פורום גבס בחסות אורבונד

הודעת פתיחה
מהנדסת הדס וסרמן - מנהלת הפורום

ברוכים הבאים לפורום גבס
בחסות חברת אורבונד

גולשות וגולשים יקרים,

ברוכים הבאים לפורום גבס של אתר ארכיגו'ב.

בשנים האחרונות, התוודע השוק הישראלי ליתרונות העצומים הקיימים בבנייה בגבס.

ככל שהטכנולוגיות והפתרונות משתכללים, מתנפצים בזה אחד זה כל המיתוסים השגויים והדעות הקדומות הקשורות בגבס, והשימוש בו מתרחב והולך בקצב מטאורי.

ברחבי העולם המערבי, שיטות הבנייה בגבס נפוצות למעלה משמונים שנה והן ידועות כשיטות בנייה היעילות והכדאיות ביותר.

הוא מציע יריעה נרחבת של שימושים, גמישות עיצובית אינסופית, פשטות ביצוע ושפע תכונות נוספות כגון חוזק ויציבות, בידוד מחום, מקור ומרעש, עמידות באש וברטיבות, ידידותיות לסביבה ועוד ועוד.

כמענה לפניות של אלפי גולשים, וכדי לאפשר לכם ליהנות מקשת היתרונות העצומים שבגבס החלטנו להקים באתר ארכיגו'ב את פורום הגבס הראשון בישראל.  

בפורום זה יעמוד לרשותכם צוות מומחים ואנשי מקצוע של חברת אורבונד, החברה המובילה בישראל בפיתוח, ייצור,  שיווק והפצה של טכנולוגיות ופתרונות  גבס לבנייה.

 

אורבונד שהוקמה בשנת 1993, הפיצה את בשורת הבנייה בגבס בארץ, והיא נחשבת למחוללת המהפכה בתחום.

החברה מציעה מגוון לוחות גבס לקירות, מתקני תלייה על גבס לאביזרים קלים וכבדים, אריחים ולוחות לתקרות אקוסטיות ומעוצבות, מגוון פתחי שירות נסתרים, קרניזים ופרופילי עיצוב, מסחר מוצרי גמר על בסיס אבקות, לוחות צמנטיים וסדרת מיכון, אביזרים וציוד לעבודה בגבס.  

צוות המומחים של אורבונד יפתח בפניכם צוהר רחב לעולם הגבס, ויחשוף בפניכם עולם חדש שבו כמעט הכול אפשרי.

אתם מוזמנים להיכנס, לשאול ולהתייעץ, ואנו נשמח לעמוד לרשותכם ולענות על כל שאלה ופנייה ולתרום מניסיונו המקצועי כדי שאתם תוכלו לזכות במקסימום ההנאה הקיימת בבנייה בגבס.בברכה,

מהנדסת הדס וסרמן
מנהלת שיווק, אורבונד
מנהלת הפורום

03-6342853

לאתר אורבונד >