Archijob - Studio לוח מודעות דרושים | חיפוש עבודה | לוח דירות | יד-2 מערכת הפורומים לימודי עיצוב - לימודי אדריכלות אדריכלים , מעצבים פנים , מהנדסים , קבלנים חברות ומוצרי בניה ועיצוב חדשות וארועים ראיונות אדריכלים ומעצבים חשיפת פרויקטים - אדריכלים ומעצבים סקר שכר אדריכלים מעצבים ומהנדסים תחרויות אדריכלות ועיצוב בינלאומיות לוח דרושים מאמרים המגזין של archijob archijob פרסום באתר archijob אודות archijob עמוד הבית - archijob קבעו כעמוד הבית שליחת פרויקטים ומאמרים לאתר - archijob יצירת קשר - archijob שרותי השמה תפריט עליון
חדשות וארועים
כל כותרות החדשות ארועים ראיונות פרויקטים מאמרי דעה תחרויות אקדמיה מדיה עסקים English חיפוש בחדשות שליחת חדשות

פיתוחים ישראלים הופכים גרמושקה לאוטוקאד DWG בנראות מצוינת, מיפוי אלפי מפיתוחים ישראלים הופכים גרמושקה לאוטוקאד DWG בנראות מצוינת, מיפוי אלפי מ''ר משרדים ביום אחד

 חדשות - כותרות
גשר הגדורה - מעל העמקים ומעבר למים | חשיפת פרוייקטים גשר הגדורה - מעל העמקים ומעבר למים | חשיפת פרוייקטים

התפר שבין שירה לציור התפר שבין שירה לציור

מסכות מגן נשימתיות בעיצוב עוצר נשימה מסכות מגן נשימתיות בעיצוב עוצר נשימה

האמן קריסטו הלך לעולמו בגיל 84 האמן קריסטו הלך לעולמו בגיל 84

מרחב-פעולה בגלריה אלפרד מרחב-פעולה בגלריה אלפרד

עד שנת 2025 יוכפל אורכם של שבילי האופניים ברחבי תל אביב עד שנת 2025 יוכפל אורכם של שבילי האופניים ברחבי תל אביב

הביאנלה הראשונה לאומנויות ולעיצוב תפתח ביוני הביאנלה הראשונה לאומנויות ולעיצוב תפתח ביוני

חזרה לאנלוגי- תערוכה קבוצתית חדשה חוזרת לשימוש בסרט צילום חזרה לאנלוגי- תערוכה קבוצתית חדשה חוזרת לשימוש בסרט צילום

קופנהגן - בירת האדריכלות העולמית של אונסקו לשנת 2023 קופנהגן - בירת האדריכלות העולמית של אונסק'ו לשנת 2023

אסטרטגיות יציאה אירוע אמנות ציבורית ברחבי תל אביב ''אסטרטגיות יציאה'' אירוע אמנות ציבורית ברחבי תל אביב

מוזיאון תל אביב לאמנות ייפתח מחדש לקהל  מוזיאון תל אביב לאמנות ייפתח מחדש לקהל 

כתוב בעור- עיצוב לחנות קעקועים כתוב בעור- עיצוב לחנות קעקועים

אדריכלות והאמנות האבודה של השרטוט, מאת: מייקל גרייבס, פרינסטון NJ אדריכלות והאמנות האבודה של השרטוט, מאת: מייקל גרייבס, פרינסטון NJ

מה שלא עושה הטבע, עושה הצבע | השראה יומית מה שלא עושה הטבע, עושה הצבע | השראה יומית

המוזאון לתרבות האסלאם ועמי המזרח פותח שעריו המוזאון לתרבות האסלאם ועמי המזרח פותח שעריולכל כותרות החדשותעסקים - ‏יום שלישי ‏11 ‏פברואר ‏2020 כתב Archijob5

רוצים כבר להתניע ולעבוד..? הלקוח שלכם כבר סגר אתכם..? אלא עכשיו נופלת עליכם גרמושקה מיושנת ואתם ממש נלחצים ממנה, איך יוצאים מזה..? אל חשש, פיתוח ישראלי מתקדם ותתפלאו איך הניראות מצוינת, מהשהופך לכם את הגרמושקה בבת אחת לקובץ DWG.

חברת ההי-טק פלקסי-ג'ט מתמחה מזה עשור שנים בפיתוחים טכנולוגיים לעולם המיפוי האדריכלי ביניהם מציאת פתרונות ייחודיים, כלי עזר, שירותי תוכנה, יישומים וחידושים והכל במחירי win win game, פותחת כעת בפניכם סדרת חידושים שישדרגו אתכם ואת סביבת האדריכלות והעיצוב הפנים, מה שיזניק אתכם מעלה למעלה. ורגע, רק נציין שחלק מהפיתוחים מצויים כבר בהליכי רישום פטנט.

הגרמושקה מתהפכת לDWG בניראות מצוינת:

טליה בן שטרית מנהלת תחום סיוע לאדריכלות ועיצוב פנים מקפידה להדגיש כי..." בכל הפניות שמגיעות אלינו ניכר ממעצבות הפנים והאדריכליות שהכל כאן דחוף, הכי מהר שאפשר, הכי חסכוני... בבקשה",  לנו בחברה מוסיפה טליה..." הדבר ברור לאור היותו של הענף רווי בתחרות ובמיומנות מקצועית גבוהה, זאת לצד מחירים הנמוכים שבהם מתנהל ענף האדריכלות והעיצוב. מכאן גם הדחיפות לזמן, הצורך בחסכון מירבי תוך שמירת ה-win win game עבור כולם.

למעשה, מוסיפה טליה, כל קובץ PDF באשר הוא, ניתן להפוך לקובץ DWG. תוכלו מעתה לסלק מהקובץ את כל הנתונים ומידע שאינו רלוונטי עבורכם, כל
שצריך הוא לסמן בעכבר את האזור ומחיקתו. תוכלו לפתוח ולהוסיף שכבות כאוות נפשכם, ומעתה התכנון שלכם יתבצע רק בקובץ אחד. אין צורך יותר פתיחת חלונות Acrobad שמתעופפים ומבלבלים לכם בעיניים. הכל מכל מתבצע באותו קובץ ה DWG, הוא היחידי שרק עליו עובדים והגרמושקה נמצאת כראסטר מתחתיו או PDF ווקטורי ותוצאת הניראות הן גבוהות לעין שיעור ממה שהכרתם עד כה.


 תמונה באדיבות: יח''צ פלקסיג'ט

טכנולוגיית המיפוי האדריכלי שכבשה את השוק הישראלי מאז 2011.

טכנולוגיה של דיוק ומהירות במיפוי שפיתחה פלקסי-ג'ט בתחום המיפוי האדריכלי בשנת 2011 עד כה נותרה ללא מענה גם ללא תחרות מצד כל העוסקים במדידות וסריקות בישראל. פלקסי-ג'ט מבצעת כיום את מרבית עבודות המורכבות במיפוי בארץ,לעניין זה סביבות מורכבות הן קומפלקסים של מבנים רבי מפלסים, קווי בניין בתכסית פוליגונית מכאן שקווי קירות הפנים של הבניין בוודאי שאינם אורטוגונלי אלא שהם זויות בכיוונים שונים ולא אחידים, כמו גם מיפוי וילות מורכבות בבניה לא סטנדרטית. פלקסי-ג'ט מובילה כיום ללא תחרות את כל תחומי המיפוי בישראל ובכל האזורים החל משימור מבנים בירושלים, משרדים במגוון צורות ושטחים, מתחמי תעשייה, רישוי עסקים, מיפוי מערכות ומידולם בדייקנות מרבית. תוצרי השימוש ברחפנים מוטסים גם כן משולבים על ידנו בקבצי המיפוי לקבלת שכבת "ענן נקודות" בהגשה ויזואלית וכמובן סריקות לייזר למתן ענן נקודות ושילובו בתוכניות  recup ארכיכאד רינו, אינטרגרף ועוד, ראו דוגמה בסרטוני החברה כאן ובמרשתת.


תמונה באדיבות: יח''צ פלקסיג'ט

פיתוח טכנולוגיית ה SHOW CAD POINTSמטילה את קובץ האוטוקאד על רצפת המבנה.

הכירו את הפיתוח המדהים שלנו המאפשר להטיל את קובץ אוטוקאד היישר על רצפת המבנה. באופן הזה נעשית פעולה הפוכה, במקום ללקט פרטים ומידע מהשטח וליצור תכנית קובץ DWG כמקובל, אנו מבצעים פעולה הפוכה! פורסים על מסך המחשב את קובץ האוטוקאד שתוכנן (לפי נתוני פתיחה שלנו כמובן) ואז, יורים נקודות לייזר היישר אל המרחב שם מסמנים בדיוק את אשר תוכנן בקובץ! מרשים נכון..? אכן מדהים!. חברת סולארג' סימנה את כל רצפת היצור שלה כ 10,000 מ"ר למיקום מדויק של הליכי ייצור ומכונות באמצעות פלקסי-ג'ט, כך גם הקמת קירות מעבר ומסלולים ברצפת "בית התפוצות המתחדש" ברמת אביב סומנו כל הקומות לפי תוכנית האוטוקאד היישר לרצפת האולמות ב 3 קומות כ 8,000 מ"ר. ולאחרונה חברת איקאה הקימה את הסניף באשתאול בית שמש בשיטת ה- SHOW CAD POINTS של פלקסי-ג'ט מה שאפשר הקמת שתי הקומות 20,000 מ"ר של MARKET HALL&SHOW ROOM על בסיס יבוא ישיר משבדיה של כל מרכיבי התצוגה והלבשתן המדויקת במרחב המסומן של הרצפה שבוצעה בשיטה זו.

תמונה באדיבות: יח''צ פלקסיג'ט
תמונה באדיבות: יח''צ פלקסיג'ט

ומה כאשר חייבים מיפוי ב"זריז" "קצר" ... תוך יום? מה שלוקח שבוע ימים.!. הנה תשובה:

הסינים אומנם הקימו בית חולים ענק על כל מערכותיו בשבוע, מה שלדברי מומחים היה לוקח בישראל 11 שנים, גם אנחנו פלקסי-ג'ט בהחלט יודעים לקצר משמעותית את משך זמני המיפוי אומנם עדיין לא כמוהם.

פלקסי-ג'ט מתמחה במציאת פתרונות להקל ולשדרג את חייהם של העוסקים באדריכלות עיצוב פנים רישוי עסקים שימור מבנים ועוד פיתחה שיטה לקיצור זמני ביצוע מיפוי. כיצד עובדת השיטה..? למעשה די פשוט. שהרי אם נבין שנקודת המוצא במרחב היא מתן 3 נקודות, הרי שגם אנו פותחים את המיפוי ביצירת קו ראשוני (2 נקודות) בקיר מרכזי ולצידו על רצפת סף הכניסה נקודת גובה (BENCHMARK נקודה שלישית) הרי שמכאן והלאה כל שנותר הוא לאסוף את כל הנקודות הרלוונטיות במרחב, כמו מפגש קירות, תחילת דלתות וסיומה, חלון וסיומו עם גבהים , קבועות מים, תשתית חשמל, הכל נאסף לפי שכבות "נושא" ואח"כ יש לעבור לאזור הבא בפעולת "חיתוך לאחור" וכן הלאה להמשיך ולכסות שטחי מיפוי. עד כאן זאת התנהלות של מערכת אחת, אלא שאם נטיל למערכה עוד מערכת ועוד מערכת ועוד אחת כולן תקבלנה את נתוני הפתיחה וכל אחת תלך לכיוון אחר, כמו גם לקומה אחרת בסופו של יום כל תוכניות המיפוי יתלכדו לתוכנית אחת. וזה הופך ליתרון עצום מבחינת קיצור זמני עבודת מיפוי.

תמונה באדיבות: יח''צ פלקסיג'ט
תמונה באדיבות: יח''צ פלקסיג'ט

תוכנת ה NANOCAD תואמת בשלמות לאוטוקאד ולעומתה, בעלות מחירי רצפה

nanoCAD מתאפיינת בממשק CAD הנפוץ וידוע לכולם, כמו גם מקפידה לשמור על הסדר המוכר של הסמלים התפריט והפריטים, שמות הפקודות והאפשרויות שמוכרות לכולם, ואתם יכולים להתחיל לעבוד איתה תוך יום יומיים. משמעות הדבר שתוכלו להיכנס ממש במהירות לרוח העניינים ולהתחיל לעבוד עם הפלטפורמה, אין שום צורך להשקיע בהדרכה גם לא בלמידה ארוכת טווח הכל ממש מוכר ומידי. יחד עם זאת, תוכלו למצוא כמות עצומה של שיטות ממשק מוכרות: תשומה דינמית, אפשרויות פקודה, עקיבה אחר אובייקט, קישורים, viewports, בקרי viewport, ממשק Ribbon וממשק קלאסי, תמיכה בכל סרגלי הכלים המוכרים. אפשרות להגדרת סרגלי כלים. הוספת קיצורי פקודותמוכרות: Express Tools, Layers, Dimension Style, Text Style, Hatch ועוד...

הטמעת התוכנה בקרב קהילת האדריכלות ועיצוב הפנים הייתה מתוך נקודת מבט של התייעלות וחסכון בכספי העוסקים בענף זהב תוך שמירת הביצועים הגבוהים בתוכנות תואמות ל nanoCAD

תפקידה העיקרי של תוכנת ה- nanoCAD הוא פיתוח והפקה של תוכניות עיצוב. לכן תוכלו למצוא ב- nanoCAD מערך שלם של כלים שמאפשר למשתמש לצייר, לבנות מודל, לערוך ולפרסם תוכניות שונות (שרטוטים, טבלאות, מודלים, טקסטים, וכו'). nanoCAD אינה ייחודית לאף זירה מקצועית לכן באפשרותכם ליצור את כל סוגי תוכניות עבור כל סוגי בשור האדריכלי ההנדסי או בכלל בתחום ענני הנקודות והתלת מימד. להורדת גרסת ניסיון בקרו ב   www.nanocad.co.il

תמונה באדיבות: יח''צ פלקסיג'ט

פיתוח יישום מבא"ת על גבי תוכנת ה
nanocad

תחום התכנון בארץ עובר בעת האחרונה מהפכה של ממש – נוהל מבא"ת וההגשה המקוונת מביאים בשורה חדשנית וייחודית בעולם בכל תחום התכנון העירוני – היא מאפשרת הגשת מסמכים גרפיים למערכות אוטומטיות שמפיקה עבורנו את מסמכי התכנון המקוונים.

משימתנו כיום ב  nanoCAD לאפשר לכם התקנת יישום על המחשב שלכם, מה שיהפוך את כל שלבי העבודה עד להעלאת המסמכים למערכת המקוונת לקלים, נוחים, מדויקים, וחכמים ככל הניתן.

בשיתוף עם מהנדסי חברת nanoCAD במוסקבה פיתחנו נוהל עבודה שמאפשר להגדיר את סביבת העבודה של התוכנית, ליצור באופן קל ומהיר את התשתית הגרפית של התכנון, להתאים אותו לנוהל מבא"ת, ולהוסיף באופן תיקני בהתאם לנוהל ולדרישות המערכת המקוונת את כל האינפורמציה הנדרשת כולל טקסט מסגרות הדפסה, מידות, סימבולים ועוד.

תוכנת nanoCAD מותאמת מבא"ת כוללת:

הגדרת המסמך– קנה מידה, גדלי טקסט בהדפסה, העדפות צביעה והדפסה.

שרטוט– יצירה וחלוקת פוליגנים קלה, איחוד פוליגנים ויצירת קו מתאר, ניקוי השרטוט ועוד.

הוספת ייעודים אוטומטית וחכמה– כולל הגדרת שכבות, בלוק מתאים, וצביעה תואמת מבא"ת.

הוספת אובייקטים– רסטרים, טקסט, מידות, אובייקטים קוויים ונקודתיים, ועוד, בהתאם לקבצי המבא"ת התיקניים.

עריכה ובדיקה– שינויים גרפיים, שינוי ייעודים, עדכון ובדיקת תקינות המסמך לכל אורך העבודה. בדיקת התשריט לגילוי של חפיפות וחורים בתשריט, חוסר או כפילות של אובייקטים ועוד.

טבלאות אוטומטיות– מידע נגיש בשרטוט ובייצוא לאקסל.

פונקציות נוספות– אותן נצרף בהתאם להתפתחות הוראות מינהל התכנון בישראל, כך שייצוא קבצים הם תואמים למערכת המקוונת – חלוקה לקבצי ENTITY, PLAN, GVUL.

ליווי, הכשרה, ותמיכה– סדרת סרטונים קצרים תלמד אתכם את כל מה שאתם צריכים לדעת על עבודה בתכונות המבא"ת של NANOCAD.

אנו מקפידים לעבוד עם צוות המבא"ת בלשכת התכנון לכל אורך הדרך כדי להמשיך להשתפר ולהתעדכן באופן תמידי, וכדי לתת את השירות והתוכנה הטובים ביותר בענף.

גולת הכותרת של שנת 2019-2020 הוא מיזם פיתוח טכנולוגיה עוקב אחר שינויים לפני התפשטות במאגרי מי שתיה פתוחים.

בהשקעה עצומה במשך כשנה ויותר מסיימת בימים אלו חברת פלקסי-ג'ט שלב אחרון בהוכחת יכולות והיתכנות עבור ניטור מי שתיה במאגרים פתוחים.

הטכנולוגיה תייתר שיטות קיימות כיום בניטור מי שתיה במאגרי מים פתוחים השימוש הוא ע"י רחפנים אוטונומיים בעלי ציוד בתחום ההיפרספקטרלי שמומר במערכות מיחשוב "למידת מכונה" ו"בינה מלאכותית" ובכך תוכנס טכנולוגיה עצמונית שתוביל את הניטור לשיפור ביצועים בתחום הביולוגי והכימי לטיוב איכות מי השתיה במאגרים פתוחים..

תמונה באדיבות: יח''צ פלקסיג'ט
 תמונה באדיבות: יח''צ פלקסיג'ט

לקבלת מידע נוסף לגבי תוכנת הננוקאד בווצאפ:
https://api.whatsapp.com/send?phone=972546875962&text=  

  
 >>>לחצו כאן למיני סייט של nanoCAD במדריך החברות של Archijob<<<
 
 כתובת:  מרכז תרבות ועיצוב, בנין 4, מושב בית חנן

לרשימת הכותרות [חזור לעמוד קודם Print News ]

 תגובות פייסבוק
תגובות גולשים  תגובות גולשים [ 1 ]
empty image
[1]   יובל   ‏יום שלישי ‏18 ‏פברואר ‏2020 12:17
כתוב רע קשה לעקוב אחרי הכותב!
ואוטוקד, אנחנו ב2020 - רוויט וקטורוורקס או ארקיקד


 

 שם:
 דוא"ל: (לא חובה)
 תוכן התגובה:
 הקלידו את המילה:
captcha  
[ מטרת בדיקה זו לחסום תוכנות פרסום ספאם ]


 החדשות הנצפות ביותר בחודש האחרון
חדש ב- Archijob! קורסים אונליין LIVE לרוויט , אוטוקאד וסקצאפ חדש ב- Archijob! קורסים אונליין LIVE לרוויט , אוטוקאד וסקצ'אפ

מבצע מיוחד למצטרפים לפרסום באתר! מבצע מיוחד למצטרפים לפרסום באתר!

ראיון עם מעצב הפנים יובל הלל ראיון עם מעצב הפנים יובל הלל

עולם של חיפויים מעוצבים ויוקרתיים מבית בלורן עולם של חיפויים מעוצבים ויוקרתיים מבית בלורן

כתוב בעור- עיצוב לחנות קעקועים כתוב בעור- עיצוב לחנות קעקועים

מוזיאון תל אביב לאמנות ייפתח מחדש לקהל  מוזיאון תל אביב לאמנות ייפתח מחדש לקהל 

מערכת פאנלים Topgal  מבית פלזית פוליגל- מכניסה אור טבעי למבנים מערכת פאנלים Topgal מבית פלזית פוליגל- מכניסה אור טבעי למבנים

בלוק אמריקה -  פיתוח ושיווק מוצרי בטון דקורטיביים בלוק אמריקה - פיתוח ושיווק מוצרי בטון דקורטיביים

אדריכלות והאמנות האבודה של השרטוט, מאת: מייקל גרייבס, פרינסטון NJ אדריכלות והאמנות האבודה של השרטוט, מאת: מייקל גרייבס, פרינסטון NJ

תערוכה חדשה בגלריה רוזנפלד- קשה עכשיו הקלה אחר כך תערוכה חדשה בגלריה רוזנפלד- קשה עכשיו הקלה אחר כך

Chair Times - סיפרם של 125 כסאות המוצגים במוזיאון ויטרה | השראה יומית Chair Times - סיפרם של 125 כסאות המוצגים במוזיאון ויטרה | השראה יומית

סיור וירטואלי בתערוכת Plan[e]t בגלריה האוניברסיטאית סיור וירטואלי בתערוכת Plan[e]t בגלריה האוניברסיטאית

אסטרטגיות יציאה אירוע אמנות ציבורית ברחבי תל אביב ''אסטרטגיות יציאה'' אירוע אמנות ציבורית ברחבי תל אביב

מה שלא עושה הטבע, עושה הצבע | השראה יומית מה שלא עושה הטבע, עושה הצבע | השראה יומית

מוזיאון הרצליה ייפתח מחדש לקהל הרחב מהיום - 18/05/2020 מוזיאון הרצליה ייפתח מחדש לקהל הרחב מהיום - 18/05/2020


 

 

 


יצירת קשר ופרסום באתר

פרסום ב Archijob
יצירת קשר
שרותי השמה
קראו אודות אתר Archijob
חשיפת פרויקטים
שליחת חדשות
המלצות לשיפור
המליצו לחברים

חתימה על ניוזלטר

הוספת ארכיג'וב למועדפים

קביעת האתר כעמוד הבית

 

ארכיג'וב-סטודיו

קורס רוויט
Revit

קורס אוטוקאד
קורס סקצ'אפ
Sketchup

קורס ויריי לסקצ'אפ

קורס פוטושופ
קורס פוטושופ
לאדריכלים ומעצבים

קורס אילוסטרייטור
קורס אוטוקאד
תלת מימד

קורס עיצוב פנים
מכינה לעיצוב
מכינה לאדריכלות
הכנת תיק עבודות
קורס הום סטיילינג

לימודים וקורסים

לימודי אדריכלות
לימודי עיצוב פנים
תואר שני באדריכלות ועיצוב
לימודי עיצוב תעשייתי
לימודי תקשורת חזותית עיצוב גרפי
לימודי אדריכלות נוף
לימודי הנדסה אזרחית
מכינות לעיצוב ואדריכלות
לימודי אוטוקאד
לימודי פוטושופ
לימודי רישום וציור
לימודי צורפות
לימודי עיצוב אופנה טקסטיל
לימודי צילום

טיפ אוטוקאד

אנשי מקצוע

אדריכלים
מעצבי פנים
מהנדסי בנין
קבלני שיפוצים
אדריכלי נוף
מעצבים תעשיתיים
מעצבים גרפיים
מבצעי הדמיות
בוני מודלים
ניהול / פיקוח בניה

 

לוח המודעות

דרושים
חיפוש עבודה
לוח דירות - נדלן
קונים - מוכרים

 

חברות ומוצרים

ריצוף
דלתות
אביזרי אמבטיה
ריהוט
מטבחים
חלונות
ריהוט משרד
גינה ונוי
תאורה
עץ
ריהוט גן
קרמיקה
אלומיניום
אבן
חיפוי וציפוי
פרגולות
פרקט

 

פורומים

פורום אדריכלות
פורום בניה
פורום עיצוב פנים
פורום בניה ירוקה

פורום ריצוף
פורום אלומיניום
פורום צבעים וטיח
פורום מים
פורום מיזוג אוויר
פורום דלתות
פורום יבוא אישי מסין
פורום פרזול ועץ

פורום תאורה
פורום איטום בידוד אקוסטיקה
פורום גבס
פורום זכוכית
פורום חיפוי וציפוי
פורום שיש ואבן
פורום בית חכם אודיו-וידאו
פורום אנרגיה סולארית
פורום ריהוט משרדי
פורום תמ"א 38
פורום מדרגות
פורום מטבחים
פורום מיגון וממ"דים
פורום מחשבים ורשתות
פורום הדפסות ופלוטרים
פורום אוטוקאד
פורום הדמיות
פורום סקצ'אפ
פורום פוטושופ

 

 

האתר מנוהל באמצעות חברת ארכיג'וב עסקים בע"מ | כל הזכויות שמורות: איתי אלמוג-בר , אדריכל - יוצר האתר  2000 - 2020 ©
טלפון : 03-7467780 | דוא"ל :
webmaster@archijob.co.il  |  כתובת: ארכיג'וב עסקים רחוב הברזל 38 כניסה ב' קומה 2 רמת החייל - תל אביב
www.Archijob.co.il  |  www.Archifind.co.il  |  www.Archijob.biz  |  www.archijob-studio.co.il

Archijob Business ltd operates the Archijob website  |  All rights reserved : Itay Almog - Bar, Architect - Site creator  2000 - 2020 ©
phone: +972-3-7467780 | email:
webmaster@archijob.co.il  | address: Archijob Business , 38 Habarzel st. B