Archijob - Studio לוח מודעות דרושים | חיפוש עבודה | לוח דירות | יד-2 מערכת הפורומים לימודי עיצוב - לימודי אדריכלות אדריכלים , מעצבים פנים , מהנדסים , קבלנים חברות ומוצרי בניה ועיצוב חדשות וארועים ראיונות אדריכלים ומעצבים חשיפת פרויקטים - אדריכלים ומעצבים סקר שכר אדריכלים מעצבים ומהנדסים תחרויות אדריכלות ועיצוב בינלאומיות לוח דרושים מאמרים המגזין של archijob archijob פרסום באתר archijob אודות archijob עמוד הבית - archijob קבעו כעמוד הבית שליחת פרויקטים ומאמרים לאתר - archijob יצירת קשר - archijob שרותי השמה תפריט עליון
חדשות וארועים
כל כותרות החדשות ארועים ראיונות פרויקטים מאמרי דעה תחרויות אקדמיה מדיה עסקים English חיפוש בחדשות שליחת חדשות

הזדמנות אחרונה לבקר בתערוכת הבוגרים  של הפקולטה לעיצוב HITהזדמנות אחרונה לבקר בתערוכת הבוגרים  של הפקולטה לעיצוב HIT

 חדשות - כותרות
מענקים בסכום כולל של כ- 300 אלף שקלים יינתנו לאמנים עצמאיים בתל אביב מענקים בסכום כולל של כ- 300 אלף שקלים יינתנו לאמנים עצמאיים בתל אביב

תערוכת יחיד ראשונה לאמן אורן אליאב תוצג באיטליה תערוכת יחיד ראשונה לאמן אורן אליאב תוצג באיטליה

פיילוט ראשון מסוגו בארץ - התקנת כביש חשמלי ברמת אביב פיילוט ראשון מסוגו בארץ - התקנת כביש חשמלי ברמת אביב

קול קורא לתוכנית שהות אמני פרפורמנס ביער המאכל בשדמאמא קול קורא לתוכנית שהות אמני פרפורמנס ביער המאכל בשדמאמא

אפרת חכימי היא הזוכה בפרס לורן ומיטשל פרסר לצלם ישראלי צעיר אפרת חכימי היא הזוכה בפרס לורן ומיטשל פרסר לצלם ישראלי צעיר

האוהלים שתרצו להקים אפילו בסלון | השראה יומית האוהלים שתרצו להקים אפילו בסלון | השראה יומית

הצגת פרוייקטי גמר נבחרים ופתיחת תערוכת הבוגרים - פקולטה לארכיטקטורה ובינוי ערים, טכניון הצגת פרוייקטי גמר נבחרים ופתיחת תערוכת הבוגרים - פקולטה לארכיטקטורה ובינוי ערים, טכניון

הברית החדשה- מרחב שיוויוני בנצרת | מדור חשיפת סטודנטים הברית החדשה- מרחב שיוויוני בנצרת | מדור חשיפת סטודנטים

חליפת משבצות - הקומיקס הישראלי מביט פנימה חליפת משבצות - הקומיקס הישראלי מביט פנימה

מתחם ספורט מרחף מעל קניון בסין | פרוייקט חול מתחם ספורט מרחף מעל קניון בסין | פרוייקט חו''ל

עמדות חיטוי אוטומטיות ומעוצבות למקומות ציבוריים ללא מגע מבית מדגל עמדות חיטוי אוטומטיות ומעוצבות למקומות ציבוריים ללא מגע מבית מדגל

אייל ציפויים מציגים - פרופילי פליז למראה אלגנטי ויוקרתי אייל ציפויים מציגים - פרופילי פליז למראה אלגנטי ויוקרתי

בלורן מציגים - פתרונות אחסון לסדר מופתי בעיצוב מדוייק בלורן מציגים - פתרונות אחסון לסדר מופתי בעיצוב מדוייק

רשת ברגר קינג חושפת את עיצוב מסעדת העתיד | השראה יומית רשת ברגר קינג חושפת את עיצוב ''מסעדת העתיד'' | השראה יומית

The reflection of street life in SkyMall Shaoxing The reflection of street life in SkyMall Shaoxingלכל כותרות החדשותאקדמיה - ‏יום ראשון ‏23 ‏אוגוסט ‏2020 כתב Archijob5

משבר הקורונה יצר הזדמנות חדשה ומסעירה עבור הסטודנטים. פרויקטים רבים עוסקים בפתרונות לחרדה ולחץ, שמירה על הסביבה ותרומה לקהילה, פתרונות יצירתיים להתנהלות במציאות החדשה, חיפוש משמעות לקיום, קונפליקטים בחברה, סוגיות גלובליות ופוליטיות, הרבה סיפורים אישיים ואנושיים מרגשים, ועוד מגוון מרתק של פרויקטים.

''הפקולטה עברה 'מהיום למחר' ללימוד מרחוק. היכולת להגיב למצב משתנה הייתה ותהיה אחת החוזקות של העוסקים בעיצוב. כמה מאות קורסים הוסבו באחת ללימוד מרחוק, מבלי שבוטל ולו קורס בודד, ותנופת הסמסטר שהחל שבועיים קודם לכן לא נפגמה. פרויקטי הגמר היוו אתגר אקסטרים משמעותי במעבר הזה. צלחנו אותו בכבוד. זה לא קרה מאליו, מעבר להתאמת מערך הקשרים האקדמיים והאנושיים נדרשה עבודה והתמסרות. עבודה רבה, שביטלה כל תחשיב שעות וזמינות, יצרה רמת מחויבות וקדימות לא שגרתית ולא פחות מכך תמיכה אישית ואנושית.
כמעט 200 פרויקטי הגמר שהוצגו [פרונטלית, במגבלות הנחיות ה'קורונה'] הציגו תוצרים נטולי 'הנחת קורונה', נעדרי 'טוב, אבל...', כהוכחה לחיוניות הפקולטה, הסטודנטים שלה והמרצים בה'' - דברי פרופ' דודי ראבד דקאן הפקולטה לעיצוב 

עיצוב פנים דניאל דדון ושיר גבע
עיצוב פנים דניאל דדון ושיר גבע

המחלקה לעיצוב פנים // ראש המחלקה אדר' ניני ורשבסקי // אוצר וראש המחלקה הנכנס  אדר' אודי קרמסקי
ראש המחלקה אדר' ניני ורשבסקי :

''נושא העל שניתן לסטודנטים השנה היה 'עיצוב פנים כמעשה אורבני' וכלל מגוון רחב של פרויקטים שעסקו בנושאים מהותיים לחברה, לעיר ולעתידה.

סמסטר הקורונה היה הסמסטר האחרון של הבוגרים בלימודי התואר שלהם  ושלי בראשות המחלקה, בקדנציה בת 7 שנים. נקודה חשובה בזמן. את רוב הסמסטר למדו בצורה מקוונת. תקופה תקדימית ומורכבת אשר דורשת חשיבה מחדש, מעורבות וצורך בדור צעיר ופורץ דרך. בתקופה זו הבנתי כי אחד מתפקידיו החשובים ביותר של סטודנט לעיצוב/ מעצב צעיר הינו חקירת העתיד דרך ניתוח ההווה ומתן פתרונות שיעזרו לנו, כחברה, להתפתח ולצלוח משברים עתידיים. הפרויקטים של הבוגרים מבטאים תפיסה זו ונראים רלוונטיים מתמיד לתקופה התקדימית בה אנו חיים יחד עם מגבלות חדשות שמתבטאות הן בחלל הפרטי והן במרחב הציבורי. הבוגרים הוכיחו כי הם מעצבים מוכשרים שיכולים לנתח את צרכי החברה בשעות משבר וליצור עולם טוב יותר''.

אוצר התערוכה וראש המחלקה הנכנס אדר' אודי קרמסקי : תערוכת הבוגרים של המחלקה לעיצוב פנים,  מתקיימת השנה בסימן תקופת הקורונה.  בין יתר הדברים, המגיפה הזו עיצבה גם את פניהם של כ-75 הפרויקטים של הבוגרים שלנו המוצגים כאן.

סמסטר לימודים המורכב ברובו מלמידה מרחוק, עם ממשק הגשות פרויקטים באופן פיזי, מלמדים על השילוב הייחודי בו נוצרו הפרויקטים – מתהליך חוויית היצירה והלמידה מרחוק, מהשיח המתקיים דרך מערכות תקשורת והעברת נתונים מתפתחות, אל הלימוד ה'קלאסי' בו מתנהל הדיון עם המנחים פנים אל פנים, סביב נייר השרטוט.  בין הריחוק והבידוד בבית לבין חווית משתמש, Hands-On. גם ההצגה בחלל הקוליסאום, שהיה מועדון לילה והפך למועדון חברתי, מבטאת את השניות הזו.  אנחנו כאן, בחלל כפי שהוא, פיזי וקיים, אך מציגים במסכים עבודות שנוצרו בחלל דיגיטלי אחר, שונה, קרוב ורחוק בו זמנית.
הפרויקטים נחלקים לקטגוריות עיקריות הקשורות במחקר ובנושא העל של הסמסטר – עיצוב פנים כמעשה אורבאני – מגיבים לסיטואציות עירוניות ברובם:  מחיה ומלונאות, תרבות וחינוך, מסחר ותעסוקה, טיפול וטקסיות.  קני המידה השונים והנושאים המרובדים של הפרויקטים, הם פרי עבודה קשה ואינטנסיבית על נושאים הנוגעים אישית לכל סטודנטית וסטודנט, ומנקזים אל סיום התהליך את ארבע שנות לימודיהם במכון הטכנולוגי. אאחל לכולם הצלחות גדולות בהמשך הדרכים השונות שלהם.

זוהר סאלי עיצוב תעשייתי

זוהר סאלי עיצוב תעשייתי

עיצוב תעשייתי // ראש המחלקה לוקה אור // אוצר וראש המחלקה הנכנס אורי בן צבי
דברי לוקה אור ראש המחלקה :

אנו בעיצומם של ימים יחודיים, כאלו שמערערים הרבה ממה שאנו לוקחים כמובן מאליו ומחייבים אותנו לחדד את יכולת הגמישות שלנו כבני אדם. תקופה שמעלה לקדמת השיח והמחשבה שאלות חשובות על ההוויה האנושית והסביבה בה אנו מתקיימים. ימים מעניינים. עיצוב טוב קורה בתוך מגבלות ומונע מהן - בעיצומה של תקופה זו, על שלל מגבלותיה, מוצגת כאן תערוכה המקבצת בתוכה כ70 [!] עבודות גמר של בוגרי המחלקה לעיצוב תעשייתי מהשנה.

עיצוב הוא תוצאה של אמפתיה, עבודה עבור הסביבה האנושית.  הפרויקטים שמציגים בוגרי המחלקה הטריים והנושאים בהם בחרו לטפל מציגים בצורה טובה מאוד את תפקידו של עיצוב היום, שרק התחדד בתקופה זו: פרויקטים רבים עוסקים באתגרים אמיתיים, כאלו של היום ושל מחר. בפתרונות ורצון לתת מזור לכאב מסויים או לשפר סיטואציה אנושית, סביבתית או תרבותית. כ70 פרויקטים, 70 בוגרים בעלי עמדה ודעה, והכלים לעשות משהו בנידון.
העבודות המוצגות כאן נעשו בתנאים לא רגילים שהקשו על כל חלק בתהליך העיצוב. התוצרים - רמתם, איכותם, המגוון והעומק - מציגים, מעבר לעבודות עצמן, את רוח המחלקה ורוח השכבה המיוחדת הזו. אנו גאים בהם מאוד.
אורי בן צבי אוצר: 'לאורך תהליך העבודה על התערוכה התבהר לי, כי אל מול הנוחות הבלתי מעורערת של המסך שליווה אותנו באינטנסיביות בתקופה האחרונה, יש בפיזיות, בפורמט של תערוכה ומודלים תלת מימדיים, איכויות שנמצאות בלב העשייה שלנו כמחלקה ובמידה רבה גם בלב התחום שלנו בתוך עולם העיצוב.
התרגשות וגאווה של יודעי ח'ן על מחבר שצלח, ניסיונות לרבבה הנפרשים לפלטה עמלנית של ניסוי, טעיה, תהיה ודיוק עד לביצועים המיוחלים. מנגנון 'עטוף' ביד בטוחה עם פרופורציה מאוזנת ויד מכוונת לפעולתו, כל אלו ספונים במודלים שלפניכם, על מאות שעות העבודה שהובילו לנקודה הזו, שגם בזמנים הללו, אין לה תחליף:   מפגש ישיר ובלתי אמצעי עם אובייקטים בני יומם.
יותר מכל תחום אחר בעיצוב, עיצוב תעשייתי, עוסק בעיבוד האתגר והמאוויים האנושיים ויישומם בעולם הפיזי, דרך אובייקטים. התקופה הנוכחית על מורכבותה וקשייה מציבה לנו עוד מערכת עיצובית אותה אנו נדרשים לאזן על מנת לחוות את העולם באופן מלא. 


אבישי פרחי עיצוב תקשורת חזותית
אבישי פרחי עיצוב תקשורת חזותית

עיצוב תקשורת חזותית // ראש המחלקה צחי דינר // אוצר יהודה חופשי
צחי דינר, ראש המחלקה לעיצוב תקשורת חזותית :

תצוגת הבוגרים השנה עוסקת במושג חיפוש. או יותר נכון במנוע החיפוש. לאורך ארבע שנות הלימוד עסוק כל אחד מהסטודנטים במחלקה לעיצוב בחיפוש אחר השראה ומשמעויות, בגילוי אישי  ותחזוק המנועים  המניעים אותו להצליח.  כל אחד מהסטודנטים שואף למקסם את הפוטנציאל שלו ולחבר את האירועים והידע שצבר לאירועים וחוויות ויזואליות משמעותיות. 
השנה נושא החיפוש מקבל משמעות נוספת. לאור המציאות שנכפתה עלינו, הפרויקטים השנה עוסקים יותר מתמיד באישי מול החברתי ובירור אילו כלים יש לכל אחד כדי לשפר את מצבו. אפשר למצוא פרויקטים פרשניים ולא מעט ניסיונות לאתר פתרונות להתמודדות עם המציאות. בין העבודות השנה ניתן למצוא פרויקטים העוסקים בנוסטלגיה, תיעוד וזיכרון של העבר ומצד שני פרויקטים אופטימיים מלאים בהומור ואסקפיזם. ברוח הזמן, בהתאם למציאות והמגבלות הפיזיות והכלכליות שניחתו השנה, באופן טבעי, לא מעט מהעבודות עושות שימוש בפלטפורמות דיגיטליות כפלטפורמה להצגת הפרשנות והתוצר הסופי.
מה לא הורג אותי מחשל אותי, טען ניטשה על עצמו ובהתאמה לימינו, בעידן של אי נחת, הפתרונות שאנחנו יוצרים ובוראים הם אלו שעוזרים לנו ולארגן מציאות טובה יותר. הקסם שביצירה.


HIT מכון טכנולוגי חולון
רח' גולומב 52 , ת.ד. 305 חולון 5810201

תערוכת המחלקה לעיצוב פנים תתקיים ב'קולוסיאום' תפתח – 12.8 נעילה – 20.8.
תערוכת המחלקה לעיצוב תעשייתי, תתקיים במכון ב'סדנה הכבדה' תפתח – 20.8 נעילה– 27.8
תערוכת המחלקה לעיצוב תקשורת חזותית, תתקיים ב'אברהם הוסטל' – תפתח- 6.9 נעילה 12.9

לרשימת הכותרות [חזור לעמוד קודם Print News ]

 תגובות פייסבוק
תגובות גולשים  תגובות גולשים [ 0 ]
empty image

אין בשלב זה תגובות של גולשים לידיעה זו

היה הראשון להגיב !
 

 

 שם:
 דוא"ל: (לא חובה)
 תוכן התגובה:
 הקלידו את המילה:
captcha  
[ מטרת בדיקה זו לחסום תוכנות פרסום ספאם ]


 החדשות הנצפות ביותר בחודש האחרון
ראיון עם המעצב גיל דביר - עיצוב והעיר הגדולה ראיון עם המעצב גיל דביר - עיצוב והעיר הגדולה

זאהה חדיד אדריכלים  חושפים פלטפורמה אדריכלית דיגיטלית ליצירת בתים בהונדורס זאהה חדיד אדריכלים חושפים פלטפורמה אדריכלית דיגיטלית ליצירת בתים בהונדורס

בלורן מציגים - פתרונות אחסון לסדר מופתי בעיצוב מדוייק בלורן מציגים - פתרונות אחסון לסדר מופתי בעיצוב מדוייק

אייל ציפויים מציגים - פרופילי פליז למראה אלגנטי ויוקרתי אייל ציפויים מציגים - פרופילי פליז למראה אלגנטי ויוקרתי

סופסוף עוצבה המשתנה הציבורית הראשונה לנשים | השראה יומית סופסוף עוצבה המשתנה הציבורית הראשונה לנשים | השראה יומית

חליפת משבצות - הקומיקס הישראלי מביט פנימה חליפת משבצות - הקומיקס הישראלי מביט פנימה

אשכול תערוכות בנושא משבר הקורונה אשכול תערוכות בנושא משבר הקורונה

חתך בסכין מטבח: מחשבות על קולאז  חתך בסכין מטבח: מחשבות על קולאז' 

Digital architectural platform to create homes for Roatán Próspera | English Digital architectural platform to create homes for Roatán Próspera | English

ההשלכות התרבותיות של המחקר הארכיאולוגי החישובי ותחנה בזמן בבית בנימיני ההשלכות התרבותיות של המחקר הארכיאולוגי החישובי ותחנה בזמן בבית בנימיני

רשת ברגר קינג חושפת את עיצוב מסעדת העתיד | השראה יומית רשת ברגר קינג חושפת את עיצוב ''מסעדת העתיד'' | השראה יומית

מתחם ספורט מרחף מעל קניון בסין | פרוייקט חול מתחם ספורט מרחף מעל קניון בסין | פרוייקט חו''ל

תערוכה ווירטואלית לבוגרי בית הספר לארכיטקטורה באוניברסיטת אריאל תערוכה ווירטואלית לבוגרי בית הספר לארכיטקטורה באוניברסיטת אריאל

The reflection of street life in SkyMall Shaoxing The reflection of street life in SkyMall Shaoxing

עמדות חיטוי אוטומטיות ומעוצבות למקומות ציבוריים ללא מגע מבית מדגל עמדות חיטוי אוטומטיות ומעוצבות למקומות ציבוריים ללא מגע מבית מדגל


 

 

 


יצירת קשר ופרסום באתר

פרסום ב Archijob
יצירת קשר
שרותי השמה
קראו אודות אתר Archijob
חשיפת פרויקטים
שליחת חדשות
המלצות לשיפור
המליצו לחברים

חתימה על ניוזלטר

הוספת ארכיג'וב למועדפים

קביעת האתר כעמוד הבית

 

ארכיג'וב-סטודיו

קורס רוויט
Revit

קורס אוטוקאד
קורס סקצ'אפ
Sketchup

קורס ויריי לסקצ'אפ

קורס פוטושופ
קורס פוטושופ
לאדריכלים ומעצבים

קורס אילוסטרייטור
קורס אוטוקאד
תלת מימד

קורס עיצוב פנים
מכינה לעיצוב
מכינה לאדריכלות
הכנת תיק עבודות
קורס הום סטיילינג

לימודים וקורסים

לימודי אדריכלות
לימודי עיצוב פנים
תואר שני באדריכלות ועיצוב
לימודי עיצוב תעשייתי
לימודי תקשורת חזותית עיצוב גרפי
לימודי אדריכלות נוף
לימודי הנדסה אזרחית
מכינות לעיצוב ואדריכלות
לימודי אוטוקאד
לימודי פוטושופ
לימודי רישום וציור
לימודי צורפות
לימודי עיצוב אופנה טקסטיל
לימודי צילום

טיפ אוטוקאד

אנשי מקצוע

אדריכלים
מעצבי פנים
מהנדסי בנין
קבלני שיפוצים
אדריכלי נוף
מעצבים תעשיתיים
מעצבים גרפיים
מבצעי הדמיות
בוני מודלים
ניהול / פיקוח בניה

 

לוח המודעות

דרושים
חיפוש עבודה
לוח דירות - נדלן
קונים - מוכרים

 

חברות ומוצרים

ריצוף
דלתות
אביזרי אמבטיה
ריהוט
מטבחים
חלונות
ריהוט משרד
גינה ונוי
תאורה
עץ
ריהוט גן
קרמיקה
אלומיניום
אבן
חיפוי וציפוי
פרגולות
פרקט

 

פורומים

פורום אדריכלות
פורום בניה
פורום עיצוב פנים
פורום בניה ירוקה

פורום ריצוף
פורום אלומיניום
פורום צבעים וטיח
פורום מים
פורום מיזוג אוויר
פורום דלתות
פורום יבוא אישי מסין
פורום פרזול ועץ

פורום תאורה
פורום איטום בידוד אקוסטיקה
פורום גבס
פורום זכוכית
פורום חיפוי וציפוי
פורום שיש ואבן
פורום בית חכם אודיו-וידאו
פורום אנרגיה סולארית
פורום ריהוט משרדי
פורום תמ"א 38
פורום מדרגות
פורום מטבחים
פורום מיגון וממ"דים
פורום מחשבים ורשתות
פורום הדפסות ופלוטרים
פורום אוטוקאד
פורום הדמיות
פורום סקצ'אפ
פורום פוטושופ

 

 

האתר מנוהל באמצעות חברת ארכיג'וב עסקים בע"מ | כל הזכויות שמורות: איתי אלמוג-בר , אדריכל - יוצר האתר  2000 - 2020 ©
טלפון : 03-7467780 | דוא"ל :
webmaster@archijob.co.il  |  כתובת: ארכיג'וב עסקים רחוב הברזל 38 כניסה ב' קומה 2 רמת החייל - תל אביב
www.Archijob.co.il  |  www.Archifind.co.il  |  www.Archijob.biz  |  www.archijob-studio.co.il

Archijob Business ltd operates the Archijob website  |  All rights reserved : Itay Almog - Bar, Architect - Site creator  2000 - 2020 ©
phone: +972-3-7467780 | email:
webmaster@archijob.co.il  | address: Archijob Business , 38 Habarzel st. B