Archijob - Studio לוח דרושים | חיפוש עבודה | לוח דירות | יד-2 מערכת הפורומים לימודי עיצוב - לימודי אדריכלות אדריכלים , מעצבים פנים , מהנדסים , קבלנים חברות ומוצרי בניה ועיצוב חדשות וארועים ראיונות אדריכלים ומעצבים חשיפת פרויקטים - אדריכלים ומעצבים סקר שכר אדריכלים מעצבים ומהנדסים תחרויות אדריכלות ועיצוב בינלאומיות הבלוג של archijob מאמרים עיצוב פנים המגזין של archijob archijob פרסום באתר archijob אודות archijob עמוד הבית - archijob קבעו כעמוד הבית
חשיפת אדריכלים חשיפת מעצבים חשיפת סטודנטים   מעונינים להחשף כאן ?
27/6/2017 
ביחד ולחוד - בית רב מפלסי בקיסריה
טובה דוד וצילה רייזר אדריכלות ועיצוב פנים
צילום: עודד סמדר

15/6/2017 
תריסי אוריגמי - פרויקט עיצוב תעשייתי
נופר הלר
פרויקט גמר 2016
עיצוב תעשייתי
HIT חולון

8/6/2017 
משרד עו"ד ענת כהן קאופמן - ACK
הלל אדריכלות ועיצוב פנים
צילום: לירן שמש

30/5/2017 
האנגארט Movement - גלריה למופעי מחול ותערוכות אומנות מתחלפות
חן דרורי
פרויקט גמר 2016
HIT

23/5/2017 
דינבר&דינבר - תכנון ועיצוב קליניקת מומחים לרפואת הפה והשיניים
T+R studio טלי רוזנשטיין ורקפת גולדפרב
צילום: עמית גרון

17/5/2017 
ספרית בית ספר בנווה שלום


Be Architects

3/5/2017 
חיים חדשים לבית ותיק בסביון
נתי זיו - אדריכלות ועיצוב פנים
צילום: ניצן הפנר

26/4/2017 
Wallometry- אריחי קרמיקה תלת מימדיים
שומיאשקין דניאלה
פרויקט גמר 2016
מכון טכנולוגי חולון

18/4/2017 
מרחבים בהירים - זוג בדירת 6 חדרים
טניה אברמזון - אדריכלית ומעצבת פנים
צילום: אייל תגר, סטודיו efes-efes

13/4/2017 
Lifta revival: from vernacular to modern
אריאל נאור
פרויקט גמר 2016
הפקולטה לאדריכלות
אוניברסיטת אריאל

4/4/2017 
ניגודים יוצרים הרמוניה
ישראלביץ' אדריכלים
צילום: עודד סמדר

28/3/2017 
הפוליטיאה - מרחב דמוקרטי חדש
נוה סידי
פרויקט גמר 2017
המרכז האקדמי ויצו חיפה
מנחים: אד'ר אירית צרף נתניהו, אד'ר אייל מלכא, אד'ר שחף זית, אד'ר לירן צ'צ'יק

19/3/2017 
מחושך לאור - שיפוץ מקיף לדירת רכבת בתל אביב
מעצבת פנים ורד שני
צילום: בועז לביא

14/3/2017 
עיצוב מארז גרפי לפסטיבל הקולנוע הישראלי 2018
סטודנטים מהמכון הטכנולוגי חולון
שנה: 2017
מרצה: פרופ' שמעון (ג'וגול) זנדהאוז

8/3/2017 
פרובאנס כפרי במושב בשרון
אדריכלות ועיצוב: שירלי דן, דן אדריכלים
צילום: גלעד רדט

2/3/2017 
אדריכלות בהתאמה אישית בפתח תקוה
אנדריי זריצקי
פרויקט גמר
אוניברסיטת אריאל
מנחה: אדר' יואב לניר

22/2/2017 
עיצוב חדש לאגף ההכנסות של עיריית אילת
יסמין שושני-כרמל
אדריכלות ועיצוב פנים
צילום: רוני בלחסן

21/2/2017 
Urban Stream - קרית גת
ראובן פריאב
פרויקט גמר 2016
אוניברסיטת אריאל
אדריכלים מנחים: יואב לניר ושוקי לוי

14/2/2017 
"Facegarten" - קנה מידה חברתי בגן הילדים
סיון כהן
פרויקט גמר 2015
שנקר
מנחה: ד"ר רבקה ויטל

9/2/2017 
המשרדים של חברת INTANGO ברמת החייל
טלי רוזנשטיין ורקפת גולדפרב T+R studio
צילום: עמית גירון

10/11/2008  
  Umm El Phahem Art Museum Contest

Architetcts : Lior Tsionov, Lior Vitkon in cooporation with Amnon Baror Architects

תחרות מוזיאון אום אל-פחם לאמנות 

אדריכלים : ליאור ציונוב ליאור ויתקון בשיתוף משרד אמנון בראור

 
לחצו על התמונות הקטנות להגדלה
מבט על
1
אקסונומטריה שכבות הבניין
2
גן הפסלים
3
חללי תצוגה עכשווית
4
טיילת הגג ואגף החינוך
5
ירידה אל גן הפסלים והמסעדה
6
מבואת כניסה
7
מבט מכיוון הואדי
8
מבט לילה אל הכניסה
9
סכמות תנועה
10
תנועה ציבורית
11
תנועת מוזיאון
12
שלביות
13
שלב א
14
שלב ב
15
תוכנית סביבה
16
תוכנית קומת קרקע
17
תוכנית קומת מרתף
18
תוכנית קומה א
19
תוכנית קומת גג
20
חתך פרספקטיבי
21
חתך רוחב א
22
חתך רוחב ב
23
 

הצעת התכנון הזוכה בתחרות מוזיאון אום אל-פחם לאמנות.
אדר' ליאור ציונוב, אדר' ליאור ויתקון, אמנון בראור אדריכלים.

הזוכים בתחרות לתכנון מוזיאון אום אל-פחם לאמנות הם האדריכלים ליאור ציונוב וליאור ויתקון
www.tsionov-vitkon.com, בשיתוף אדריכל אמנון בר אור.

אודות המשרד

ציונוב-ויתקון אדריכלים הינו משרד אדריכלים צעיר.המשרד הוקם בשנת 2004 על-ידי ליאור ציונוב וליאור ויתקון.
ליאור ציונוב – אדריכל,
בוגר בהצטיינות של החוג לאדריכלות ב אוניברסיטת תל-אביב, B.Arch
ליאור ויתקון – אדריכל,
בוגר בהצטיינות של החוג לאדריכלות ב אוניברסיטת תל-אביב, B.Arch
ובוגר המסלול לתכנון ערים ואזורים בטכניון, חיפה
פרויקטים
הפרויקטים במשרד מגוונים, בניה פרטית, לקוחות מסחריים ומבני ציבור
מבני בריאות, סיעוד, חינוך, אומנות, אולפנים, מגורים, שימור ועוד.

אודות עיקרי תכנון המוזיאון
המרקם האורבאני המגוון הוא ממאפייניה הבולטים של אום אל פחם:  שלל גדלים, צורות, נפחים, צבעים וחומרים, היוצרים קונטקסט מסועף של עיר וטבע. המגוון הסגנוני והפונקציונאלי של החלקים השונים הופך להיות מכלול הומוגני אחד בעל סדר וחוקיות משלו. 
המוזיאון מורכב מיחידות פונקציונאליות שונות המתפקדות באופן אוטונומי זו לצד זו ומאורגנות במארז של גריד מרחבי בעל זהות כוללת ואחידה. מגוון הפונקציות של היחידות השונות, והעובדה שהן יכולות לתפקד גם באופן עצמאי, מתאפשרים בזכות מבנה הגריד, שמארגן את החלקים למכלול שלם של מרכז תרבות ופנאי בעל מאפיינים צורניים מובהקים.
הסביבה הטבעית נארגת אל תוך מערכת הגריד ומשתלבת בין היחידות השונות.

סביבה- אתר המוזיאון עומד על נקודה מרכזית בין שני צירים: הציר העירוני-תרבותי (מזרח-מערב) והציר הנופי (צפון-דרום). על הציר העירוני-תרבותי פזורים מרכזי תרבות וקהילה כמו מרכז ספורט, מרכז תרבות לנוער ובתי ספר. את הציר הנופי מאפיין וואדי דרמטי ונוף וואדי ערה והכרמל המזרחי. המבנה מציע נקודת חיבור בין שני צירים אלה, היוצרת רצף של טבע ותרבות. ההצעה כוללת "שביל תרבות" פתוח לציבור החוצה את המוזיאון (גם בלי צורך להיכנס אליו) ממזרח למערב, ומבנה הממוקם בין שני מדרונות תלולים, ומשמש כנקודת תצפית / מרפסת אל נוף הוואדי הדרמטי מצפון.
הקונספט שעמד בבסיס התכנון יוצא מתוך תפיסה המבקשת לא רק לשמר את הוואדי ואת החורש הטבעי, אלא גם לחזק ולהפוך אותם לחלק אינטגראלי מהבניין בצורת צמחייה       המשתלבת בגן פסלים שבהמשכו חצר פנימית.
במקום להשתמש בכל שטח הוואדי שניתן לבנייה, פונקציות המוזיאון השונות "ארוזות" במפלסים, תוך שמירה על אזורים פתוחים וירוקים סביב המוזיאון ומקסום אפשרויות המבטים לנוף מהבניין.

שלביות- הרעיון המבני של תכנון המוזיאון בנוי על מודל השלביות: מערכת חוקים קונסטרוקטיבית המאפשרת התפתחות וצמיחה של פנים המבנה בשלבים שונים, בכפוף לחוקי הגריד.
אחת מנקודות המוצא החשובות בתכנון המוזיאון היא הרצון להגיע לשלמות מבנית כבר בשלב א'. הגריד הקונסטרוקטיבי, רצפות המבנה, המעטפת, החצר הפנימית וגן הפסלים, יושלמו כבר בשלב הראשון. בנית החלקים הנוספים של המוזיאון (בשלבים הבאים)  היא פנימית, "ממלאת" את הגריד על-פי הצורך. באופן זה, המעטפת הסופית של המוזיאון בכללותו נראית בשלמותה כבר בשלב הראשון. האזורים הפוטנציאליים להתרחבות יכולים להיות מנוצלים כבר בשלב זה כחללים ציבוריים לפעילות נוספת על פי צרכי המוזיאון (אתנחתות,מרפסות לוואדי וכיו"ב).
תכנון זה מאפשר חופש מוחלט בהתקדמות הבנייה על שלביה השונים בהתאם למשאבים הכלכליים והאופרטיביים של הפרויקט. לדוגמא: בשלב א' יבנו חלק מגלריות האוספים, האתנוגרפיה והאמנות העכשווית, כשבשלבים הבאים ההתקדמות תהיה בשטחים הפוטנציאליים בתוך הגריד. התכנית פועלת כך שהוספת הפונקציות השונות בחלקים הבאים לא תפגע בתפקוד הפונקציות שנבנו בשלב א', לא רק בגלל מבנה הגריד המאפשר זאת, אלא גם בגלל בחירת המיקום של האזורים החדשים, הרחוקים מהליבה והמבואה, שני חלקים המהווים את ליבו הפונקציונאלי והפרוגרמאתי של המבנה.
תכנון בסיס שלב א' מגיע לשלמות מבנית וויזואלית ומאפשר חופש להתרחבות עתידית על בסיס המבנה הקיים, תוך חיסכון משמעותי בתהליכי תכנון ובניית החלקים הנוספים.  

קשרים- המבנה מורכב מגריד תלת מימדי היוצר מארז לפונקציות השונות של המוזיאון. המבנה כולל מבואה וחנות, ארכיון, ספרייה, אודיטוריום, אגף חינוך וחללי תצוגה. החללים מאורגנים סביב חצר פנימית הכוללת גן פסלים, שמשתלב בתוואי הוואדי הטבעי, ומסעדה הצופה אליהם. 
רחבת הכניסה למוזיאון משמשת אתנחתא עירונית, מרחב ציבורי הכולל נקודת מפגש ופעילות, וכניסה למבואה.
המבואה, לב הקומפלקס, הוא חלל כפול דרמטי פתוח ממנו נפרשים רוב חלקי הקומפלקס (מבט אל החצר הפנימית, מפלסי המוזיאון השונים, מעבר המבקרים החיצוני, מערכת התנועה הורטיקאלית-פנימית, הירידה לאודיטוריום ואגפי המנהלות השונות). המבואה מציעה מרחב אפשרויות: כניסה למוזיאון ואגפיו השונים דרך גן הפסלים, וכניסה לאזורים הפונקציונאליים האחרים (אגף החינוך, ספרייה, אודיטוריום, חנות, מסעדה וארכיון), המתפקדים כיחידות אוטונומיות ללא תלות בשעות פעילות המוזיאון.
אגפי התצוגה מתרכזים בשתי קומות סביב החצר הפנימית, המהווה את לב המוזיאון: בקומת הכניסה נמצאים אגף האתנוגרפיה והאוספים, ובקומה הראשונה חללי תצוגה לאמנות עכשווית ותערוכות מתחלפות. הארכיון נמצא בקומת המרתף, בסמוך לאודיטוריום ולחללי האחסון. בקומה השנייה - קומת הגג - נמצא אגף החינוך, היושב על הציר העירוני-תרבותי, ובית קפה הצופה אל נוף הוואדי.

תכנון המוזיאון מציע שני מהלכי תנועה עיקריים:
תנועה במוזיאון – תנועת המבקרים מתחילה ברחבת הכניסה החיצונית, ומשם כניסה למבואה. מהמבואה הפנימית מתפצלות הפונקציות השונות, ביניהן המוזיאון עצמו על חללי התצוגה שלו, החצר הפנימית וגן הפסלים. חללי התצוגה מתארגנים באופן מעגלי סביב החצר הפנימית. התנועה בגלריות היא סביב החצר, כשהגלריות עצמן יוצרות לא רק מסלול פנימי ביניהן, אלא גם מסלול החווה את החצר הפתוחה.

תנועה מחוץ למוזיאון/אקראית – המבנה מאפשר תנועת עוברי אורח, הממשיכה את הציר העירוני-תרבותי, ממזרח למערב. ציר זה עובר דרך החלל הכפול של המבואה, ומציע מבט אל החצר הפנימית מבלי להיכנס למוזיאון. בהמשך הציר, אגף החינוך, גג המוזיאון ובית קפה המשקיף אל הנוף.                                  

מעטפת המבנה מורכבת ממשרביות, סבכות אופייניות לאדריכלות אסלאמית, שלהן תפקודים מגוונים: אדריכליים, אקלימיים, חברתיים ואסתטיים.
השימוש במשרביה, שהתפתחה במטרה ליצור הבדלה בין פנים הבית לחוץ, תורם לחיזוק מקומו של המוזיאון בקונטקסט הנופי והמקומי. בעוד שהמשרביה משרטטת את גבולות הבניין, היא לא אטומה לגמרי. בשעות בהן מואר המוזיאון באור השמש, חלקה החיצוני של המשרביה מואר מאוד וצפיפות חלקי הסבכה אינו מאפשר למי שנמצא מחוץ למוזיאון לראות את המתרחש בתוכו (אלא רק רמז של פעילות). מתוך המוזיאון, החשוך יחסית לחוץ, ניתן לראות את המתרחש בחוץ.

המשרביה מעוצבת מטקסטורות של אותיות בערבית, שלהן חוקיות קבועה: מרחקים ונפחים זהים של נגטיב ופוזיטיב. חוקיות אסתטית זו עוברת גם אינטרפרטציה טכנולוגית אדריכלית:
המודולים של המשרביה הם פריקאסטים (precast) המיוצרים מהחומר GRC, שלהם שלוש תבניות בסיסיות, הקובעות את דרגת השקיפות וההצללה. כל תבנית מוצבת על פי הפונקציה המוזיאלית, בהתאם לפרוגראמה של המוזיאון הדורשת התמודדות עם מגוון של מצבים חללים שונים הקשורים בטמפרטורה, תאורה, פנים/חוץ ומיסוך – סימון חללים.
בגלל אופיו הפונקציונאלי של המפלס הראשון (חללי אוספים ואתנוגרפיה) לא מתבקשת חדירת אור טבעי , ולכן המשרביה יצוקה כתבליט, והיא אטומה לגמרי. במפלס השני (חללי התצוגה העכשווית) מתוכננת כניסה מבוקרת של אור טבעי , ולכן המשרביה אטומה למחצה. בטיילת הגג  המשרביה מאפשרת חדירה מקסימאלית של אור טבעי.

כל יחידה בגריד מורכבת משש תבניות מחוברות. חומר המשרביה בנוי מGRC, בטון מחוזק בסיבי זכוכית בעל יכולת עמידות גבוהה. משקלו של ה-GRC הינו קטן בהרבה ממוצרי הבטון הטרום-מסורתיים, דבר שנלקח בחשבון במחשבה הקונסטרוקטיבית של הבניין. חומר זה מאפשר ייצור מודולים בתבניות תעשייתיות. ניתן להגיע לכמה טיפוסי תבניות, היוצרים מגוון רחב של אפשרויות חיבור ומשמעות. 

גלריית התצוגה העכשווית: חלל מודולארי המשתנה על פי אופי התצוגה וגודלה. קירות התצוגה מאפשרים בקרה על כניסת האור ותנועת המבקרים. סביב הגלריה מתוכנן מסלול צמוד למעטפת החיצונית, המאפשר מבט אל הנוף, או לחילופין הצבת אובייקטים מוזיאליים הדורשים אור מרבי. בנוסף, נפתחים סקיילייטס (skylights) אל הגלריות, המכניסים אור טבעי מבוקר ומאפשרים הצצה מטיילת הגג לנעשה בגלריות.

גישת הבנייה הירוקה מיושמת בתכנון המוזיאון בכמה נקודות מרכזיות:
שימור משאבים טבעיים: שימור ופיתוח החורש הטבעי בוואדי, ובנייה בתכסית מינימאלית על פחות משליש משטח האתר, לרבות התוספות המתוכננות בשלב ב'. שמירה על החורש הטבעי ושילוב אזורי חורש כחלק אינטגראלי מהבניין. הוואדי נלקח כאלמנט תכנוני דומיננטי בסביבת הבניין ובתוכו.
הצללה / חדירת אור: תכנון המוזיאון מאפשר חדירת אור טבעי מבוקר לבניין דרך אלמנטים מסננים התורמים לפיזור האור בכל חלקי הבניין. השימוש במשרביות (ובאלמנטים מסננים אחרים כמו סקיילייטס) תורם להגדלת היעילות האנרגטית של הבניין. בסקיילייטס מתוכננת מערכת שליטה על כניסת האור עד אטימות מוחלטת בצורת רפפות הצללה. גם הצמחייה המתוכננת (בסביבת הבניין ובחצר הפנימית) תורמת ליעילות האנרגטית,  והיא משמשת מסנן נוסף במערך בקרת חדירת האור לבניין. תכנון הצמחייה הנוספת סביב המבנה יבטיחו הצללה על קירות המוזיאון בתקופת הקיץ החם מחד ויאפשרו קליטת קרינה של השמש בחורף.
מעטפת הבניין: מבוססת על GRC, חומר מרוכב מבוסס-צמנט. החומר הבטוני הוא בעל מסה תרמית יעילה, המאפשרת חיסכון באנרגית חימום או קירור המוזיאון. המעטפת היא שכבה אחת במערכת רב שכבתית של קירות. באופן הזה נוצר בידוד תרמי המושג על ידי חללים הנוצרים בין הקירות השונים לשכבה החיצונית. בנוסף, גוון המעטפת הוא בהיר, ולכן בעל כושר החזרת אור גבוה יותר החוסך באנרגיה. 
גג ירוק -  גג הבניין הוא טיילת ירוקה המאפשרת טיול ומבט אל הנוף, והצצה לחללי התצוגה דרך סקיילייטס. הגג הירוק מהווה חלק אינטגראלי גם מהציר הקהילתי-תרבותי, הפתוח לציבור שאינו מבקר במוזיאון עצמו. גם אגף החינוך נמצא במפלס זה, מה שמאפשר פעילות קבוצתית בסביבה ירוקה בתוך גבולות הבניין.
יתרונות הגג הירוק באים לידי ביטוי גם ברמה האקוסטית - הגדלת יכולת הבליעה ובידוד הרעש של הגג, וגם ברמה האנרגטית - הקטנת צריכת האנרגיה לחימום בחורף ולקירור בקיץ. בגלל אופייה המיוחד של הטופוגרפיה, הגג נראה ממקומות שונים במתחם, ומהווה חזית חמישית בעלת ערך אסתטי מוסף.

 

 

 

 

 

 

 

 

  
Umm El Phahem Art Museum Contest

Architetcts : Lior Tsionov, Lior Vitkon in cooporation with Amnon Baror Architects

Lior Tsionov Lior Vitkon Architetcs
lior@tsionov-vitkon.com
www.tsionov-vitkon.com

תחרות מוזיאון אום אל-פחם לאמנות 

אדריכלים : ליאור ציונוב ליאור ויתקון בשיתוף משרד אמנון בראורליאור ציונוב ליאור ויתקון אדריכלים
lior@tsionov-vitkon.com 
www.tsionov-vitkon.com

חשיפת אדריכלים חשיפת מעצבים חשיפת סטודנטים   מעונינים להחשף כאן ?יצירת קשר ופרסום באתר

קראו אודות אתר Archijob
פרסום ב Archijob
יצירת קשר
חשיפת פרויקטים
שליחת חדשות
המלצות לשיפור
המליצו לחברים

חתימה על ניוזלטר

הוספת ארכיג'וב למועדפים

קביעת האתר כעמוד הבית

 

ארכיג'וב-סטודיו

קורס עיצוב פנים
מכינה לעיצוב
מכינה לאדריכלות
הכנת תיק עבודות
קורס הום סטיילינג
קורס אוטוקאד
דו מימד

קורס אוטוקאד
תלת מימד

קורס רוויט
Revit

קורס סקצ'אפ
Sketchup

קורס פוטושופ

קורס פוטושופ
לאדריכלים ומעצבים

קורס אילוסטרייטור
קורס ויריי VRAY

לימודים וקורסים

לימודי אדריכלות
לימודי עיצוב פנים
תואר שני באדריכלות ועיצוב
לימודי עיצוב תעשייתי
לימודי תקשורת חזותית עיצוב גרפי
לימודי אדריכלות נוף
לימודי הנדסה אזרחית
מכינות לעיצוב ואדריכלות
לימודי אוטוקאד
לימודי פוטושופ
לימודי רישום וציור
לימודי צורפות
לימודי עיצוב אופנה טקסטיל
לימודי צילום

טיפ אוטוקאד

אנשי מקצוע

אדריכלים
מעצבי פנים
מהנדסי בנין
קבלני שיפוצים
אדריכלי נוף
מעצבים תעשיתיים
מעצבים גרפיים
מבצעי הדמיות
בוני מודלים
ניהול / פיקוח בניה

 

לוח המודעות

דרושים
חיפוש עבודה
לוח דירות - נדלן
קונים - מוכרים

 

חברות ומוצרים

ריצוף
דלתות
אביזרי אמבטיה
ריהוט
מטבחים
חלונות
ריהוט משרד
גינה ונוי
תאורה
עץ
ריהוט גן
קרמיקה
אלומיניום
אבן
חיפוי וציפוי
פרגולות
פרקט

 

פורומים

פורום אדריכלות
פורום בניה
פורום עיצוב פנים
פורום בניה ירוקה

פורום ריצוף
פורום אלומיניום
פורום צבעים וטיח
פורום מים
פורום מיזוג אוויר
פורום דלתות
פורום יבוא אישי מסין
פורום פרזול ועץ

פורום תאורה
פורום איטום בידוד אקוסטיקה
פורום גבס
פורום זכוכית
פורום חיפוי וציפוי
פורום שיש ואבן
פורום בית חכם אודיו-וידאו
פורום אנרגיה סולארית
פורום ריהוט משרדי
פורום תמ"א 38
פורום מדרגות
פורום מטבחים
פורום מיגון וממ"דים
פורום מחשבים ורשתות
פורום הדפסות ופלוטרים
פורום אוטוקאד
פורום הדמיות
פורום סקצ'אפ
פורום פוטושופ

 

 

האתר מנוהל באמצעות חברת ארכיג'וב עסקים בע"מ | כל הזכויות שמורות: איתי אלמוג-בר , אדריכל - יוצר האתר  2000 - 2015 ©
טלפון : 03-7467780 | דוא"ל :
webmaster@archijob.co.il  |  כתובת: ארכיג'וב עסקים רחוב הברזל 38 כניסה ב' קומה 2 רמת החייל - תל אביב
www.Archijob.co.il  |  www.Archifind.co.il  |  www.Archijob.biz  |  www.archijob-studio.co.il

Archijob Business ltd operates the Archijob website  |  All rights reserved : Itay Almog - Bar, Architect - Site creator  2000 - 2015 ©
phone: +972-3-7467780 | email:
webmaster@archijob.co.il  | address: Archijob Business , 38 Habarzel st. B