Archijob - Studio לוח מודעות דרושים | חיפוש עבודה | לוח דירות | יד-2 מערכת הפורומים לימודי עיצוב - לימודי אדריכלות אדריכלים , מעצבים פנים , מהנדסים , קבלנים חברות ומוצרי בניה ועיצוב חדשות וארועים ראיונות אדריכלים ומעצבים חשיפת פרויקטים - אדריכלים ומעצבים סקר שכר אדריכלים מעצבים ומהנדסים תחרויות אדריכלות ועיצוב בינלאומיות לוח דרושים מאמרים המגזין של archijob archijob פרסום באתר archijob אודות archijob עמוד הבית - archijob קבעו כעמוד הבית שליחת פרויקטים ומאמרים לאתר - archijob יצירת קשר - archijob שרותי השמה תפריט עליון
חדשות וארועים
כל כותרות החדשות ארועים ראיונות פרויקטים מאמרי דעה תחרויות אקדמיה מדיה עסקים English חיפוש בחדשות שליחת חדשות

שמרו על כספכם ועתידכם, טליה בן שטרית מ-Nanocad חזרה ממוסקבה עם תובנות לתקופת הקורונה. || עסקים

שמרו על כספכם ועתידכם, טליה בן שטרית מ-Nanocad חזרה ממוסקבה עם תובנות לתקופת הקורונה.
 חדשות - כותרות
עיצוב דירה בשכונת פלורנטין II חשיפת מעצבים עיצוב דירה בשכונת פלורנטין II חשיפת מעצבים

מוזיאון הפליטים החדש בדנמרק מוזיאון הפליטים החדש בדנמרק

פסטיבל אמנות בראשון לציון פסטיבל אמנות בראשון לציון

תערוכה קבוצתית NFT במוזיאון תל אביב לאמנות   תערוכה קבוצתית NFT במוזיאון תל אביב לאמנות  

ראיון עם האדריכלית נילי פורטוגלי ראיון עם האדריכלית נילי פורטוגלי

בלורן בתערוכת אירוקוצינה 2022 – באנו. ראינו. הבאנו! בלורן בתערוכת אירוקוצ'ינה 2022 – באנו. ראינו. הבאנו!

פתרונות הבידוד של אורבונד פתרונות הבידוד של אורבונד

תערוכות בוגרים ובוגרות מחלקות אומנות ועיצוב ברחבי הארץ תערוכות בוגרים ובוגרות מחלקות אומנות ועיצוב ברחבי הארץ

חנות משקפיים חוויתית ביפן חנות משקפיים חוויתית ביפן

מרימים את השאלטר 4 אמנים מתארחים במתחם נגה ''מרימים את השאלטר 4'' אמנים מתארחים במתחם נגה

תערוכה קבוצתית במוזיאון פתח תקווה תערוכה קבוצתית במוזיאון פתח תקווה

קול קורא: מבצע חילוץ לאנושות במוזאון תרבות הבדואים קול קורא: מבצע חילוץ לאנושות במוזאון תרבות הבדואים

תערוכת יחיד ושיח גלריה בגלריה רוטשילד תערוכת יחיד ושיח גלריה בגלריה רוטשילד

מתחילים מחדש - שיפוץ דירת פנטהאוז II חשיפת מעצבים מתחילים מחדש - שיפוץ דירת פנטהאוז II חשיפת מעצבים

סיפור כיסוי תערוכת יחיד של דפנה בירגר ''סיפור כיסוי'' תערוכת יחיד של דפנה בירגרלכל כותרות החדשותעסקים - ‏יום ראשון ‏15 ‏נובמבר ‏2020 מאת: Archijob5

מנהלי תמיכה הונחו בקונספט Let's lift each other up ובעברית, בואו ונתמוך מעתה אישית בכל משתמש שמעוניין בהתקנה. תמיכה שתאפשר להזניק את המשתמש, קדימה היישר אל עבודתו...''נכון שההכנסות מצטמקות לכם, ובעצם לכולם. וזה בוודאי לא באשמתכם, אז לפחות נותרה בידכם ההחלטה לבחור : מה כן לקנות ..? ממי..? ובאיזה מחיר..?''. אומרת טליה בן שטרית.  

מי שעלתה ארצה ממוסקבה בשנת 1994 ועסקה במשך שנים רבות בתחום פיננסי בנקאי, טליה בן שטרית, נשואה, אמא לנעם ואימרי, 3 ,6 גרה ביבנה, מזה שנתיים מנהלת את התמיכה של Nanocad ישראל, חזרה חודש שעבר מסדנת מנהלי תמיכה בחברת Nanocad  במוסקבה.
'
'דווקא במוסקבה גיליתי כשאני בסביבת מנהלי תמיכה רבים שהגיעו מארצות שונות, דווקא שם  הרגשתי, שהיכולות שלי גבוהות בהרבה ובהשוואה לאחרים. אני מודה שיש לי יתרון שפה רוסית ששגורה בפי כשפת אם, אך עם זאת, הניסיון הפיננסי שלי מסייע לי מאוד בכל  הנדרש עבור משתמשי תוכנות העיצוב והשרטוט בישראל. ''...אומרת טליה.

מה הביא אותך לעשות שינוי מפיננסים לתוכנות עיצוב פנים ואדריכלות:

טליה בן שטרית
נקודת המפגש עם הלקוח !. בזה העניין. אני יותר ויותר נהנית להיות שותפה להצלחת אחרים בעשייה שלהם. והתרומה שלי הרבה יותר גדולה כשאני מול מעצבת או אדריכלית שמתקשה לבצע פקודה שהיא כלל לא יודעת, ואז ביחד שנינו מתגברות על זה. החוויה הזאת די מרגשת אותי בהשוואה להתמודדות מול לקוח שמתקשה לארגן את חייו הפיננסיים. בפיננסים העניין לא פשוט ומאוד כואב. הרגשתי שהכי טוב לי זה להעניק לאחרים לתת ולדחוף אנשים קדימה ולמעלה. זה בהחלט מעצים גם אותי.

איזה טיפים ותובנות הבאת איתך ממוסקבה?

בראש ובראשונה יצירת קשר דואלי עם הלקוח משתמש. בקו אחד אנו משוחחים טלפונית ובו בעת אני עובדת מרחוק מולו ב Team Viewer על המחשב שלו. זאת אווירת אמון שיוצרת קרבה ומגע אישי גם בימים אלו של הקורונה. דבר שמעניק זמינות למשתמש. הוסיפי על זה את העזרים שיש לנו ב Nanocad   כמו כלי ניהול, מעקב לקוחות, תקשורת מיטבית ומעל הכל רצף שטף תקשורת עם מוסקבה לכל אירוע ופנייה. במילים אחרות דווקא בתקופה קשה כזאת של קורונה ב Nanocad מקפידים לתת שירות לעילא, כך שלמרחק אישי, לעבודה מהבית או מהמשרד כבר אין כל משמעות.

כמה משתמשים יש היום ל Nanocad בישראל..?

מיולי 2019 כבר קיימים  כ 300 משתמשים קבועים שמחדשים את המנוי בכל שנה, וקצב ההצטרפות מתגבר כתוצאה מעלויות יקרות של תוכנות אחרות בעיקר האוטוקאד, מה שמרתיע משתמשים רבים. 
בסופו של יום כל מעצבת או אדריכלית שואלת את עצמה עד כמה היא משתמשת באוטוקאד, ומה כמות הפקודות בתוכנה נדרשות לה במקסימום..? התשובה היא שהאוטוקאד הגם שהיא תוכנה מצוינת, היא יקרה מאוד והיא מכילה פקודות רבות שמשתמש סביר כלל לא עושה בהם שימוש. אוטודסק הבינה מהר את הבעיה והגיבה לפלח שוק הזה בהוצאת גרסת לייט מצומצמת ומותנית של אוטוקאד, אלא שאז התברר שרכיבים עיקריים בגרסת הלייט חסומים למשתמשים שבסך הכל ביקשו לצמצם עלויות.

לעומת זאת,Nanocad  פעלה אחרת. היא ניצלה את היתרון בפער שנוצר והשיקה בשוק העולמי לכל משתמשי הלייט את מקסימום המרכיבים האפשריים בתוכנה ובמינימום עלות של 180 דולר לשנה. או אז הקפיצה את כמות המשתמשים של nanocad בעולם לקרוב ל 3 מיליון משתמשים.מה מיוחד בגרסה החדשה גרסת 20 של Nanocad

לאור הביקוש הרב הוספו כ 20 פקודות ותכונות חשובות. מבין העיקריות היא השוואת בין קבצים קיימים על המסך, ה Nanocad יכולה כעת להשוות ולסמן שינויים בין הקבצים המוצגים. הסימון מבוצע בדיוק במקומות בהם אובייקטים סולקו או התווספו. וזאת תכונה מאוד מבוקשת אצל המשתמשים, 

בנוסף, נבנה באופן חדשני, צג משתנה במערכת [SYSVARMONITOR] המציג את משתני מערכת, תיאורם וערכיהם הקצרים, ומאפשר גם לערוך, למיין, לחפש בהם ולעקוב אחר שינויים בזמן אמת. 
ועוד, ב  Nanocad מצאו שקיים צורך דחוף שתוך כדי עבודה בקובץ, יש צורך לעקוב אחר שינויים בקבצי ההפניות החיצוניות שנעשות על ידי פקדים ויישומים לצד המקור. מעתה מעקב אחר שינויים אלו בקבצי ההפניות החיצוניות [xrefs], ותמונות הרסטר ישמרו בשורת המצב בו מוצג כפתור חיווי של מצב הקישורים החיצוניים במסמך הפעיל. 
ומעבר למוזכרים, קיימת עוד שורה של פיתוחים ששולבו בגרסה חדשה 20 של Nanocad plus.

יש מי מהמשתמשים שיכולים להעיד כי מצאו את nanocad ככלי עזר חשוב עבורם. יש..?

בוודאי ולא מעט הנה לדוגמא,

מנחם אופיר. מתכנן בתים פרטיים. 'המניע הראשוני להתעניינות ב- NanoCad, היה המחיר האטרקטיבי במיוחד. כמובן ששיקול כספי בלבד לא יכול לעמוד, וחייבת לבוא בדיקה יותר מעמיקה. משאת זו קיימתי, בהשוואה לתוכנות אחרות תואמות AutoCad, בלט היתרון לתאימותה למערכת ההפעלה אצלי, Windows [כמובן...]. היבט חשוב נוסף היה גמישות ההתאמה לכתיבה ב'עברית'. זה הספיק לי. אני ממליץ בחום.' דברי מנחם אופיר.

חן גוטשלק הנדסאית אדריכלות ועיצוב פנים. 'תוכנה מצוינת, מספקת לי את המענה המדויק עבור הכנת תוכניות בניה והגשת היתרים. ידידותית לכל מי שפגש תוכנות סרטוט בעבר. בנוסף תמיכה מצויינת וזמינות מלאה על ידי צוות מקצועי ושרותי והמחיר חסך לי אלפי שקלים.'


אורלי גריף, מעצבת פנים ומתאמת שינויי דיירים בפרויקטים למגורים.
''לפני כשנה וחצי חיפשתי לרכוש תוכנת קאד שהכרחית לעבודתי, ביררתי עלויות ונתקלתי במודעה על תוכנת Nanocad עם התנסות ללא התחייבות למשך חודש, אז החלטתי לנסות.
התוכנה זהה לתוכנה שהכרתי, הסרגל כלים והפקודות כמעט זהות, אחרי שבוע התנסות כבר הכרתי את התוכנה ועברתי להשתמש רק בה.''
ועוד מוסיפה אורלי 
''המחיר אפסי לעומת המתחרים, ותמיד מעודכנת מבחינת הגירסה. אך מה שהכי חשוב מבחינתי זה השרות והתמיכה, כי בשרות כזה עוד לא נתקלתי, לא היתה בעיה או שאלה שלא קיבלתי פתרון ומענה. טליה המהממת תמיד זמינה [ושיגעתי אותה לא מעט], עוזרת ונותנת מענה מהיר ומבחינתי זה הכי חשוב.''
וכדי לאיין אפשרות שדברי נאמרים שלא ממקור ראשון מוסיפה אורלי ''אני לא מהחברה ואין לי שום אינטרס, אך  כשמגיע פירגון אז אני עושה זאת באהבה, אני מרוצה עד הגג ובלי ספק אמשיך להיות לקוחה שלכם, המון תודה לך טליה, אין עלייך ❤''.

מהי המשאלה של טליה בימים אלו, ימי הקורונה, ומצב השוק כיום..?

אומר בכנות ובכל הכנות, הייתי רוצה מאוד לסייע לכל הצעירים והצעירות שמתקשים לחזור למסגרת הלימודים, למסגרת העבודה. הזמן כיום מאוד יקר וחשוב לנצל אותו לטובתכם לטובת הידע וההתנסויות החדשות שלכם. אל תוותרו תשקיעו מזמנכם להרחיב אופקים ולבדוק כלים ותוכנות שלא היה לכם זמן לעשות זאת לפני הקורונה. בואו ללמוד ולהכיר חינם כלי עבודה מאוד חשוב  שיסייע לכם ביום יום. זהו ה nanocad !. אני אישית מבטיחה לכם שאעשה כמיטבי להאריך לכם את משך זמן ההיכרות והלימוד מעבר לחודש. אעשה כל מאמץ לתמוך בכם ובכן ולסייע בידע ובניסיון שלי כדי לאפשר לכם עבודה זורמת וחלקה.

וכפי שכולכם רואים המחיר הותאם לידם המשגת של הצעירים והצעירות בעתות מצוקה של ימים אלו, וליבי ליבי בעיקר לכל מי שמתחילים לעשות דרכם בעולם העיצוב והאדריכלות. אשמח לפגוש אתכם אצלנו. בואו תתנסו.


ואולי טיפ לסיום, יש לך דוגמא ליכולת של Nanocad 20 בביצוע עבודות בימים האחרונים...?

בבקשה. במרכז תל אביב ההומה בצומת הרחובות יגאל אלון ודרך השלום הבניין בו שוכנות חברות 'זכותי' ו'מיקרו דף' ראו בתמונה...זהו מבנה שעובר בימים אלו תכנון אדריכלי. קבצי המיפוי בוצעו בתוכנת  Nanocad 20 ראו מסכי העבודה.מסך אחד רואים שכל הקומות מוצגות ב'סופרפוזיציה' אחת בתוך השנייה. 


מסך סופרפוזיציה

ואלו המסך הבא הוא הקומות בדו ממד שכבתי. 
וכל שנותר ל Nanocad 20 הוא פריסה של כל הקומות זו לצד זו. הנה כך הנה כך מוגשת התוכנית ללקוח..

* גילוי נאות - חברת פלקסיג'ט מיפוי אדריכלי בע''מ היא הבעלים המוסמכים על ידי Nanocad בפעילותה בישראל.

לקבלת מידע נוסף לגבי תוכנת הננוקאד בווצאפ:

https://api.whatsapp.com/send?phone=972546875962&text
 
>> www.nanocad.co.il << 

נייד: 054-6875962

nanocadisra55@gmail.com

 כתובת:  מרכז תרבות ועיצוב, בנין 4, מושב בית חנן

לרשימת הכותרות [חזור לעמוד קודם Print News ]

 תגובות פייסבוק
תגובות גולשים  תגובות גולשים [ 0 ]
empty image

אין בשלב זה תגובות של גולשים לידיעה זו

היה הראשון להגיב !
 

 

 שם:
 דוא"ל: (לא חובה)
 תוכן התגובה:
 הקלידו את המילה:
captcha  
[ מטרת בדיקה זו לחסום תוכנות פרסום ספאם ]


 החדשות הנצפות ביותר בחודש האחרון
קניון ומרכז חינוכי לנוער בסינגפור קניון ומרכז חינוכי לנוער בסינגפור

סיפור כיסוי תערוכת יחיד של דפנה בירגר ''סיפור כיסוי'' תערוכת יחיד של דפנה בירגר

תערוכות בוגרים ובוגרות מחלקות אומנות ועיצוב ברחבי הארץ תערוכות בוגרים ובוגרות מחלקות אומנות ועיצוב ברחבי הארץ

בלורן בתערוכת אירוקוצינה 2022 – באנו. ראינו. הבאנו! בלורן בתערוכת אירוקוצ'ינה 2022 – באנו. ראינו. הבאנו!

ראיון עם האדריכלית רבקה כרמי ראיון עם האדריכלית רבקה כרמי

מפעל רהיטים ופארק בתוך היער, בנורבגיה מפעל רהיטים ופארק בתוך היער, בנורבגיה

כל פתרונות קיר אמיר : חיפוי חזיתות חוץ באריחי פורצלן בעיגון-סמוי לכל שיטות הבניה כל פתרונות ''קיר אמיר'' : חיפוי חזיתות חוץ באריחי פורצלן בעיגון-סמוי לכל שיטות הבניה

תערוכת יחיד ושיח גלריה בגלריה רוטשילד תערוכת יחיד ושיח גלריה בגלריה רוטשילד

תערוכה של איגוד אדריכלי הנוף תערוכה של איגוד אדריכלי הנוף

שבוע העיצוב ירושלים 2022 שבוע העיצוב ירושלים 2022

מיצב וידאו וסאונד בבריכת הקשתות ברמלה מיצב וידאו וסאונד בבריכת הקשתות ברמלה

אוקיאנוגרפיקה תערוכה בגלריית החווה חולון ''אוקיאנוגרפיקה'' תערוכה בגלריית החווה חולון

מרימים את השאלטר 4 אמנים מתארחים במתחם נגה ''מרימים את השאלטר 4'' אמנים מתארחים במתחם נגה

חברת פנל פרוייקטים השיקה את אתר האינטרנט החדש שלה חברת פנל פרוייקטים השיקה את אתר האינטרנט החדש שלה

מתחילים מחדש - שיפוץ דירת פנטהאוז II חשיפת מעצבים מתחילים מחדש - שיפוץ דירת פנטהאוז II חשיפת מעצבים


 

 

 


יצירת קשר ופרסום באתר

פרסום ב Archijob
יצירת קשר
שרותי השמה
קראו אודות אתר Archijob
חשיפת פרויקטים
שליחת חדשות
המלצות לשיפור
המליצו לחברים

חתימה על ניוזלטר

הוספת ארכיג'וב למועדפים

קביעת האתר כעמוד הבית

 

ארכיג'וב-סטודיו

קורס רוויט
Revit

קורס אוטוקאד
קורס סקצ'אפ
Sketchup

קורס ויריי לסקצ'אפ

קורס פוטושופ
קורס פוטושופ
לאדריכלים ומעצבים

קורס אילוסטרייטור
קורס אוטוקאד
תלת מימד

קורס עיצוב פנים
מכינה לעיצוב
מכינה לאדריכלות
הכנת תיק עבודות
קורס הום סטיילינג

לימודים וקורסים

לימודי אדריכלות
לימודי עיצוב פנים
תואר שני באדריכלות ועיצוב
לימודי עיצוב תעשייתי
לימודי תקשורת חזותית עיצוב גרפי
לימודי אדריכלות נוף
לימודי הנדסה אזרחית
מכינות לעיצוב ואדריכלות
לימודי אוטוקאד
לימודי פוטושופ
לימודי רישום וציור
לימודי צורפות
לימודי עיצוב אופנה טקסטיל
לימודי צילום

טיפ אוטוקאד

אנשי מקצוע

אדריכלים
מעצבי פנים
מהנדסי בנין
קבלני שיפוצים
אדריכלי נוף
מעצבים תעשיתיים
מעצבים גרפיים
מבצעי הדמיות
בוני מודלים
ניהול / פיקוח בניה

 

לוח המודעות

דרושים
חיפוש עבודה
לוח דירות - נדלן
קונים - מוכרים

 

חברות ומוצרים

ריצוף
דלתות
אביזרי אמבטיה
ריהוט
מטבחים
חלונות
ריהוט משרד
גינה ונוי
תאורה
עץ
ריהוט גן
קרמיקה
אלומיניום
אבן
חיפוי וציפוי
פרגולות
פרקט

 

פורומים

פורום אדריכלות
פורום בניה
פורום עיצוב פנים
פורום בניה ירוקה

פורום ריצוף
פורום אלומיניום
פורום צבעים וטיח
פורום מים
פורום מיזוג אוויר
פורום דלתות
פורום יבוא אישי מסין
פורום פרזול ועץ

פורום תאורה
פורום איטום בידוד אקוסטיקה
פורום גבס
פורום זכוכית
פורום חיפוי וציפוי
פורום שיש ואבן
פורום בית חכם אודיו-וידאו
פורום אנרגיה סולארית
פורום ריהוט משרדי
פורום תמ"א 38
פורום מדרגות
פורום מטבחים
פורום מיגון וממ"דים
פורום מחשבים ורשתות
פורום הדפסות ופלוטרים
פורום אוטוקאד
פורום הדמיות
פורום סקצ'אפ
פורום פוטושופ

 

 

האתר מנוהל באמצעות חברת ארכיג'וב עסקים בע"מ | כל הזכויות שמורות: איתי אלמוג-בר , אדריכל - יוצר האתר  2000 - 2020 ©
טלפון : 03-7467780 | דוא"ל :
webmaster@archijob.co.il  |  כתובת: ארכיג'וב עסקים  רחוב תובל 20 קומה 1 מתחם הקיבוץ רמת גן (מחוז תל אביב)
www.Archijob.co.il  |  www.Archifind.co.il  |  www.Archijob.biz  |  www.archijob-studio.co.il

Archijob Business ltd operates the Archijob website  |  All rights reserved : Itay Almog - Bar, Architect - Site creator  2000 - 2020 ©
phone: +972-3-7467780 | email:
webmaster@archijob.co.il  | address: Archijob Business , 20 Tuval st. Ramat Gan (Tel Aviv District)