פורום שיש ואבן בחסות פרביטל

הודעת פתיחה
סיון שרף - מנהלת הפורום

ברוכים הבאים לפורום שיש ואבן
בחסות חברת פרביטל

ברוכים הבאים לפורום שיש ואבן של חברת "Fervital" היצרנית הגדולה בישראל של אבן קיסר, יבואנית של חומרי גלם טבעיים כגון- גרניט, שיש, אוניקס וטרוורטין ממקומות שונים בעולם.
פרביטל מובילה את עולם האבן גם טכנולוגית בעזרת מכשור חדשני המאפשר לנו להגיע לרמת דיוק וגימור מהגבוהות בארץ.

כידוע, עולם השיש תופס בשנים האחרונות מקום מרכזי בעיצוב הפנים והחוץ של ביתנו.
פורום זה נועד לתת מענה לכל שאלה בתחום עבודות השיש והאבן לחללי פנים וחוץ, כגון: משטחי מטבח, חיפויי קיר, ציפוי חדרי אמבט, אגניות, קמינים/אח וכל סוגי העבודה המעובדים באבן.

אנחנו בפרביטל נוכל לעזור לכם לבחור בין האבנים השונות לשימוש הפרטי שלכם. מה שחלמתם עליו ולא העזתם לשאול או לעשות... בנוסף, נשמח לשתף אתכם בפתרון למניעת החלקה באגניות אשר עובר את תהליך ה- leather finish המרהיב ביופיו ונעים למגע. בגימורי אבן שונים: משטחים מבריקים Polished , Riven, Brushed. נוכל לייעץ במשטח בסיסי קטן ועד לעבודות גדולות : משטחי מטבח, אגניות עם ניקוז נסתר.
כמו כן, נוכל להתאים לכם כיור בנוי מאותו חומר הגלם למראה אחיד ומושלם למטבח ולאמבט
מטרתנו לתת לכם כלים להתאמת המוצר לצורך, בחירת חומר גלם, והרחבת הידע בתחום. הפורום פתוח להצעות ורעיונות והנכם מוזמנים לשאול, להעיר, להאיר ולתת תשובות לשאלות על מנת שנוכל להפוך את הפורום למוקד תכנים ומידע מוביל בתחום השיש והאבן לרווחתכם.
צוות היועצים המקצועי שלנו יסייע לכם לחדש, לפתח ולהרחיב בנושא פתרונות ועיצוב השיש. ובעיקר ישמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה – טכנית או עיצובית .


בברכה,

סיון שרף
מנהלת קשרי אדריכלים - פרביטל
מנהלת הפורום

03-5782907
natalie-bm@fervital.co.il
לאתר פרביטל  >

חזרה לפורום שיש ואבן