Archijob - Studio לוח דרושים | חיפוש עבודה | לוח דירות | יד-2 מערכת הפורומים לימודי עיצוב - לימודי אדריכלות אדריכלים , מעצבים פנים , מהנדסים , קבלנים חברות ומוצרי בניה ועיצוב חדשות וארועים ראיונות אדריכלים ומעצבים חשיפת פרויקטים - אדריכלים ומעצבים סקר שכר אדריכלים מעצבים ומהנדסים תחרויות אדריכלות ועיצוב בינלאומיות הבלוג של archijob מאמרים עיצוב פנים המגזין של archijob archijob פרסום באתר archijob אודות archijob עמוד הבית - archijob קבעו כעמוד הבית שליחת פרויקטים ומאמרים לאתר - archijob יצירת קשר - archijob תפריט עליון

מגזין - עמוד ראשי

מגזינים 2018

מגזינים 2017

מגזינים 2016

מגזינים 2015

מגזינים 2014

מגזינים 2013

מגזינים 2012

2011

2010

Share | שתפו:

 רוצים לקבל את מגזין Archijob למייל ?

הצהרת
השולח:

עיסוק :

שם :

* דוא"ל:


המרכז האקדמי ויצו חיפה
פרסים ראשונים בתחרויות וגם אות העיצוב !
זכיות הסטודנטים כמראה לייחודיות המחלקה לארכיטקטורה בויצו חיפה


סטודנטים מהמחלקה לארכיטקטורה במרכז האקדמי ויצו חיפה זכו בתחרויות במסגרת העיסוק המתמשך של המחלקה בסוגיות אקטואליות חברתיות, פיזיות ותרבותיות במרחב הישראלי והבינלאומי.

ארכ' אירית צרף נתניהו, ראש המחלקה לארכיטקטורה במרכז האקדמי לעצוב ויצו חיפה: "המחלקה לארכיטקטורה במרכז האקדמי ויצו חיפה ייחודית בין בתי הספר לאדריכלות בארץ. הלימודים במחלקה מכשירים ארכיטקטים בעלי מודעות עמוקה למורכבות היחסים שבין אדם, סביבה ותרבות, כל זאת מתוך גישה כי על האדריכל להיות מעורה בקונטקסט החברתי, טכנולוגי ותרבותי, כחלק בלתי נפרד מעולם העיצוב והתכנון.

דמות הבוגר שלנו, כאדריכל ומחנך, אמורה להבנות מעולם רחב של התנסויות ומעורבות תוך הדגשת הערכים, האחריות והיושרה.

אנו מאמינים כי העולם האקדמי הוא מקום לחופש דעה ופעולה, מקום ליצירת תשתית לחשיבה מקורית-ביקורתית, לעשייה ניסיונית ומקצועית ולפיתוח כלים רלוונטיים. אנו מעודדים את הסטודנט לסקרנות אינטלקטואלית, לחקור מעבר לקיים ולאפשרי, לבנות על גוף הידע ולהתנסות ברב תחומיות של המקצוע תוך עידוד לפתיחות, ביקורת והבעת עמדה וביטוי אישיים.

המחלקה רואה כמטרה חשובה את המעורבות בקונטקסט המקומי, בסוגיות אקטואליות חברתיות, פיזיות ותרבותיות במרחב הישראלי. המחויבות אליה אנו מכוונים אמורה לבחון ולעצב את ההתפתחות העתידית למול הצורך באיכות חיים וסביבה ראויים, בעידן של שינויים מתמידים במרכיבי הסביבה ובאורח החיים בארץ ובעולם.

את פירות החינוך האדריכלי ניתן לראות במעורבות הסטודנטים מהמחלקה בתחרויות המעלות סוגיות חשובות בקונטקסט המקומי: אקולוגיה, חינוך וחברה, סביבה, עיצוב המרחב הציבורי, טכנולוגיה ועוד. תחרויות בהן השתתפו מיוזמתם והביעו עמדה בד בבד עם גילוי יכולות, מיומנות וכשרון שהקנו להם פרסים ופרסום רב."

בין הזוכים הבולטים השנה:
אורי בלייכר, סטודנט בשנה ה', זכה במקום הראשון, במסלול סטודנטים, בתחרות פומבית רעיונית לעיצוב מעטפת למגדל השמש בתחנת הכח התרמו-סולרית 'אשלים'. 'אשלים' הינו פרויקט ייחודי להקמת תחנות כוח תרמו-סולאריות מהגדולות בעולם ותחרות עיצוב המגדל שיתנשא לגובה של כ-240 מטר היוותה אתגר אדריכלי ייחודי ומרתק. תחנת הכוח הסולארית הגדולה בישראל תוקם באזור המועצה המקומית רמת נגב בהשקעה של למעלה מחצי מיליארד דולר.

עבודתו של אורי בלייכר - המרכז האקדמי ויצו חיפה

מטרת הצעתו של אורי בלייכר היא לייצר אייקון חדש למפעל התרמו סולרי באשלים: מבנה המייצג את מטרת המפעל, שהיא יצירת אנרגיה דרך אלמנטים טבעיים - המפעל כמכונה דינמית ומשתנה.

מריאן מאירוביץ
', סטודנטית שנה ה', זכתה יחד עם האדריכל יניב מאירוביץ', במקום הראשון בתחרות פומבית לתכנון שער הכניסה המערבי לטכניון - במסלול לסטודנטים ולאדריכלים רשומים (מתמחים).
התחרות הוכרזה במטרה לגבש הצעה אדריכלית לשיפור חזותם של שני שערי הכניסה לקמפוס שבכרמל - המזרחי ("שער נשר") והמערבי (שער ראשי).

עבודתה של מריאן מאירוביץ' - המרכז האקדמי ויצו חיפה

ההצעה נבנית מתוך מיקומו של השער אל מול חזית ההר הדרמטית ומציעה התייחסות לשער הכניסה כשכבה נוספת תחתונה בחזית ההר. מתחם השער היום הנו כקרחת יער- באזור המיוער של הקמפוס. בהצעה נעשה שימוש בדימוי מבנה החורש הסמוך ובעקרונותיו לקירוי השער.
מריאן מאירוביץ' קיבלה גם אות העיצוב לשנת 2014 באדריכלות (מסלול סטודנטים) על פרויקט שהגישה בשנה ד' בסטודיו הורטיקלי: 'חזית הים' בהנחיית אדר' אודי כסיף, וכן במלגת לימודים ע"ש אופיר חן ז"ל.

עבודתה של מריאן מאירוביץ' - המרכז האקדמי ויצו חיפה

הפרויקט של מריאן מאירוביץ הנו פרויקט שעיקרו ביקורת על רצועת החוף של חיפה, בעבר רצועה בתולית ומגוונת בטבעה, העוברת מסכת כיבוש על ידי פטרוניתה - העיר ההררית. האזור המופר ביותר, הרצועה שבין מסעדת מקסים לחוף דדו, מכיל מלבד ריבוי התשתיות (מסילת הרכבת, כביש 4, כביש החופים) גם את מגדלי חוף הכרמל. מגדלי חוף הכרמל על חזותם ועל השלכותיהם האייקוניות, מצטיירים כמגדלי שן הנראים לעין כמעט מכל מקום על ההר ומהווים מטרד של ממש לתושבי שכונת השיכונים הסמוכה אשר זכויותיהם לנוף ולאוויר נשללו ממנה באחת.

למרות הספקנות בדבר זכות קיומם של המגדלים הללו, הפרויקט המוצע אינו מציע להפטר מהם כי אם להפוך אותם להזדמנות ייחודית: הפרויקט מטפל בבעיה החזותית והתפקודית של המגדל על ידי טשטוש הכתם בעזרת יצירת קווים נוספים, אשר עליהם תתקיים פרוגרמה עירונית - ציבורית. אוסף הקווים החדש מתבטא כקווי טופוגרפיה – הר ירוק - אשר מאפשר במקום אחד בעיר לקיים דואליות מתעתעת: במקום לצפות לים - לצפות בחזרה לעיר, ובכך להוות נקודת שיא פרוגרמתית ברצועת החוף.

ליאור בן שטרית משנה ה' קיבל את אות העיצוב 2014 בקטגוריה של תרומה חברתית ותרבותית ושיתוף אוכלוסיות בתהליך התכנון, על גן ילדים אקולוגי שבנה באנגולה ועל תכנון ובניית כיתת קיץ פתוחה אינטראקטיבית.

עבודתו של ליאור בן שטרית - המרכז האקדמי ויצו חיפה

עיקרו של פרויקט כיתת הקיץ במרכז מדעים בהרצליה, בתכנון ובביצוע של ליאור בן שטרית, הינו תכנון כיתת לימוד אינטראקטיבית הפתוחה למזג האוויר הישראלי. הפרויקט תוכנן תוך אילוץ תקציבי שהתבטא במתן פתרונות שונים ושימוש בחומרים ממוחזרים.
אריזת הכיתה תוכננה כמעטפת גמישה הבנויה מתריסי עץ שפורקו והושלכו, הנתמכים ע"י קונסטרוקציה קלה של מסגרות עץ. תריסי העץ נפתחים ונסגרים ע"פ דרישת הילדים לחצר הבוסתן ההיקפית. החלל מאפשר למידה בתנאי חוץ מוצלים תוך פתיחת מסלול ישיר לארגזי החול וצל עצי הפרי בחצר ההיקפית. כיתת הקיץ פועלת באופן חושי על המשתמש ויוצרת סביבה המזמינה לחקור, לצפות בתופעות ולתאר אותן.

סעו של ליאור בן שטרית לאנגולה לבניית גן ילדים אקולוגי

מסעו של ליאור בן שטרית לאנגולה לבניית גן ילדים אקולוגי היה ביוזמתו, לאחר ששמע על המקום באחת ההרצאות במחלקה. הפרויקט בוצע באנגולה בבית יתומים, בעיירה קטנה בשם וואמבו, בשיתוף קרן ישראלית הפועלת רבות לקידום חברתי באנגולה, ונבנה יחד עם ילדי בית היתומים ובשיתוף הקהילה המקומית.

ליאות בן שטרית - הגן האקולוגי תוכנן בהשראת הגיאומטריה של מחטי עץ האורן הנפוץ באנגולה

הגן האקולוגי תוכנן בהשראת הגיאומטריה של מחטי עץ האורן הנפוץ באנגולה. היעד העיקרי של הפרויקט היה ליצור מקום בו יוכלו המקומיים לגדל את כל תצרוכת הצומח עבור צרכיי המטבח בעצמם, ולהפוך את בית היתומים ליחידה חסכונית ואוטונומית יותר.


לאתר המחלקה לארכיטקטורה בויצו חיפה:
http://arch-wizo.wix.com/archi-wizo


>>>לחצו כאן למיני סייט של ויצו חיפה במדריך הלימודים של Archijob<<<


טלפון:
 1-800-770-990
כתובת: 
הגנים 21, המושבה הגרמנית, חיפה 31090
דואר אלקטרוני: 
info@wizodzn.ac.il

 

חזרה לניוזלטר

ליצירת קשר ופרסום באתר

קראו אודות אתר Archijob
פרסום ב Archijob
יצירת קשר
חשיפת פרויקטים
שליחת חדשות
המלצות לשיפור
המליצו לחברים

איתי אלמוג בר פריימריז

חתימה על ניוזלטר

הוספת ארכיג'וב למועדפים

קביעת האתר כעמוד הבית

 

ארכיג'וב-סטודיו

קורס רוויט
Revit

קורס אוטוקאד
קורס סקצ'אפ
Sketchup

קורס ויריי לסקצ'אפ

קורס עיצוב פנים
מכינה לעיצוב
מכינה לאדריכלות
הכנת תיק עבודות
קורס הום סטיילינג

קורס פוטושופ

קורס פוטושופ
לאדריכלים ומעצבים

קורס אילוסטרייטור
קורס אוטוקאד
תלת מימד

 

לימודים וקורסים

לימודי אדריכלות
לימודי עיצוב פנים
תואר שני באדריכלות ועיצוב
לימודי עיצוב תעשייתי
לימודי תקשורת חזותית עיצוב גרפי
לימודי אדריכלות נוף
לימודי הנדסה אזרחית
מכינות לעיצוב ואדריכלות
לימודי אוטוקאד
לימודי פוטושופ
לימודי רישום וציור
לימודי צורפות
לימודי עיצוב אופנה טקסטיל
לימודי צילום

טיפ אוטוקאד

אנשי מקצוע

אדריכלים
מעצבי פנים
מהנדסי בנין
קבלני שיפוצים
אדריכלי נוף
מעצבים תעשיתיים
מעצבים גרפיים
מבצעי הדמיות
בוני מודלים
ניהול / פיקוח בניה

 

לוח המודעות

דרושים
חיפוש עבודה
לוח דירות - נדלן
קונים - מוכרים

 

חברות ומוצרים

ריצוף
דלתות
אביזרי אמבטיה
ריהוט
מטבחים
חלונות
ריהוט משרד
גינה ונוי
תאורה
עץ
ריהוט גן
קרמיקה
אלומיניום
אבן
חיפוי וציפוי
פרגולות
פרקט

 

פורומים

פורום אדריכלות
פורום בניה
פורום עיצוב פנים
פורום בניה ירוקה

פורום ריצוף
פורום אלומיניום
פורום צבעים וטיח
פורום מים
פורום מיזוג אוויר
פורום דלתות
פורום יבוא אישי מסין
פורום פרזול ועץ

פורום תאורה
פורום איטום בידוד אקוסטיקה
פורום גבס
פורום זכוכית
פורום חיפוי וציפוי
פורום שיש ואבן
פורום בית חכם אודיו-וידאו
פורום אנרגיה סולארית
פורום ריהוט משרדי
פורום תמ"א 38
פורום מדרגות
פורום מטבחים
פורום מיגון וממ"דים
פורום מחשבים ורשתות
פורום הדפסות ופלוטרים
פורום אוטוקאד
פורום הדמיות
פורום סקצ'אפ
פורום פוטושופ

 

 

האתר מנוהל באמצעות חברת ארכיג'וב עסקים בע"מ | כל הזכויות שמורות: איתי אלמוג-בר , אדריכל - יוצר האתר  2000 - 2017 ©
טלפון : 03-7467780 | דוא"ל :
webmaster@archijob.co.il  |  כתובת: ארכיג'וב עסקים רחוב הברזל 38 כניסה ב' קומה 2 רמת החייל - תל אביב
www.Archijob.co.il  |  www.Archifind.co.il  |  www.Archijob.biz  |  www.archijob-studio.co.il

Archijob Business ltd operates the Archijob website  |  All rights reserved : Itay Almog - Bar, Architect - Site creator  2000 - 2017 ©
phone: +972-3-7467780 | email:
webmaster@archijob.co.il  | address: Archijob Business , 38 Habarzel st. B