דלג לתוכן
Archijob - Studio לוח מודעות דרושים | חיפוש עבודה | לוח דירות | יד-2 מערכת הפורומים לימודי עיצוב - לימודי אדריכלות אדריכלים , מעצבים פנים , מהנדסים , קבלנים חברות ומוצרי בניה ועיצוב חדשות וארועים ראיונות אדריכלים ומעצבים חשיפת פרויקטים - אדריכלים ומעצבים סקר שכר אדריכלים מעצבים ומהנדסים תחרויות אדריכלות ועיצוב בינלאומיות לוח דרושים מאמרים המגזין של archijob archijob פרסום באתר archijob אודות archijob עמוד הבית - archijob קבעו כעמוד הבית שליחת פרויקטים ומאמרים לאתר - archijob יצירת קשר - archijob שרותי השמה תפריט עליון

חברות מוצרי בניה ועיצוב

מדריך חברות ומוצרי בניה ועיצוב - ראשי חדשות חברות בניה ועיצוב החברות שלי פרסום במדריך חברות מוצרי בניה ועיצוב

מדריך חברות ומוצרים ראשי חזרה לכלי בית RENBY פותחת חנות פופ ארט - חדשות רנבי RENBY

 
  לוגו חברת רנבי RENBY

רנבי RENBY

 

03-5133000

טלפון:

http://www.renby.co.il

אתר:

סניף פלורנטין: הרצל 80 פינת פרנקל סניף כיכר המדינה: ה' באייר 30, תל אביב

כתובת ראשית:

 חדשות רנבי RENBY

25.11.2018
RENBY פותחת חנות פופ ארט

RENBY ART

בין התאריכים 27/11-07/12 תפתח RENBY חנות פופ ארט ייחודית מחווה לבית פורנסטי.

בין העיצובים, המוכרים בעולם בזכות זמרת האופרה המעטרת את פרטי העיצוב, תוצג גם הקולקציה המדוברת שהוצגה במילאנו, מחווה לאופרה דון ג'ובאני, מיצירות המופת של מוצרט.

במהלך שבועיים אלו יוצעו כל העיצובים של בית העיצוב פרונסטי בחנות הפופ אפ בקניון וברנבי כיכר המדינה, במחירים מיוחדים, ב- 20% הנחה.

לדוגמא- צלחת פורנסטי בשחור לבן תוצע במחיר  632 ש''ח במקום 790 ש''ח.
             צלוחית (מאפרה, סבוניה) תוצע במחיר 562 ש''ח במקום 702 ש''ח.

הכלים והעיצובים בקולקציית דון גובאני, משלבים בין השפה החזותית של פורנסטי לבין עולם האופרה הדרמטי והמסתורי, ונובעים מהקשר הייחודי שבין אמנות עיצוב וזהות תרבותית. בחנות הקונספט יוצגו עיצובים בולטים של בית העיצוב פרונסטי בהם חפצי נוי כמו כריות, נרות ריחניים פרטי ריהוט קטנים כמו מתקני עיתונים, שידות, שולחנות קפה, כסאות וכמובן כלי אוכל והגשה. 

RENBI, מחווה לבית פורנסטי, חנות פופ ארט, דון גובאני, פורנסטי ברנבי

פורנסטי:

המותג האיטלקי ''פורנסטי'', אשר עיצוביו מוכרים בכל העולם בזכות הדיוקן המפורסם של זמרת הסופרן האיטלקייה המעטרת אותם, חוגג 102 שנות היסטוריה של גאונות, יצירתיות ועיצובים מפתיעים ומרגשים, הנמשכות עד היום בזכות היורש וממשיך המורשת העיצובית המקורית, ברנבאה פורנסטי.

פיירו פורנסטי נחשב לאחד מהכישרונות היצירתיים והמקוריים ביותר של המאה ה-20. הוא ייצר אוצר מילים חזותי רווי בדמויות וצבעוניות המזוהה עימו. יצירותיו מלאים בהומור ושנינות.

ברנבאה פורנסטי, בנו של פיירו, החליט להנציח את מורשת אביו על ידי ייצור והחייאה של עיצובים שונים. הוא יוצר ומעצב בעצמו, ומשמש כלב היצירתי של החברה. מידי שנה משיק הבן עיצובים חדשים, ושמו הולך לפניו כמעצב יצירתי, רב תחומי וכישרוני.

*** מוצרי מותג פורנסטי מוצעים למכירה ב- RENBY

Don Giovanni, RENBI, חנות פופ ארט, lina cavalieri

פורנסטי Fornasetti  - הסיפור המלא

המותג האיטלקי ''פורנסטי'', אשר עיצוביו מוכרים בכל העולם בזכות הדיוקן המפורסם של זמרת הסופרן האיטלקייה המעטרת אותם,
חוגג 102 שנות היסטוריה של גאונות, יצירתיות ועיצובים מפתיעים ומרגשים, הנמשכות עד היום בזכות היורש וממשיך המורשת העיצובית המקורית, ברנבאה פורנסטי.

פיירו פורנסטי - צייר, פסל, מעצב פנים וחרט (1913 מילאנו, איטליה) - היה בין האמנים היצירתיים והמקוריים של המאה הקודמת. פיירו פורנסטי חתום על למעלה מ-11,000 יצירות שונות. במונחים של מגוון וייצור, פיירו פורנסטי נחשב לאחד הגדולים והמובילים של המאה ה- 20.

את ראשית דרכו החל בשנת 1930 כאשר נרשם ללמודי ציור באקדמיה ''Brera Academy''. למרות שגורש ממנה כעבור שנתיים בשל בעיות משמעת נחשב לאחד מבניי דור הזהב של המעצבים האיטלקיים שביססו את מעמדה של איטליה כמרכז עיצוב גלובלי של אמצע המאה ה-20.

פיירו פורנסטי נחשב לאחד מהכישרונות היצירתיים והמקוריים ביותר של המאה ה-20. הוא ייצר אוצר מילים חזותי רווי בדמויות וצבעוניות המזוהה עימו. יצירותיו מלאים בהומור ושנינות.

הסגנון הייחודי שלו נבע מההצלחה לשלב בין אשליה לבין פרספקטיבות אדריכליות. פורנסטי אשר היה מושפע מהאדריכלות הקלאסית של יון ורומא, הציג בטריאלנה השישית של מילאנו (1935) וזכה לאהדה גדולה. בשנת 1942 הוזמן לצייר ציורי קיר בארמון המלך בפאדובה, בשנת 1950 עיטר את הקזינו של סאן רמו, וב- 1952 היה בצוות מעצבי הפנים של אוניית הפאר  ''Andrea Doria''.

לדברי בני מורן, מבעלי רנבי הייבואנית הבלעדית של מותג פורנסטי בישראל :
''סגנונו הייחודי של פורנסטי כולל וריאציות אינסופיות לרעיונות ונושאים בסיסים שמשכו אותו. מספיק רעיון אחד שיספק לו השראה ליצירה. הנושאים הנפוצים ביותר אשר היוו לו מקור להשראה היו: השמש, קלפי המשחק, ליצנים, ידיים, ודיוקנאות עצמיים. אהבתו הגדולה של פורנסטי הייתה הפיכת חפצים יומיומיים לכדי עבודת אמנות''.
RENBI, רנבי, מוצרי פורנסטי, חנות פופ ארט

הדיוקן המפורסם ביותר הוא פנייה של זמרת הסופרן האופראית לינה קוליארי Lina) Cavalieri). בעת שעלעל במגזין צרפתי מהמאה ה- 19, נחשף פורנסטי למראה פניה של זמרת האופרה שסקרנה אותו. פנייה המושלמות הפכו למקור השראה עבורו, ושימשו כמקור ליצירתם של למעלה מ- 400 יצירות.

פורנסטי לא ממש ידע מדוע נמשך כל כך לפניה של זמרת האופרה. ''אני לא יודע'', הודה באחד מהראיונות שנתן, ''התחלתי לעשות זאת ומעולם לא הפסקתי''. המפגש שלו עם דמותה היה מיקרה אמן. עבורו פנייה היו סוג של אימאג', רישום גרפי קלאסי ואסטטי במהותו, ועל כן נישאר נאמן לו. פורנסטי מודה כי הדיוקנאות שייצר אינם תואמות לפנייה אחד לאחד, אך דמותה עוררה אותו ונתנה לו השראה.

סגנונו הייחודי של פורנסטי ידע עליות ומורדות.בשנות ה- 80 הפך סגנונו לפופולארי ביותר, בעיקר בזכות הפוסט מודרניסטיים שהעריצו את הסגנון הייחודי שלו. בשנת 1983 מכר בית סותביס' אחד מיצירותיו בלמעלה מעשרים אלף דולר - סכום שהיה אז שיא לעבודה של מעצב חי. פיירו פורנסטי ניפטר בשנת 1988 בבית החולים במילאנו במהלך טיפול פעוט. 

ברנבאה פורנסטי, בנו של פיירו, החליט להנציח את מורשת אביו על ידי ייצור והחייאה של עיצובים שונים. הוא יוצר ומעצב בעצמו, ומשמש כלב היצירתי של החברה. מידי שנה משיק הבן עיצובים חדשים, ושמו הולך לפניו כמעצב יצירתי, רב תחומי וכישרוני.

לא רק שעבודותיו מתכתבות עם רוח העיצוב וממשיכות את המורשת העיצובית של האב, אלא גם שברנבאה הוא האפוטרופוס של מורשת אביו. מידי שנה הוא בוחר מספר עיצובים מהארכיון של אביו, ובאמצעות אמנים מומחים בעבודת קראפט מסורתית הוא מחייה את יצירותיו של אביו ומייצר אותן במהדורות מוגבלות.

בזכות המסירות, העיקשות והמיומנות של ברנבאה, שפע מוטיבים שהיו ונשמרו בארכיון התעוררו לחיים ושומרים על מותג חזק ופעיל כמו פעם. מורשת פורנסטי מובטחת הודות למחויבות של ברנבאה להחיות את השפה החזותית יוצאת הדופן שהתחיל אביו ומחוזקת באמצעותו.

ברנבאה נולד במילאנו בשנת 1950. בגיל 4 ייצר את היצירה הראשונה שלו יחד עם אביו והרבה מאז לבלות עימו שעות ארוכות ולספוג את האווירה הייחודית של בעליי המלאכה באיטליה.

בשנת 1968 החל את לימודיו באקדמיה לאומנויות במילאנו – Berera fine arts academy. ניראה היה כי ברנבאה יצטרף לאביו אך הוא בחר בדרך עצמאית לאחר שנאסר במהלך הפגנת סטודנטים אלימה בשנת 1969. בין השנים 1971-1972 אף היה מנהלה הקריאטיבי של מגזין מחתרתי בשם ''Get Ready''.  רק בשנת 1982 כשנוכח להבין את גודל הצלחתו של אביו החל ליצור עימו ליצר ולעצב מוצרים חדשים.

בשנת 1988 עת ניפטר אביו, נשבע הוא להמשיך את המורשת שהשאיר אביו, והוא עושה כן עד היום.

במטרה לשמור על הפנטזיה בחיים, המשיך ברנבאה לשמר את המסורת של בית פורנסטי כשהוא משיק מידי שנה 700 צלחות במהדורה מוגבלת וממוספרת, מסורת אותה התחיל אביו עם השקת קולקציית הצלחות הראשונה בשנת 1946.

בתערוכת Maison et Objet אשר התקיימה השנה, הציג ברנבאה את קולקציית הטפטים השנייה שעיצב, קולקציה המבוססת על ציוריו המקוריים של אביו, תוך מתן פרשנות אישית – בנרבאה מערבב בין ציורים שונים של האב, משנה את הצבעים, משנה את המימדים ומעניק את חתימת ידו האישית לכל עיצוב.
מאוחר יותר השנה, במסגרת שבוע העיצוב של מילאנו, הציג ברנבאה מספר אייקונים של רהיטים בעיצוב האב, להם הוסיף עיצובים חדשים המתכתבים עם המורשת העיצובית. בעיצובים החדשים מציע פרשנות מחודשת על סדרת ''Themes and Objects'' האגדית, הכוללת רפרטואר עשיר ביותר של עיצובים, כמו רישומים, איורים, חפצים שונים, צלחות דקורטיביות ועוד.

לציון שנת המאה להולדתו של פיירו פורנסטי, אצרו בבית העיצוב פרונסטי תערוכה ייחודית של יצירותיו. התערוכה ''דיוקן עצמי של המאה'' היא זו שפתחה את אירועי ציון יום הולדתו. בתערוכה הוצגו מספר דיוקנים עצמיים שנוצרו על ידי פיירו פורנסטי בשנים 1930 עד 1940.

הדיוקנים העצמיים צויירו בעפרון ובעט במחברת ספירלה וביומן הפרטי שלו. דיוקנאות נוספים צייר בצבעי מים, דיו הודי וציורי שמן על לוח - כולם מהארכיון הפרטי של פיירו פורנסטי, ונחשפים כעת בפעם הראשונה בהיסטוריה. עוד הוצגו בתערוכה מספר דיוקנאות אשר הודפסו ע''י ברנבאה פורנסטי. דיוקנאות אלו יוצעו במהדורה מוגבלת וממוספרת.

אחד מהאובייקטים הנדירים אשר מושכים את תשומת ליבם של אספנים מרחבי העולם היא הצלחת שהושקה לרגל שנת המאה להולדתו של פיירו פורנסטי. עבור אירוע זה לברנבאה לא היו ספקות כלל: צלחת 2013 תוקדש לדיוקן עצמי שצייר אביו בשנת 1943 כאשר היה בן 30 בלבד, ואף היא הוצגה בתערוכה.

RENBI,דון גובאני ,חנות פופ ארט, כיכר המדינה, פורנסטי

*** מוצרי מותג פורנסטי מוצעים למכירה ברנבי בוטיק וברנבי הום קוטור.

יצירת קשר: רנבי RENBY


הוסף לרשימת החברות שלי

ליאת

איש קשר:

03-5133000

טלפון:

סניף פלורנטין: הרצל 80 פינת פרנקל סניף כיכר המדינה: ה' באייר 30, תל אביב

כתובת:

http://www.renby.co.il
אתר חברת %F8%F0%E1%E9+RENBY

אתר:

פלורנטין
הרצל 80 פינת פרנקל, תל אביב. טל 03-5133000  פקס 03-5133051
Florentine, 80 Herzl St. Tel Aviv Tel 03-5133000 Fax 03-5133051
שעות פתיחה:
א,ב,ג,ה 10:00-18:00
ד  10:00-16:00
ו  9:00-14:00

כיכר המדינה
ה' באייר 30 , תל אביב. טל 03-6093555 פקס 03-6093666
Kikar Hamedina, 30 Hey Be'iyar st. Tel Aviv Tel 03-6093555 Fax 03-6093666
שעות פתיחה:
א,ב,ג,ד,ה 10:00-19:00
ו  10:00-14:00

מידע נוסף:


טופס בקשת מידע נוסף

התחומים המענינים אותי:
   
   
 


לוגו חברת רנבי RENBY

צור קשר

אודות: רנבי RENBY

חדשות ומבצעים

הוסף ל"חברות שלי"

בתי מלון
בתי מלון
וילונות
וילונות
טפטים
טפטים
כלי הגשה
כלי הגשה
מצעים
מצעים
שטיחים
שטיחים
  לוגו חברת רנבי RENBY

רנבי RENBY

 

03-5133000

טלפון:

http://www.renby.co.il

אתר:

סניף פלורנטין: הרצל 80 פינת פרנקל סניף כיכר המדינה: ה' באייר 30, תל אביב

כתובת ראשית:

 חדשות רנבי RENBYיצירת קשר ופרסום באתר

פרסום ב Archijob
יצירת קשר
שרותי השמה
קראו אודות אתר Archijob
חשיפת פרויקטים
שליחת חדשות
המלצות לשיפור
המליצו לחברים

חתימה על ניוזלטר

הוספת ארכיג'וב למועדפים

קביעת האתר כעמוד הבית

 

ארכיג'וב-סטודיו

קורס רוויט
Revit

קורס אוטוקאד
קורס סקצ'אפ
Sketchup

קורס ויריי לסקצ'אפ

קורס פוטושופ
קורס פוטושופ
לאדריכלים ומעצבים

קורס אילוסטרייטור
קורס אוטוקאד
תלת מימד

קורס עיצוב פנים
מכינה לעיצוב
מכינה לאדריכלות
הכנת תיק עבודות
קורס הום סטיילינג

לימודים וקורסים

לימודי אדריכלות
לימודי עיצוב פנים
תואר שני באדריכלות ועיצוב
לימודי עיצוב תעשייתי
לימודי תקשורת חזותית עיצוב גרפי
לימודי אדריכלות נוף
לימודי הנדסה אזרחית
מכינות לעיצוב ואדריכלות
לימודי אוטוקאד
לימודי פוטושופ
לימודי רישום וציור
לימודי צורפות
לימודי עיצוב אופנה טקסטיל
לימודי צילום

טיפ אוטוקאד

אנשי מקצוע

אדריכלים
מעצבי פנים
מהנדסי בנין
קבלני שיפוצים
אדריכלי נוף
מעצבים תעשיתיים
מעצבים גרפיים
מבצעי הדמיות
בוני מודלים
ניהול / פיקוח בניה

 

לוח המודעות

דרושים
חיפוש עבודה
לוח דירות - נדלן
קונים - מוכרים

 

חברות ומוצרים

ריצוף
דלתות
אביזרי אמבטיה
ריהוט
מטבחים
חלונות
ריהוט משרד
גינה ונוי
תאורה
עץ
ריהוט גן
קרמיקה
אלומיניום
אבן
חיפוי וציפוי
פרגולות
פרקט

 

פורומים

פורום אדריכלות
פורום בניה
פורום עיצוב פנים
פורום בניה ירוקה

פורום ריצוף
פורום אלומיניום
פורום צבעים וטיח
פורום מים
פורום מיזוג אוויר
פורום דלתות
פורום יבוא אישי מסין
פורום פרזול ועץ

פורום תאורה
פורום איטום בידוד אקוסטיקה
פורום גבס
פורום זכוכית
פורום חיפוי וציפוי
פורום שיש ואבן
פורום בית חכם אודיו-וידאו
פורום אנרגיה סולארית
פורום ריהוט משרדי
פורום תמ"א 38
פורום מדרגות
פורום מטבחים
פורום מיגון וממ"דים
פורום מחשבים ורשתות
פורום הדפסות ופלוטרים
פורום אוטוקאד
פורום הדמיות
פורום סקצ'אפ
פורום פוטושופ

 

 

האתר מנוהל באמצעות חברת ארכיג'וב עסקים בע"מ | כל הזכויות שמורות: איתי אלמוג-בר , אדריכל - יוצר האתר  2000 - 2020 ©
טלפון : 03-7467780 | דוא"ל :
webmaster@archijob.co.il  |  כתובת: ארכיג'וב עסקים  רחוב תובל 20 קומה 1 מתחם הקיבוץ רמת גן (מחוז תל אביב)
www.Archijob.co.il  |  www.Archifind.co.il  |  www.Archijob.biz  |  www.archijob-studio.co.il

Archijob Business ltd operates the Archijob website  |  All rights reserved : Itay Almog - Bar, Architect - Site creator  2000 - 2020 ©
phone: +972-3-7467780 | email:
webmaster@archijob.co.il  | address: Archijob Business , 20 Tuval st. Ramat Gan (Tel Aviv District)