבנה. גם למעלון ללא פיר נדרשת התקנה מיומנת מאוד - וזהו אחד היתרונות של אלקטרה תעמל, שצברה ניסיון רחב היקף בהתקנת מעלונים מסוג זה. מרכיב הכרחי נוסף בדרך לתועלת מרבית לטווח ארוך, הוא דגם המעלון, וגם מבחינה זו אנו נחשבים לאחת המובילות בארץ, המייצגת יצרניות אירופאיות מובילות ומובחרות', מסבירים בחברה. 'בשל רגישות הלקוח להתאמה של המוצר לצרכיו האישים ולמבנה ביתו, חברת אלקטרה תעמל דואגת לשלוח נציג מטעמה לסייר במקום ולהציע את הפתרון הטוב ביותר האפשרי ללקוח. כל זאת נעשה בכבוד רב, במקצועיות ותשומת לב רבה לצרכי הלקוח מבחינה פונקציונלית, זמן ומחיר. פגישה זו היא פגישה יעוץ ללקוח והיא שירות ללא עלות מטעם החברה'.מעלון ללא פיר [משווה גובה]. קרדיט צילום: אלקטרה תעמל


מדרגון משטח. קרדיט צילום: אלקטרה תעמל

מעלית ביתית: כל היתרונות, כל הנוחות עוד מציינים בחברה כי בשנים האחרונות בוחרים יותר בעלי בתים, בעיקר בתי יוקרה שבהם יש מספר קומות או מפלסים, להתקין בביתם מעלית לצרכים תפעוליים רגילים ויומיומיים. ''אם בעבר התאפיינו דירות היוקרה בקומה אחת המתפרשת על פני שטח גדול, הרי שכיום בהיעדר שטחים נרחבים לבנייה, הבנייה היא ברובה לגובה כשיש לא מעט דירות בעלות שניים, שלושה ואף ארבעה מפלסים פנימיים. התקנת מעלית ביתית בבתים מסוג זה, משפרת מאוד את הנוחות ואת איכות החיים'. וכמובן, אי אפשר להתעלם מהמראה היוקרתי של מעלית בחלל הבית ולכן ישנם לקוחות פרטיים רבים שרואים במעלית הביתית סמל סטטוס ופריט עיצובי לכל דבר. כדאי לדעת כי הייצור המקומי והניסיון הרב של החברה מאפשרים לה להתאים את המעלית ביתית לדרישות ולרצונות הספציפיים של כל לקוח, הן מבחינת הגודל והן מבחינת הסגנון והדרישות העיצוביות, מבלי להתפשר על האיכות, הבטיחות ורמת גימור גבוהה במיוחד.
כל מעלית ביתית מתוכננת, מעוצבת ומיוצרת באופן אישי וניתן לקבלה במגוון רחב של צבעים וגימורים, כך שהיא תשתלב בהרמוניה עם העיצוב הכללי של הבית. ניתן לעצב את המעלית בסגנון כפרי או הייטקי; לצפות את הקירות הפנימיים בפרקט, בפורמייקה בצבעים שונים או בזכוכית; לבחור בדלת אטומה [מנירוסטה], או בדלת שקופה, שתאפשר לראות את הסביבה לכל אורך הנסיעה וליהנות ממרחב פתוח, מואר ואסתטי. באופן זה, המעלית הביתיות המעוצבות משלימות את המראה היפה ואת הסגנון העיצובי של הבית, לצד מתן מענה פרקטי לטווח הקצר ולטווח הארוך. כדאי עוד לדעת כי את המעלית הביתית ניתן להתקין בכל בית קיים, אך מומלץ לקחת בחשבון אפשרות להתקנתה או לפחות השארת מקום לפיר עבורה, כבר בשלבי התכנון המוקדמים של בניית בית חדש או שיפוצו, מה שיחסוך בעתיד את הצורך בפתיחת תקרות ורצפות בבית הנוכחי. כמו כן, בהתאם לדרישות התקן להפעלת מעלית, ישנה חובה לבניית מדרגות בבית, אך גם
אותן ניתן לבנות במקום צדדי, חיצוני או מסביב למעלית כך שיוסתרו מהעין. חשוב לציין שהמעליות הביתיות של ''אלקטרה תעמל'' הן בטיחותיות מאוד ובעלות תו תקן ישראלי לייצור מעליות ביתיות ומעלונים לנגישות. בכל מעלית מותקן לחצן מצוקה ומנגנון חילוץ עצמי אוטומטי המאפשר למשתמש לצאת מהמעלית ללא עזרה מבחוץ בזמן הפסקת חשמל. ''אנו בתעמל עושים מאמצים רבים להבטחת חוויה מרבית של הלקוח מרגע הפנייה למחלקת המכירות, דרך ניהול הפרויקט – שבו לכל לקוח מוצמד מנהל פרויקט שמבטיח עבודה מקצועית של המתקינים ועמידה בלוחות הזמנים ועד לסיום ההתקנה ומסירה סופית לשימוש הלקוח על ידי אנשי מקצוע מטעם החברה המבטיחים רמת שביעות רצון של הלקוח. כחברה מובילה בשוק המעליות הביתיות, אנו מכוונים לקוח ושמים את הלקוח במרכז – ניתן לחוש בתשומת הלב של כלל העובדים בחברה מהנציגים בשטח ועד להנהלה''.


מעלית ביתית. קרדיט צילום: אלקטרה תעמל


פתרונות נגישות מבית אלקטרה תעמל. צילומים: מהאתר של אלקטרה תעמליש לציין כי בחברה יש מערך של מהנדסים שדואגים להכין תוכנית ללקוח עבור 
הפרויקט ומהנדסי איכות שמבקרים את ביצוע העבודה בבית הלקוח לפני מסירה של המתקן לשימוש הלקוח. החברה מספקת שירות תיקונים בכל רחבי הארץ דרך מוקד מענה אנושי 7/24 במשך 365 יום בשנה, בכל תקלה שמתעוררת.
באתר https://taamal.co.il ניתן למצוא פרטים נוספים.

לקביעת פגישה עם יועץ מכירות ללא עלות https://taamal.co.il/arrange-a-meeting/


 

לרשימת הכותרות [חזור לעמוד קודם Print News ] תגובות פייסבוק
תגובות גולשים  תגובות גולשים [ 0 ]
empty image

אין בשלב זה תגובות של גולשים לידיעה זו

היה הראשון להגיב !
 

 

 שם:
 דוא"ל: (לא חובה)
 תוכן התגובה:
 הקלידו את המילה:
captcha  
[ מטרת בדיקה זו לחסום תוכנות פרסום ספאם ]


 החדשות הנצפות ביותר בחודש האחרון
תכנון אתר נופש ביפן תכנון אתר נופש ביפן

זיכרון גנטי -  תערוכה של אב ובן זיכרון גנטי - תערוכה של אב ובן

עצרת הגאווה והתקווה של עיריית תל אביב -יפו עצרת הגאווה והתקווה של עיריית תל אביב -יפו

תערוכות יחיד בגלריה שלוש תערוכות יחיד בגלריה שלוש

תערוכות חדשות במוזיאון פתח תקווה לאמנות תערוכות חדשות במוזיאון פתח תקווה לאמנות

תערוכת יחיד בתל אביב תערוכת יחיד בתל אביב

פיתוח ותכנון מרכז מסחרי בסין פיתוח ותכנון מרכז מסחרי בסין

תערוכה לילדים במוזיאון תל אביב לאמנות תערוכה לילדים במוזיאון תל אביב לאמנות

תערוכה חדשה בגלריה ליטבק קונטמפוררי תערוכה חדשה בגלריה ליטבק קונטמפוררי

Kinder Space - Architecture Competition Kinder Space - Architecture Competition

תערוכה בגלריה לוטן תערוכה בגלריה לוטן

חודש יוני 2024 בבית הנסן חודש יוני 2024 בבית הנסן

תערוכת יחיד בגלריה ק תערוכת יחיד בגלריה ק'

תכנון קולג בוויטנאם תכנון קולג' בוויטנאם

תכנון מתחם גני ילדים בסין תכנון מתחם גני ילדים בסין


 

 

 


יצירת קשר ופרסום באתר

פרסום ב Archijob
יצירת קשר
שרותי השמה
קראו אודות אתר Archijob
חשיפת פרויקטים
שליחת חדשות
המלצות לשיפור
המליצו לחברים

חתימה על ניוזלטר

הוספת ארכיג'וב למועדפים

קביעת האתר כעמוד הבית

 

ארכיג'וב-סטודיו

קורס רוויט
Revit

קורס אוטוקאד
קורס סקצ'אפ
Sketchup

קורס ויריי לסקצ'אפ

קורס פוטושופ
קורס פוטושופ
לאדריכלים ומעצבים

קורס אילוסטרייטור
קורס אוטוקאד
תלת מימד

קורס עיצוב פנים
מכינה לעיצוב
מכינה לאדריכלות
הכנת תיק עבודות
קורס הום סטיילינג

לימודים וקורסים

לימודי אדריכלות
לימודי עיצוב פנים
תואר שני באדריכלות ועיצוב
לימודי עיצוב תעשייתי
לימודי תקשורת חזותית עיצוב גרפי
לימודי אדריכלות נוף
לימודי הנדסה אזרחית
מכינות לעיצוב ואדריכלות
לימודי אוטוקאד
לימודי פוטושופ
לימודי רישום וציור
לימודי צורפות
לימודי עיצוב אופנה טקסטיל
לימודי צילום

טיפ אוטוקאד

אנשי מקצוע

אדריכלים
מעצבי פנים
מהנדסי בנין
קבלני שיפוצים
אדריכלי נוף
מעצבים תעשיתיים
מעצבים גרפיים
מבצעי הדמיות
בוני מודלים
ניהול / פיקוח בניה

 

לוח המודעות

דרושים
חיפוש עבודה
לוח דירות - נדלן
קונים - מוכרים

 

חברות ומוצרים

ריצוף
דלתות
אביזרי אמבטיה
ריהוט
מטבחים
חלונות
ריהוט משרד
גינה ונוי
תאורה
עץ
ריהוט גן
קרמיקה
אלומיניום
אבן
חיפוי וציפוי
פרגולות
פרקט

 

פורומים

פורום אדריכלות
פורום בניה
פורום עיצוב פנים
פורום בניה ירוקה

פורום ריצוף
פורום אלומיניום
פורום צבעים וטיח
פורום מים
פורום מיזוג אוויר
פורום דלתות
פורום יבוא אישי מסין
פורום פרזול ועץ

פורום תאורה
פורום איטום בידוד אקוסטיקה
פורום גבס
פורום זכוכית
פורום חיפוי וציפוי
פורום שיש ואבן
פורום בית חכם אודיו-וידאו
פורום אנרגיה סולארית
פורום ריהוט משרדי
פורום תמ"א 38
פורום מדרגות
פורום מטבחים
פורום מיגון וממ"דים
פורום מחשבים ורשתות
פורום הדפסות ופלוטרים
פורום אוטוקאד
פורום הדמיות
פורום סקצ'אפ
פורום פוטושופ

 

 

האתר מנוהל באמצעות חברת ארכיג'וב עסקים בע"מ | כל הזכויות שמורות: איתי אלמוג-בר , אדריכל - יוצר האתר  2000 - 2020 ©
טלפון : 03-7467780 | דוא"ל :
webmaster@archijob.co.il  |  כתובת: ארכיג'וב עסקים  רחוב תובל 20 קומה 1 מתחם הקיבוץ רמת גן (מחוז תל אביב)
www.Archijob.co.il  |  www.Archifind.co.il  |  www.Archijob.biz  |  www.archijob-studio.co.il

Archijob Business ltd operates the Archijob website  |  All rights reserved : Itay Almog - Bar, Architect - Site creator  2000 - 2020 ©
phone: +972-3-7467780 | email:
webmaster@archijob.co.il  | address: Archijob Business , 20 Tuval st. Ramat Gan (Tel Aviv District)