איכות ונגישות מבית אלקטרה תעמלאיכות ונגישות מבית אלקטרה תעמל || עסקים

עסקים - נכתב ב: ‏יום ראשון ‏15 ‏מאי ‏2022 כתב by Archijob6

חברת אלקטרה תעמל מקבוצת אלקטרה נוסדה בשנת 1956 בקיבוץ מזרע. בשנת 2010 חברת אלקטרה בע''מ רכשה 75% מתעמל מזרע והוקמה חברה משותפת בין אלקטרה [75%] וקיבוץ מזרע [25%]. חברת אלקטרה תעמל עוסקת שנים רבות במתן פתרונות נגישות לאנשים פרטיים, מוסדות ובתים ציבוריים, ומובילה את השוק בתחומים אלו. תעמל מייצרת בקבוץ מזרע מעלון אנכי המיוצר ומותקן על פי תו תקן ישראלי.

בשנים האחרונות ישנה התפתחות רבה בנושא העזרים הביתיים לקשישים ולבעלי מוגבלויות, בייחוד אלו שגרים בבתים בעלי מספר קומות ו/או מפלסים, כאשר התחום המתפתח ביותר הוא המעליות הביתיות. לעתים נדרשים פתרונות נגישות בפועל. במקרים רבים, הפתרון הוא מעלית ביתית, אך ישנם פתרונות מגוונים נוספים, בטוחים ונוחים, שאותם מצאנו בחברת אלקטרה תעמל שבקיבוץ מזרע.

מדרגון הכיסא המתקדם של חברת STANNAH
אז אילו פתרונות קיימים מעבר להתקנת מעלית ביתית? בחברה מסבירים כי ''גרם מדרגות בבית ומחוצה לו לא צריך להוות מכשול, ובאופן זה, מדרגון הכיסא מאפשר לכם להישאר בבית''. כאן מציגים את מדרגון הכיסא המתקדם של חברת STANNAH האנגלית, היצרן המוביל בעולם המיוצג ע''י אלקטרה תעמל מעל 20 שנה ועם עשרות לפי לקוחות מאושרים ברחבי הארץ. הוא מאפשר נגישות נוחה ובטוחה, בעצמאות מלאה למתקשים בעלייה במדרגות. המדרגון נוח ובטוח לתפעול, מעוצב, אסתטי ואינו תופס מקום רב בבית. ניתן להתקינו הן במדרגות חיצוניות והן במדרגות פנימיות. ''מגוון מדרגוני הכיסא שלנו והניסיון הרב שצברה החברה ובפרט צוות המהנדסים וצוות ההתקנות, מאפשר לנו להתמודד מול כל אתגר טכני וביצועי הדורש ניסיון וידע מקצועי ובכך מאפשר לנו להתאים את הפתרון הנכון המדויק והבטוח ביותר עבור לקוחותינו''.


מדרגון כסא. קרדיט צילום: אלקטרה תעמל

פתרון ייחודי נוסף מגיע בדמות מדרגון משטח, מוצר המיועד להנגשת מבנים פרטיים וציבוריים למשתמשים בכיסאות גלגלים, או למתקשים בעלייה במדרגות. מדרגון המשטח מתאים לבתים פרטיים, משותפים ולבתי עסק שבהם לא ניתן להתקין מעלית נוסעים או מעלון [מעלית ביתית]. המדרגון עצמו מורכב משני חלקים – מסילה המותקנת על המדרגות עצמן או על הקיר, ומשטח [פלטפורמה] הנע לאורך המסילה. למדרגון שני דגמים, אחד המיועד לגרם מדרגות ישר ואחד המיועד לגרם מדרגות מתעקל עם אפשרות להתקנה פנימית או התקנה חיצונית העמידה לכל תנאי מזג האוויר. הפעלת מדרגון המשטח אפשרית מהמתקן עצמו או באמצעות שלטים אלחוטיים, הוא פועל על מצברים וזקוק לשקע ביתי רגיל באחד מקצוות המסילה. למדרגון המשטח תקן ישראלי והוא נבחן על-ידי מכון התקנים.

פתרון נוסף הוא מעלון ללא פיר, מתקן משווה גובה מפלסים המיועד להנגשת מבנים פרטיים וציבוריים למשתמשים בכיסאות גלגלים או למתקשים בעלייה במדרגות. המתקן מורכב משני חלקים – מסילה אנכית המתחברת לקיר נושא ותא הנוסע לאורך המסילה. לאלקטרה תעמל מגוון דגמים של מעלונים ללא פיר, כך שכאן יידעו להתאים לכם את הפתרון המיטבי. מעלון ללא פיר חוסך את הצורך בבניית פיר. מדובר בפתרון בטוח, לא יקר, ובעיקר כזה שמאפשר להנגיש כמעט כל מבנה. גם למעלון ללא פיר נדרשת התקנה מיומנת מאוד - וזהו אחד היתרונות של אלקטרה תעמל, שצברה ניסיון רחב היקף בהתקנת מעלונים מסוג זה. מרכיב הכרחי נוסף בדרך לתועלת מרבית לטווח ארוך, הוא דגם המעלון, וגם מבחינה זו אנו נחשבים לאחת המובילות בארץ, המייצגת יצרניות אירופאיות מובילות ומובחרות', מסבירים בחברה. 'בשל רגישות הלקוח להתאמה של המוצר לצרכיו האישים ולמבנה ביתו, חברת אלקטרה תעמל דואגת לשלוח נציג מטעמה לסייר במקום ולהציע את הפתרון הטוב ביותר האפשרי ללקוח. כל זאת נעשה בכבוד רב, במקצועיות ותשומת לב רבה לצרכי הלקוח מבחינה פונקציונלית, זמן ומחיר. פגישה זו היא פגישה יעוץ ללקוח והיא שירות ללא עלות מטעם החברה'.מעלון ללא פיר [משווה גובה]. קרדיט צילום: אלקטרה תעמל


מדרגון משטח. קרדיט צילום: אלקטרה תעמל

מעלית ביתית: כל היתרונות, כל הנוחות עוד מציינים בחברה כי בשנים האחרונות בוחרים יותר בעלי בתים, בעיקר בתי יוקרה שבהם יש מספר קומות או מפלסים, להתקין בביתם מעלית לצרכים תפעוליים רגילים ויומיומיים. ''אם בעבר התאפיינו דירות היוקרה בקומה אחת המתפרשת על פני שטח גדול, הרי שכיום בהיעדר שטחים נרחבים לבנייה, הבנייה היא ברובה לגובה כשיש לא מעט דירות בעלות שניים, שלושה ואף ארבעה מפלסים פנימיים. התקנת מעלית ביתית בבתים מסוג זה, משפרת מאוד את הנוחות ואת איכות החיים'. וכמובן, אי אפשר להתעלם מהמראה היוקרתי של מעלית בחלל הבית ולכן ישנם לקוחות פרטיים רבים שרואים במעלית הביתית סמל סטטוס ופריט עיצובי לכל דבר. כדאי לדעת כי הייצור המקומי והניסיון הרב של החברה מאפשרים לה להתאים את המעלית ביתית לדרישות ולרצונות הספציפיים של כל לקוח, הן מבחינת הגודל והן מבחינת הסגנון והדרישות העיצוביות, מבלי להתפשר על האיכות, הבטיחות ורמת גימור גבוהה במיוחד.
כל מעלית ביתית מתוכננת, מעוצבת ומיוצרת באופן אישי וניתן לקבלה במגוון רחב של צבעים וגימורים, כך שהיא תשתלב בהרמוניה עם העיצוב הכללי של הבית. ניתן לעצב את המעלית בסגנון כפרי או הייטקי; לצפות את הקירות הפנימיים בפרקט, בפורמייקה בצבעים שונים או בזכוכית; לבחור בדלת אטומה [מנירוסטה], או בדלת שקופה, שתאפשר לראות את הסביבה לכל אורך הנסיעה וליהנות ממרחב פתוח, מואר ואסתטי. באופן זה, המעלית הביתיות המעוצבות משלימות את המראה היפה ואת הסגנון העיצובי של הבית, לצד מתן מענה פרקטי לטווח הקצר ולטווח הארוך. כדאי עוד לדעת כי את המעלית הביתית ניתן להתקין בכל בית קיים, אך מומלץ לקחת בחשבון אפשרות להתקנתה או לפחות השארת מקום לפיר עבורה, כבר בשלבי התכנון המוקדמים של בניית בית חדש או שיפוצו, מה שיחסוך בעתיד את הצורך בפתיחת תקרות ורצפות בבית הנוכחי. כמו כן, בהתאם לדרישות התקן להפעלת מעלית, ישנה חובה לבניית מדרגות בבית, אך גם
אותן ניתן לבנות במקום צדדי, חיצוני או מסביב למעלית כך שיוסתרו מהעין. חשוב לציין שהמעליות הביתיות של ''אלקטרה תעמל'' הן בטיחותיות מאוד ובעלות תו תקן ישראלי לייצור מעליות ביתיות ומעלונים לנגישות. בכל מעלית מותקן לחצן מצוקה ומנגנון חילוץ עצמי אוטומטי המאפשר למשתמש לצאת מהמעלית ללא עזרה מבחוץ בזמן הפסקת חשמל. ''אנו בתעמל עושים מאמצים רבים להבטחת חוויה מרבית של הלקוח מרגע הפנייה למחלקת המכירות, דרך ניהול הפרויקט – שבו לכל לקוח מוצמד מנהל פרויקט שמבטיח עבודה מקצועית של המתקינים ועמידה בלוחות הזמנים ועד לסיום ההתקנה ומסירה סופית לשימוש הלקוח על ידי אנשי מקצוע מטעם החברה המבטיחים רמת שביעות רצון של הלקוח. כחברה מובילה בשוק המעליות הביתיות, אנו מכוונים לקוח ושמים את הלקוח במרכז – ניתן לחוש בתשומת הלב של כלל העובדים בחברה מהנציגים בשטח ועד להנהלה''.


מעלית ביתית. קרדיט צילום: אלקטרה תעמל


פתרונות נגישות מבית אלקטרה תעמל. צילומים: מהאתר של אלקטרה תעמליש לציין כי בחברה יש מערך של מהנדסים שדואגים להכין תוכנית ללקוח עבור
הפרויקט ומהנדסי איכות שמבקרים את ביצוע העבודה בבית הלקוח לפני מסירה של המתקן לשימוש הלקוח. החברה מספקת שירות תיקונים בכל רחבי הארץ דרך מוקד מענה אנושי 7/24 במשך 365 יום בשנה, בכל תקלה שמתעוררת.
באתר https://taamal.co.il ניתן למצוא פרטים נוספים.

לקביעת פגישה עם יועץ מכירות ללא עלות https://taamal.co.il/arrange-a-meeting/


חדשות - כותרות
מוזיאון הפליטים החדש בדנמרקמוזיאון הפליטים החדש בדנמרק

פסטיבל אמנות בראשון לציוןפסטיבל אמנות בראשון לציון

תערוכה קבוצתית NFT במוזיאון תל אביב לאמנות  תערוכה קבוצתית NFT במוזיאון תל אביב לאמנות  

ראיון עם האדריכלית נילי פורטוגליראיון עם האדריכלית נילי פורטוגלי

בלורן בתערוכת אירוקוצינה 2022 - באנו. ראינו. הבאנו!בלורן בתערוכת אירוקוצ'ינה 2022 – באנו. ראינו. הבאנו!

פתרונות הבידוד של אורבונדפתרונות הבידוד של אורבונד

תערוכות בוגרים ובוגרות מחלקות אומנות ועיצוב ברחבי הארץתערוכות בוגרים ובוגרות מחלקות אומנות ועיצוב ברחבי הארץ

חנות משקפיים חוויתית ביפןחנות משקפיים חוויתית ביפן

מרימים את השאלטר 4 אמנים מתארחים במתחם נגה''מרימים את השאלטר 4'' אמנים מתארחים במתחם נגה

תערוכה קבוצתית במוזיאון פתח תקווהתערוכה קבוצתית במוזיאון פתח תקווה

קול קורא: מבצע חילוץ לאנושות במוזאון תרבות הבדואיםקול קורא: מבצע חילוץ לאנושות במוזאון תרבות הבדואים

תערוכת יחיד ושיח גלריה בגלריה רוטשילדתערוכת יחיד ושיח גלריה בגלריה רוטשילד

מתחילים מחדש - שיפוץ דירת פנטהאוז II חשיפת מעצביםמתחילים מחדש - שיפוץ דירת פנטהאוז II חשיפת מעצבים

סיפור כיסוי תערוכת יחיד של דפנה בירגר''סיפור כיסוי'' תערוכת יחיד של דפנה בירגר

קניון ומרכז חינוכי לנוער בסינגפורקניון ומרכז חינוכי לנוער בסינגפור


לכל כותרות החדשות
החדשות הנצפות ביותר בחודש האחרון
קניון ומרכז חינוכי לנוער בסינגפורקניון ומרכז חינוכי לנוער בסינגפור

סיפור כיסוי תערוכת יחיד של דפנה בירגר''סיפור כיסוי'' תערוכת יחיד של דפנה בירגר

תערוכות בוגרים ובוגרות מחלקות אומנות ועיצוב ברחבי הארץתערוכות בוגרים ובוגרות מחלקות אומנות ועיצוב ברחבי הארץ

ראיון עם האדריכלית רבקה כרמיראיון עם האדריכלית רבקה כרמי

מפעל רהיטים ופארק בתוך היער, בנורבגיהמפעל רהיטים ופארק בתוך היער, בנורבגיה

כל פתרונות קיר אמיר : חיפוי חזיתות חוץ באריחי פורצלן בעיגון-סמוי לכל שיטות הבניהכל פתרונות ''קיר אמיר'' : חיפוי חזיתות חוץ באריחי פורצלן בעיגון-סמוי לכל שיטות הבניה

תערוכת יחיד ושיח גלריה בגלריה רוטשילדתערוכת יחיד ושיח גלריה בגלריה רוטשילד

בלורן בתערוכת אירוקוצינה 2022 - באנו. ראינו. הבאנו!בלורן בתערוכת אירוקוצ'ינה 2022 – באנו. ראינו. הבאנו!

תערוכה של איגוד אדריכלי הנוףתערוכה של איגוד אדריכלי הנוף

שבוע העיצוב ירושלים 2022שבוע העיצוב ירושלים 2022

מיצב וידאו וסאונד בבריכת הקשתות ברמלהמיצב וידאו וסאונד בבריכת הקשתות ברמלה

אוקיאנוגרפיקה תערוכה בגלריית החווה חולון''אוקיאנוגרפיקה'' תערוכה בגלריית החווה חולון

חברת פנל פרוייקטים השיקה את אתר האינטרנט החדש שלהחברת פנל פרוייקטים השיקה את אתר האינטרנט החדש שלה

מרימים את השאלטר 4 אמנים מתארחים במתחם נגה''מרימים את השאלטר 4'' אמנים מתארחים במתחם נגה

מתחילים מחדש - שיפוץ דירת פנטהאוז II חשיפת מעצביםמתחילים מחדש - שיפוץ דירת פנטהאוז II חשיפת מעצבים


‎Archijob‎