Archijob - Studio לוח דרושים | חיפוש עבודה | לוח דירות | יד-2 מערכת הפורומים לימודי עיצוב - לימודי אדריכלות אדריכלים , מעצבים פנים , מהנדסים , קבלנים חברות ומוצרי בניה ועיצוב חדשות וארועים ראיונות אדריכלים ומעצבים חשיפת פרויקטים - אדריכלים ומעצבים סקר שכר אדריכלים מעצבים ומהנדסים תחרויות אדריכלות ועיצוב בינלאומיות הבלוג של archijob מאמרים עיצוב פנים המגזין של archijob archijob פרסום באתר archijob אודות archijob עמוד הבית - archijob קבעו כעמוד הבית שליחת פרויקטים ומאמרים לאתר - archijob יצירת קשר - archijob תפריט עליון
חדשות וארועים
כל כותרות החדשות ארועים תחרויות כנסים הרצאות תערוכות פקולטות ספרים אתרים דעות פרויקטים חיפוש בחדשות שליחת חדשות

''עושים מקום'' // תערוכת הבוגרים של ביה''ס לעיצוב וחדשנות של המכללה למנהל

 חדשות - כותרות
עיצוב פנים יחודי בפרויקט מגורים חדש בלונדון // פרויקט חול עיצוב פנים יחודי בפרויקט מגורים חדש בלונדון // פרויקט חו''ל

טרגדיה פלוס זמן // הרצאה במרכז האקמי ויצו חיפה(היום) ''טרגדיה פלוס זמן'' // הרצאה במרכז האקמי ויצו חיפה

מיליון וחצי - ילדות בשואה בראי הקומיקס  // תערוכת נושא חדשה ''מיליון וחצי - ילדות בשואה בראי הקומיקס'' // תערוכת נושא חדשה

דואט בברונזה ונייר // תערוכה זוגית לסולומון לבייב וויקטוריה זלטקין ''דואט בברונזה ונייר'' // תערוכה זוגית לסולומון לבייב וויקטוריה זלטקין

שיטוט לילי // תערוכת יחיד לענת רגב גיסיס ''שיטוט לילי'' // תערוכת יחיד לענת רגב גיסיס

בין קודש לחולות // חשיפת סטודנטים בין קודש לחולות // חשיפת סטודנטים

מעצבים את העתיד טכנולוגית וחברתית // בוגרי עיצוב מדיה חדשה בהנדסאים אריאל מעצבים את העתיד טכנולוגית וחברתית // בוגרי עיצוב מדיה חדשה בהנדסאים אריאל

פרופ שמעון עמר התמנה לתפקיד נשיא המרכז האקדמי ויצו חיפה פרופ' שמעון עמר התמנה לתפקיד נשיא המרכז האקדמי ויצו חיפה

מוסיקה בצבעים // תערוכה חדשה לאמן גבו בלפר מוסיקה בצבעים // תערוכה חדשה לאמן גבו בלפר

בניית גורדי שחקים בכיכר ווטרליין בניו-יורק בסרטון קצר // השראה יומית בניית גורדי שחקים בכיכר ווטרליין בניו-יורק בסרטון קצר // השראה יומית

Reflecting Art // תערוכת יחיד לעמרי קרן לפידות Reflecting Art // תערוכת יחיד לעמרי קרן לפידות

פתיחת שלוש תערוכות יחיד בבית האמנים ראשלצ // תערוכות פתיחת שלוש תערוכות יחיד בבית האמנים ראשל''צ // תערוכות

הגג הירוק של הקמפוס לאמנות // פרויקט חול הגג הירוק של הקמפוס לאמנות // פרויקט חו''ל

אוהבים אמנות. עושים אמנות // פרויקטים אמנותיים במרחב הציבורי ''אוהבים אמנות. עושים אמנות'' // פרויקטים אמנותיים במרחב הציבורי

סורגות חיים - הבובה והחיה // תערוכה של נאוה אנקר ואורנה וקנין ''סורגות חיים - הבובה והחיה'' // תערוכה של נאוה אנקר ואורנה וקניןלכל כותרות החדשותפקולטות - ‏12/‏07/‏2018 13:57 כתב Archijob5

''עושים מקום'' // תערוכת הבוגרים של ביה''ס לעיצוב וחדשנות של המכללה למנהל

השבוע נפתחה תערוכת הבוגרים של בית הספר לעיצוב וחדשנות של המכללה למנהל. הבוגרים מציגים פרויקטים מגוונים ומעניינים בתחום עיצוב פנים ותקשורת חזותית במרחב. במסגרת אירוע הפתיחה הוכרזו אף הסטודנטים הזוכים בפרסי הצטיינות.

עושים מקום - מחזירים את המרחב לציבור
המרחב הציבורי הינו נושא חשוב ומרכזי בחיינו כאזרחים ומעצבי הסביבה הבנויה. נושא זה מעלה שאלות מרכזיות לגבי תפקידו של המעצב לעתיד ויכולתו להשפיע על מהלכים חברתיים, כלכליים וסביבתיים, חיצוניים ופנימיים, גלובליים ומקומיים. השנה, בפרויקט הגמר מתמודדים עם אחת השאלות המשמעותיות והמטלטלות ביותר לחברה העכשווית והתרבות העיצובית שלה: מהם האתגרים וההשלכות של עיצוב המרחב הציבורי עבור כולנו?

השנה 4 קבוצות סטודיו שונות בחנו כל אחת מתוך שיטות דיון חדשניות מגוון קווי מבט על המרחב הציבורי: עבודה, מסחר, מגורים, קהילה וכלכלה. מתוך מארג זה יוצגו במסגרת תערוכת הגמר של בית הספר לעיצוב וחדשנות 80 פרויקטים העוסקים בנושאים בוערים שונים בחיים האזרחיים: האדם בעיר [בהנחיית אדר' טלי כהן אנדרסון], כלכלה חדשה [בהנחיית המעצבת אפרת ידיד בן עזרא] האבים אורבניים [בהנחיית אדר' גיל נקר] וביתי והפרטי בתוך הציבורי [בהנחיית של  דר' מרטין הרשזון].


ההזמנה לתערוכת הבוגרים 2018 של ביה
ההזמנה לתערוכת הבוגרים 2018 של ביה''ס לעיצוב וחדשנות


''האדם בעיר''
בהנחיית אדר' טלי כהן אנדרסון
בסטודיו זה, הסטודנטים עיצבו כיכר עירונית חדשנית, קהילתית וחברתית שמתאפיינת בגמישות גבוהה ויכולת התאמה למגוון של תרחישים תלויי זמן. האסטרטגיה התכנונית והפרוגרמתית  עונה על מגוון התרחישים על פי עיקרון של - Place Making. המטרה היא לתכנן מחדש כיכר עירונית באופן שתיתן מענה למגוון תרחישים וצרכים אנושיים תוך ניצול מקסימאלי של השטח הציבורי. באופן בו המרחב יפנה מקום, לאדם הפרטי ולאדם בקבוצה בתוך העיר הסואנת והצפופה.
כל פרויקט מתמקד בתרחיש  אחד המתייחס לחוויית המשתמש, השירותים התומכים, הטכנולוגיה המתאימה, המודל העסקי, ועיצוב מפורט, המחזק את החוויה האנושית במקום.

עבודות סטודנטים נבחרות מהסטודיו: 
-פריחת ההרדופים, טל שבת - ''פריחת ההרדופים'' הינו מתחם הנצחה לכבוד חייהם ולזיכרונם של ההרדופים, החיילים שנפלו בעת שירותם, ועבור בני משפחותיהם וכן עבור תושבי העיר חולון החולפים לצידו לאורך כל ימות השנה וביום הזיכרון בפרט.
התנועה במתחם לוקחת את המבקר במסלול המתחיל בבריכות נוי, צמחייה ופרחים, זהו אזור שהייה המסמל את החיים. במרכז הכיכר ממוקם ''פסל התהום'' - מעין פסל תת-קרקעי המסמל את הצמיחה והפריחה של ההרדוף ואת הניגוד של קבורה בקרקע והתהום אליה ''נפלו'' הם ובני משפחותיהם. אזור השיא הוא מול קיר ההנצחה עם שמות הלוחמים ובמעמד זה המבט אל החיים, אל הפריחה והצמיחה של הירוק שברקע. משני צדי השביל ממוקמות נקודות צפייה בסרטונים על הלוחמים, גם הסרטונים מדגישים את הטשטוש בין חיים למוות, כלומר, החיילים מתים אך דמותם נראית בסרטונים.
שם הפרויקט, 'פריחת ההרדופים', מסמל את הניגודיות בין פריחה, שהיא דבר שמח וטוב אל מול ההרדוף, שהוא פרח יפה אבל רעיל. בנוסף, 'הרדוף' זוהי מילה המסמלת בקשר הצבאי חייל שנפל. מעבר לכך, המתחם מתייחס לסיפור חייהם ואל הזיכרון לאורך השנה ומשנה את היעוד של התפיסה המסורתית - הזיכרון לא מתחיל ונגמר ביום אחד בשנה, הוא חלק ממהלך חיינו גם ביומיום.

פריחת ההרדופים, טל שבת, עיצוב פנים
פריחת ההרדופים, טל שבת, עיצוב פנים

-POP THE ART UP, מיכל רגב - גלריית PopUp לאומנות במרחב האורבני היוצרת מפגשים אקראיים ובלתי אמצעיים בין אומנות לתושבי העיר, מנגישה את האומנות לציבור הרחב ומאפשרת לכל אדם לחוות אומנות בדרכים שונות ומגוונות ולהביע את עצמו על ידי אומנות. POP THE ART UP מייצרת גלריית אומנות אורבנית בכיכר מסחרית, ממסגרת מהלך תנועה בכיכר ולאורכו מפגשים מסוגים שונים עם אומנות וחללים מודולריים המשתנים לאורך היום בהתאם לשימוש ובכך נוצר ניצול מקסימלי של המרחב.
כיכר ויצמן הינה כיכר מסחרית מרכזית בחולון ובעלת פוטנציאל. כיום היא משמשת בעיקר למטרות מעבר ומסחר ובשעות הבוקר-צהריים לשהייה של קשישים אך אוכלוסייה צעירה לא נוהגת לשהות בה מכיוון שמוקד המשיכה העיקרי הוא בתי עסק מסורתיים וותיקים הפונים לרוב לקהל המבוגר. פרויקט זה יוצר מוקד משיכה המתאים לשתי האוכלוסיות ומחבר ביניהן.

POP THE ART UP, מיכל רגב, עיצוב פנים
POP THE ART UP, מיכל רגב, עיצוב פנים

''כלכלה חדשה'', תקשורת חזותית במרחב - בהנחיית המעצבת אפרת ידיד בן עזרא
בסטודיו זה בחנו הסטודנטים היבטים של חדשנות במרחב הפיננסי. את הפרויקטים ניתן לחלק לארבע קבוצות: כלים לניהול פיננסי, יוזמות לכלכלה חברתית, פלטפורמות לחינוך פיננסי, ועיצוב חווית השירות הבנקאי ועתידם של סניפי הבנק. הפרויקטים משלבים בין אלמנטים עיצוביים ותפעוליים ומשמשים דמו לפלטפורמה. המגוון הרחב של סוגי התוצרים בפרויקטים: מיזם, שירות, מוצר דיגיטלי, קמפיין תקשורתי או חוויה במרחב, משקף את המהות הרב תחומית של התכנית לתקשורת חזותית במרחב ואת גמישות המחשבה והפעולה המאפיינת מעצבים רב תחומיים בפתרון בעיות.

עבודות סטודנטים נבחרות מהסטודיו:
-תגשימי  تألقي , מור אליאס - משחק העצמה לילדות במגזר הבדואי שנועד לצמצם את תופעת הנשירה של ילדות מבית הספר היסודי. המשחק מותאם לילדות מהמגזר הבדואי בגילאי 5-8, ומעצים את המשתתפות ומעודד אותן לרכוש השכלה ולשאוף להתמקצע בעתידן הרחוק.
הנשים במגזר הבדואי מתמודדות עם בעיות רבות עקב המסורת הנוקשה והחברה הפטריארכלית בה הן חיות, כחמישית מבנות המגזר אינן מגיעות לבתי הספר היסודיים, יותר ממחציתן אינן יודעות קרוא וכתוב, ורובן אף נישאות לפני גיל 17 בניגוד לחוק והופכות לנשים ללא עבודה והשכלה במשפחות פוליגמיות. רכישה של השכלה יסודית ועל יסודית תפתח בפניהן אפשרויות חדשות ללימודים גבוהים, תעסוקה, שוויון ועצמאות.

תגשימי  تألقي , מור אליאס, תקשורת חזותית במרחב
תגשימי  تألقي , מור אליאס, תקשורת חזותית במרחב

-פועלים LIVE , מור חנאי - כחלק מתפישתו החברתית, בנק הפועלים משיק קמפיין שיווקי לקידום נגני הרחוב. הקמפיין משלב אפליקציה דיגיטלית והתערבויות בחזיתות הסניפים וברחבי העיר.
האפליקציה פועלים Live תאפשר לעוברים ושבים לפרגן לנגני הרחוב בטיפ ישיר ומהיר גם אם אין כסף קטן בארנק. דרך האפליקציה יהיה ניתן גם לקבל מידע על האמנים השונים, לצפות בלוח ומפת הופעות קרובות, לשתף ברשתות החברתיות ובעיקר, לעשות משהו טוב.
כחלק מהמהלך, על מנת ליצר סביבת הופעה אופטימלית יותר ובולטות במרחב העירוני, ישוכללו נקודות המופעים במרחב הציבורי באמצעות מערכת התוחמת את סביבת הנגן באלמנט המשלב אקוסטיקה, מערכת הגברה, הצללה ותאורה.

פועלים LIVE , מור חנאי, תקשורת חזותית במרחב
פועלים LIVE , מור חנאי, תקשורת חזותית במרחב


סטודיו ''האבים אורבניים'' - בהנחיית אדר' גיל נקר
הסטודיו עוסק בתכנון ועיצוב המרחב הציבורי, ומתמקד בחללים המשלבים בתוכם מספר שימושים לטובת קהילה עירונית. מטרתם של חללי HUB  עירוניים לענות על צרכים מגוונים של קהילת אזרחי העיר ושל קהילות ספציפיות בתוכה, לתרום לחיוניות הקהילה, ולשמש כ''אינקובטורים'' לאינטראקציה, רעיונות וניסויים חדשים, שיתוף ידע וניסיון. מרחבי אינטראקציה אלו מהווים מוקדי הזדמנות לחבירה ושיתוף פעולה מחוץ למגבלות ולגבולות המסורתיים ודורשים מענה תכנוני/עיצובי הולם.
הסטודיו עוסק בתופעה התרבותית - שיתופיות, על ידי תכנון מרחב אינטראקציה אורבני - ציבורי, רב שימושי. בסטודיו עסקו במתן מענה תכנוני ועיצובי לסוגיה ומהווה פלטפורמה ללמידה מעמיקה של הנושא ושל אסטרטגיות ותהליכי עיצוב מרחבי/חללי מורכב. 

עבודות סטודנטים נבחרות מהסטודיו: 
-City Sound, טל ליבי פטרן - מרכז מוזיקה עירוני אחר. ה-HUB מהווה ''בית'' וחממה ליוצרים ומוזיקאים ובנוסף מאפשר להם להנגיש את המוזיקה שלהם לקהל הרחב ולעשות את צעדיהם הראשונים בעולם המוזיקה. המקום מאפשר מפגשים ושיתופי פעולה בין יוצרים ונגנים, מקדם ומפתח מוזיקאים בתחילת דרכם ונותן להם במה. ה-HUB פעיל 24/7 ומציע שימוש בחדרי חזרות, חדרי הקלטות, חדרי האזנה ייעוץ מוזיקלי והכוונה למוזיקאים צעירים ע''י ותיקים. בשעות הערב משמש ההאב כמקום בילוי ואולם הופעות המאפשר לחבריו להשמיע לקהל הרחב את יצירותיהם המוזיקליות, לקבל פידבקים וליהנות מהופעה ראשונה מול קהל.
המבנה בו ממוקם ה-HUB היה בעברו בית כנסת ''מושב זקנים'', מבנה אקלקטי בעל ערך אדריכלי העומד נטוש ונעול כבר שנים במיקום מרכזי ברחוב אלנבי בתל אביב. המטרה מאחורי הבחירה באתר זה הייתה להפיח במקום חיים בצורה מחודשת בעזרת מוזיקה. בנוסף, ניתן למצוא נקודות השקה בין מוזיקה וסאונד לשימוש המקורי של המבנה כבית כנסת, הקשרים בין פיוט ושירה, ובין התכונות האקוסטיות של המבנה לסאונד מודרני. הרעיון העיצובי של הפרויקט הוא שילוב של מערכת חדשה בתוך המבנה תוך שימור והדגשה של אלמנטים מקוריים הקיימים במבנה ומינוף של התכונות האדריכליות של המבנה הקיים לשימוש החדש.

City Sound, טל ליבי פטרן, עיצוב פנים
City Sound, טל ליבי פטרן, עיצוב פנים

-Mobility Urban Value, שיר כהנא - כיום תחבורה אלטרנטיבית היא הפתרון האולטימטיבי להתנייד בעיר ומתפתחת סביב זה קהילה שהולכת וגדלה, בהתאם לכך גדל הצורך בפתרונות הולמים. כשליש מהתושבים בתל אביב-יפו, משתמשים באופניים או אמצעי התניידות אחר כאלטרנטיבה למכוניות כדי להגיע ממקום למקום. מספר התושבים שרוכבים מידי יום עומד על כארבעים אלף איש. העיר מציעה פתרונות בהם, שבילי אופניים ופרויקטים להשכרת כלי תחבורה אלטרנטיביים, אך עדיין ישנן בעיות חנייה, רשת שבילים לא רציפה ובעיות גניבה עקב חנייה במקומות ארעיים.
ה- HUB ממוקם ברחוב החשמונאים 100, קרוב למרכז העיר, מוקף בתחנות תחבורה ציבורית, רשת שבילי אופניים, מרחק הליכה מתחנת רכבת השלום. סמוך לתחנת יהודית העתידית [הקו האדום]. מיקום זה נבחר בכדי לאפשר דרכי הגעה ויציאה על ידי מגוון אמצעי תחבורה בעיר.
מטרת ה- HUBהעירוני הינה לייצר מרחב ומרכז משותף לקהילת המתניידים האלטרנטיביים, אשר ישמש בסיס לאינטראקציה בין רוכבים ומתן שירות ופתרונות לצרכיהם, כגון סדנה לתיקונים, חנות אביזרים, חנייה, השכרה ומרחבים המאפשרים למידה, שיתוף ידע ומפגש.
הרעיון העיצובי מתבטא בציר תנועה החודר מהרחוב אל תוך המבנה ומהווה אלמנט מחולל במרחב המתוכנן. הציר, מאפשר גישה להולכי רגל ולכלי התחבורה האלטרנטיביים לכל חלקי המבנה והפונקציות השונות בחלל. השפה עיצובית נותנת תחושה של המשכיות ותנועה רציפה תוך שימת דגש על חוויה בתנועה.

Mobility Urban Value, שיר כהנא, עיצוב פנים
Mobility Urban Value, שיר כהנא, עיצוב פנים

סטודיו ''בין הביתי לציבורי'' - בהנחיית של  דר' מרטין הרשזון
בסטודיו עבדו על יצירת עבודה עיצובית מתוך ערנות למתח המפרה שבין עבודה על סביבות פנים, אינטימיות וכמו ''בועתיות'', לבין המרחב העירוני, מרחב המאופיין במאבקים בין קבוצות זהות, פערים בפיתוח ובתשתיות.  לאור מתח זה, הסטודיו קידם התערבויות עיצוביות על קו-התפר שבין ביסוס החוויה הביתית-אינטימית של קהילות משתמשים מובחנות, לבין ארגונו המחודש של המרחב העירוני.
העבודה בסטודיו, התנהלה בין שלבי מחקר לשלבי פיתוח של פרויקט עיצובי, ברמות מורכבות ופירוט שונות. העבודה הניחה מחד, מענה אסטרטגי לשאלות שהסטודנטיות הציבו - מענה שאינו תלוי באופן צר באתר קונקרטי - ומנגד, בשלב העיצוב, סטודנטיות קידמו התערבות עיצובית הנטועה באתר ונענית לתנאיו המסוימים.  פרוייקטי הסטודיו בוחנים את היכולות של העיצוב לתרום לחוויית המקום בעיר של אותן הקהילות שנבחנו. כל פרויקט בדרכו, מציע פעולות התערבות חלקיות ומובחנות בתוך דפוסי הפעולה וארגון הסביבה שמופו ולאור דמיון עירוני-חברתי חדש.


עבודות סטודנטים נבחרות מהסטודיו:
-הגשר מעל רחוב כצנלסון, עדי פרלמוטר - מה קורה כשדמיון ומציאות מתערבבים? הפרויקט ''הגשר מעל רחוב כצנלסון'' מציע שילוב וגישור בין שתי אוכלוסיות הגרות זו לצד זו. המבנה שנבחר לייצג את הפרויקט ממוקם ברחוב כצנלסון 5 בלוד, רחוב ראשי, המורכב בעיקר מחזית מסחרית ובנייה רוויה למגורים וגובל בין שתי שכונות, ''רמת אלישיב'' והעיר העתיקה. שתי שכונות אלו מייצגות את השוני והגיוון באוכלוסיות בעיר- האחת אוכלוסייה שמזוהה כ''דתית לאומית'' והאחרת אוכלוסייה פלסטינית-ישראלית ברובה. בתקופה מוקדמת של המבנה הוא שימש כ ''קולנוע תרבות'' בעיר, אחד מבין שבעה אולמות קולנוע אשר כולם נסגרו.
הפרויקט מציע מהלך של חזרה לפרקטיקות היסטוריות שהיו באתר אשר חיברה בין תושבי העיר כגון: צפייה משותפת בקולנוע ותיאטרון, שוק עירוני אותנטי ועוד. בסביבת האתר יוקמו דוכנים בעלי אופי מסחרי בהם יהיה ניתן למכור מוצרים שונים ומגוונים המשתייכים לאוכלוסיות שונות בעיר. בנוסף, ישוחזר אולם הקולנוע המפורסם עם טוויסט של צפייה לילית בסרטים, מסעדה כשרה לכלל האוכלוסיות ואפשרות ליצור קולנוע ''לודאי'' איכותי ומקורי. באמצעות שחזור המבנה והעשרתו בפרוגרמות חדשות הפרויקט מבקש להחיות את ערך המבנה כמורשת בנויה ואסטרטגית לעיר ולציבור שבה.

הגשר מעל רחוב כצנלסון, עדי פרלמוטר, עיצוב פנים
הגשר מעל רחוב כצנלסון, עדי פרלמוטר, עיצוב פנים

-מחוץ לתלם, שרון נחמיה - הפרויקט מתמקד בשכונת ''פרס נובל'', שהוקמה בשנת 1999 בצפון ראשל״צ, סמוך למכללה ולשכונות מגורים נוספות. השכונה, משמשת בפרויקט כמקרה מבחן להתבוננות והתערבות במרחב הפרברי-של ערים בישראל; המרחב ממוקם מחוץ למרכז העיר, מאופיין בבניה רוויה למגורים, ובסדר צורני נוקשה של המרחב הציבורי ובשילוב מצומצם של פרוגרמות ציבוריות כמו: ביתי ספר, גני שעשועים ועוד.
בעת הקמתה, הותאמה ''פרס נובל'' בעיקר למשפחות צעירות שחיו בה על בסיס יומיומי, תוך שימוש מצומצם במרכז השכונה. עם הזדקנות האוכלוסייה, התושבים התבגרו ופחות נמשכו למרכז השכונה, מחוסר מרחבים המתאימים לצרכיהם. בניסיון לבחון את הפוטנציאל של הרחוב להוות תשתית לפעילויות מגוונות של אוכלוסיות הפרבר, הפרויקט פיתח סדרת פתרונות מבניים-נופיים לעיבודו המחודש של הרחוב הפרברי.
ההתערבות מתמקדת בסדרה של רחובות רדיאליים, החוצים ומחברים סדרה של בלוקים סדורים בחצאי מעגליים, הולכים וגדלים החל ממרכב השכונה לשוליה תוך שימור מובחן של עיבוד קרקע, גבולות וריהוט עירוני קיימים וזיהוי הזדמנויות לשיבושם הפרויקט מציע הגדרה מחודשת של השבילים החוצים כמהלך דרמטי, א-סימטרי ומשחקי, בין מפלסים, וגבולות חלקה. סדרה של התערבויות בקנה מידה משתנים; קירות טיפוס, פינות מנוחה, תצפית, משחק, עמדות למסחר ומסלול ״פרקור״, מלוות תנועה דינמית ממצב טופוגרפי מוגבה ולעבר הפארק המרכזי. התערבויות אלו מזמינות פעילויות ואירועים שונים המגלים מחדש את ההזדמנות של הפרבר לבסס ציבור ולהיות לעיר.

מחוץ לתלם, שרון נחמיה, עיצוב פנים
מחוץ לתלם, שרון נחמיה, עיצוב פנים
''עושים מקום'' - תערוכת הבוגרים

פתיחה: 11/7/2018

בית הספר לעיצוב וחדשנות | המכללה למנהל
כתובת:
רח' אלי ויזל 2 ראשון לציון, שער 4, אודיטוריום [סמוך לספריה]
טלפון: 5025*
לרשימת הכותרות [חזור לעמוד קודם Print News ]

 תגובות פייסבוק
תגובות גולשים  תגובות גולשים [ 0 ]
empty image

אין בשלב זה תגובות של גולשים לידיעה זו

היה הראשון להגיב !
 

 

 שם:
 דוא"ל: (לא חובה)
 תוכן התגובה:
 הקלידו את המילה:
captcha  
[ מטרת בדיקה זו לחסום תוכנות פרסום ספאם ]


 החדשות הנצפות ביותר בחודש האחרון
האוונגרד הרוסי // סדרת הרצאות במרכז הבאוהאוס האוונגרד הרוסי // סדרת הרצאות במרכז הבאוהאוס

מבגדאד ועד קורדובה // הרצאה במוזיאון לתרבות האסלאם ''מבגדאד ועד קורדובה'' // הרצאה במוזיאון לתרבות האסלאם

צלהולדת // תערוכת יחיד לטל שושן ''צלהולדת'' // תערוכת יחיד לטל שושן

ילדות סובייטית  |  ציורי ילדים // שתי תערוכות יחיד חדשות לזויה צרקסקי ''ילדות סובייטית | ציורי ילדים'' // שתי תערוכות יחיד חדשות לזויה צ'רקסקי

סוכה בסטייל // סוכות מעוצבות בארץ ובעולם סוכה בסטייל // סוכות מעוצבות בארץ ובעולם

שי הרדן // תערוכת יחיד חדשה שי הרדן // תערוכת יחיד חדשה

הוארך מועד ההגשות לתחרות אדריכלים של הקרן עש מרים ומשה ארמון הוארך מועד ההגשות לתחרות אדריכלים של הקרן ע''ש מרים ומשה ארמון

דיוקן אחר // תערוכת יחיד חדשה למיכל ויטלס ''דיוקן אחר'' // תערוכת יחיד חדשה למיכל ויטלס

בית פרטי למשפחה בשרון // חשיפת אדריכלים בית פרטי למשפחה בשרון // חשיפת אדריכלים

ראיון עם האמנית רונית ברנגה // ראיונות ראיון עם האמנית רונית ברנגה // ראיונות

מעצבים את העתיד טכנולוגית וחברתית // בוגרי עיצוב מדיה חדשה בהנדסאים אריאל מעצבים את העתיד טכנולוגית וחברתית // בוגרי עיצוב מדיה חדשה בהנדסאים אריאל

Print Screen 2018 // הפסטיבל הבינלאומי לתרבות ואמנות דיגיטלית Print Screen 2018 // הפסטיבל הבינלאומי לתרבות ואמנות דיגיטלית

נפתחה קומה משופצת בספריית בית אריאלה נפתחה קומה משופצת בספריית בית אריאלה

סיונה לב // תערוכת יחיד חדשה סיונה לב // תערוכת יחיד חדשה

סורגות חיים - הבובה והחיה // תערוכה של נאוה אנקר ואורנה וקנין ''סורגות חיים - הבובה והחיה'' // תערוכה של נאוה אנקר ואורנה וקנין


 

 

 


יצירת קשר ופרסום באתר

קראו אודות אתר Archijob
פרסום ב Archijob
יצירת קשר
חשיפת פרויקטים
שליחת חדשות
המלצות לשיפור
המליצו לחברים

חתימה על ניוזלטר

הוספת ארכיג'וב למועדפים

קביעת האתר כעמוד הבית

 

ארכיג'וב-סטודיו

קורס רוויט
Revit

קורס אוטוקאד
קורס סקצ'אפ
Sketchup

קורס ויריי לסקצ'אפ

קורס עיצוב פנים
מכינה לעיצוב
מכינה לאדריכלות
הכנת תיק עבודות
קורס הום סטיילינג

קורס פוטושופ

קורס פוטושופ
לאדריכלים ומעצבים

קורס אילוסטרייטור
קורס אוטוקאד
תלת מימד

 

לימודים וקורסים

לימודי אדריכלות
לימודי עיצוב פנים
תואר שני באדריכלות ועיצוב
לימודי עיצוב תעשייתי
לימודי תקשורת חזותית עיצוב גרפי
לימודי אדריכלות נוף
לימודי הנדסה אזרחית
מכינות לעיצוב ואדריכלות
לימודי אוטוקאד
לימודי פוטושופ
לימודי רישום וציור
לימודי צורפות
לימודי עיצוב אופנה טקסטיל
לימודי צילום

טיפ אוטוקאד

אנשי מקצוע

אדריכלים
מעצבי פנים
מהנדסי בנין
קבלני שיפוצים
אדריכלי נוף
מעצבים תעשיתיים
מעצבים גרפיים
מבצעי הדמיות
בוני מודלים
ניהול / פיקוח בניה

 

לוח המודעות

דרושים
חיפוש עבודה
לוח דירות - נדלן
קונים - מוכרים

 

חברות ומוצרים

ריצוף
דלתות
אביזרי אמבטיה
ריהוט
מטבחים
חלונות
ריהוט משרד
גינה ונוי
תאורה
עץ
ריהוט גן
קרמיקה
אלומיניום
אבן
חיפוי וציפוי
פרגולות
פרקט

 

פורומים

פורום אדריכלות
פורום בניה
פורום עיצוב פנים
פורום בניה ירוקה

פורום ריצוף
פורום אלומיניום
פורום צבעים וטיח
פורום מים
פורום מיזוג אוויר
פורום דלתות
פורום יבוא אישי מסין
פורום פרזול ועץ

פורום תאורה
פורום איטום בידוד אקוסטיקה
פורום גבס
פורום זכוכית
פורום חיפוי וציפוי
פורום שיש ואבן
פורום בית חכם אודיו-וידאו
פורום אנרגיה סולארית
פורום ריהוט משרדי
פורום תמ"א 38
פורום מדרגות
פורום מטבחים
פורום מיגון וממ"דים
פורום מחשבים ורשתות
פורום הדפסות ופלוטרים
פורום אוטוקאד
פורום הדמיות
פורום סקצ'אפ
פורום פוטושופ

 

 

האתר מנוהל באמצעות חברת ארכיג'וב עסקים בע"מ | כל הזכויות שמורות: איתי אלמוג-בר , אדריכל - יוצר האתר  2000 - 2017 ©
טלפון : 03-7467780 | דוא"ל :
webmaster@archijob.co.il  |  כתובת: ארכיג'וב עסקים רחוב הברזל 38 כניסה ב' קומה 2 רמת החייל - תל אביב
www.Archijob.co.il  |  www.Archifind.co.il  |  www.Archijob.biz  |  www.archijob-studio.co.il

Archijob Business ltd operates the Archijob website  |  All rights reserved : Itay Almog - Bar, Architect - Site creator  2000 - 2017 ©
phone: +972-3-7467780 | email:
webmaster@archijob.co.il  | address: Archijob Business , 38 Habarzel st. B