English Menu

קבע כעמוד הבית

הוסף אתר למועדפים

המליצו לחברים

ניוזלטר

חשיפה באתר

אודות האתר

פרסום באתר

יצירת קשר

 
  לוח המודעות   מערכת הפורומים   מדור לימודים וקורסים   Archifind - אינדקס אנשי מקצוע   מדריך חברות ומוצרים
 

Archijob Studio

טיפ אוטוקאד

עיצוב פנים

מאמרים

תחרויות ICN

בלוג

סקר שכר

חשיפת פרוייקטים

ראיונות

חדשות וארועים

ארכיג'וב ראשי

 

מגזין - עמוד ראשי

מגזינים 2018

מגזינים 2017

מגזינים 2016

מגזינים 2015

מגזינים 2014

מגזינים 2013

מגזינים 2012

2011

2010

Share | שתפו:

 רוצים לקבל את מגזין Archijob למייל ?

הצהרת
השולח:

עיסוק :

שם :

* דוא"ל:


 חידושים מבית קליל

לקראת הפסח, הידוע בשמו חג האביב או "חג ניקוי החלונות" שאלנו אדריכלים: "כשאתם מתכננים את פתחי הבית, מה מוביל את המחשבה שלכם?"
התשובות היו מגוונת אך בעלות מכנה משותף: "לשלב בין סגנון העיצוב הנבחר ובין פונקציונליות !" לכן, אנחנו מציגים כאן מענה עיצובי ופונקציונאלי עם בונוס – לניקוי החלונות !

 


הבית כארמון

 

 

 


ידית המעצבים החדשה BAUHOUSE

 


 
קולקציית גווני FINE IRON
 

 


מערכת הקליל אופיס 7500

 

לבב מדר, מנהל תחום אדריכלים


טרנד "הבית כארמון" –
שילוב צבעים קליל בין החלון וקירות הבית.

החיים העירוניים במאה ה-21 ממקדים את תשומת הלב אל פנים הבית, וזה הופך למפלט מהמולת היום-יום, מעין מקדש פרטי. אולם על רקע המשבר הכלכלי העולמי ניכרת מגמת איפוק מסוימת, וכך גם במקדש או בארמון הפרטי, המתבטאת בגוונים ניטראליים מעט ובחומריות בעלת גימור בגווני פנינה או ברק משי עדין.

מנגד, נמצאת המגמה ההפוכה לחיי העיר התוססים. אלו המסתייגים מההמולה והשאון מוצאים מפלט במחוזות הכפריים, ואף מרחיקים יותר אל לב הטבע הפראי והמרוחק. הגוונים כאן הם גווני הטבע הסובב אותנו – בין אם מדובר בגווני הכפר החמימים והנעימים או בגווני איתני הטבע – השמים, המים והאדמה.

 

במתאם מושלם לטרנד פותחה והוצגה בועידת האדריכלים של קליל וטמבור, מערכת קליל אופיס 7500

- מערכת חלונות חדשה ומתקדמת בעיצוב נקי ומתוחכם, המעניקה מראה מעוצב לחלונות תוך שימוש בקווים עדינים. המערכת פותחה על מנת לתת מענה עיצובי ולהשלים בפתרון הזזה את מערכת קליל אופיס 5500 שבמהותה הינה פתיחת ציר. כך ניתן לעצב את כל פתחי הבית על פי צורכי כל חדר במראה אחיד ומעודן.

פיתוח המערכת כלל שילוב מערכות נעילה מתקדמות למערכות הזזה, חד או רב נקודתיות ואפשרות שילוב קולקציית ידיות מעוצבות רב גווניות. ניתן כמובן לשלב מגוון רב של ידיות על פי הסגנון העיצובי המועדף על הלקוח אך להצגת הטרנד המושלמת נבחרה ידית המעצבים החדשה האיטלקית בסגנון ה- Bauhouse.

 

כלל המערכת הוצגה על בסיס קולקציית גווני FINE IRON

קולקציית הגוונים המטאליים החדשה, מאפשרת ליהנות ממראה חלון מטאלי במרקם חלק. בחירה בצבעים מגוונים אלו, מעשירה כל חלון בבית באמירה אישית ההולמת את סולם הערכים הפנימי של כל צרכן. הקולקציה כוללת מגוון של אפורים, כחולים וירוקים ומאפשרת לעצב בכל סגנון; מלבן פנינה להשתלבות עדינה עם החדרים ועד כחול קורל לצבעי טבע דומיננטיים.

 

 

ALL IN ONE

בנוסף שולבו בפיתוח המערכת:

  • יישום מג'יקליל: מערכת הקליל אופיס 7500, מערכת חלונות ודלתות שבבסיסה פותחה כמערכת פתיחת הזזה, מאפשרת גם פתיחת מג'יקליל, פתיחת ציר בנוסף להזזה לניקוי בצורה קלה ובטיחותית של כנפי המערכת.
     

  • אפשרות שימוש בגווני כל קולקציות המעצבים, IRON, FINE IRON,RAL , METAL
     

  • המערכת מאפשרת שילוב עם כל פתרונות ארגזי התריס, גלוי או נסתר ובכלל זה התאמה לארגז התריס הסמוי המילאנו, מבית קליל. הארגז היחיד, המאפשר גישה לתריס לאחר ההתקנה ללא פגיעה במרקם הקיר. היישום מאפשר הפעלה חשמלית או ידנית.
     

  • שילוב מומלץ "ירוק" הוא תריס אור. מערכת תריסי גלילה, המאפשרת ליהנות מיתרונות התריס המסורתיים יחד עם אפשרויות חדירת אור ואוויר נרחבת.

לאחרונה הושק שלב האור הקל של קליל; תריס גלילה שלב אור בשיטת רול פורמינג, המכיל חומר פוליאוריטן מוקצף. המעניק בנוסף לכל יתרונות תריס האור גם משקל נמוך יותר ובידוד מוגבר. כך ניתן להנות ממחיר תחרותי יותר. יחד עם התחשבות בנושאים אקולוגיים כמו חיסכון באנרגיה.

 

לסיכום, הצגת הטרנד בועידת האדריכלים זכתה לעניין רב בקרב קהל האדריכלים והמעצבים. הנוכחים הגיבו בחיוב רב לתצוגה זו של שילוב המגמות העולמיות בעיצוב והתאמתן למערכות הפתחים והקירות המוצגות בארץ. מרבית הנוכחים ציינו, שהם רואים בכך מענה לשילוב בין הפתרונות הטכניים והטכנולוגיים במערכות הפתח לבין שימור כיווני ומגמות העיצוב בעולם.

בקליל ממשיכים להתקדם ולפתח מערכות, אביזרים וקולקציות גוונים. למידע נוסף על טרנדים נוספים ועל המערכות השונות של קליל ניתן להיכנס לאתר קליל: www.klil.co.il

חג שמח מבית קליל !


 חברת קליל באתר Archijob - כניסה

חזרה לניוזלטר

 

כל הזכויות שמורות - איתי אלמוג, אדריכל-יוצר האתר
All rights reserved - Itay Almog, Architect-Site creator
© 2000-2009 [www.Archijob.co.il, www.Archijob.com, www.Archijob.biz]
האתר מנוהל באמצעות ארכיג'וב עסקים בע"מ
Archijob Business ltd operates the Archijob website

webmaster@archijob.co.il

03-7467780
+972-3-7467780