פורום מים בחסות קבוצת מרחב: חרסה, חמת, חמת - מקלחונים, ליפסקי.

הודעת פתיחה
כרמית זכריה - חרסה, יוכי בודק - חמת, איילה הרדי - ליפסקי - מנהלות הפורום

ברוכים הבאים לפורום מים
בחסות קבוצת מרחב: חרסה, חמת , חמת - מקלחונים, ליפסקי.

חברת חרסה
אנשים מסוימים, יודעים להבדיל בעיניים עצומות בין חולצה שנתפרה ביד אומן לבין אחת שיוצרה במפעל ענק, בין כוס קריסטל לבין כוס זכוכית והדרך להבחין בהבדל היא: הגימורים.
אנחנו בחרסה מקפידים על איכות החומרים, עיצוב חדשני וייצור ברמה גבוהה ולכן אנחנו מאמינים כי ככל שאנשים ידעו יותר בתחום הכלים הסניטרים וידעו להבחין בין ההבדלים של גדלים, צורות וצבעים בתחום הכלים הסניטרים כך יוכלו לראות בבניה או בשיפוץ האמבטיה או המטבח חוויה .
חרסה מובילה את השוק בישראל בתחום הכלים הסניטרים ואף בייצוא למדינות אירופה.

חברת חמת
חמת היא אחת היצואניות המובילות בחברה הישראלית ואחת היצרניות הגדולות במשק. הברזים של חמת מביאים את התענוג שבמים למילוני אנשים בישראל, ולמיליונים רבים נוספים בעולם כולו: בארה"ב, קנדה, גרמניה בלגיה ועוד.
ברזי חמת משווקים בעולם בחנויות מובחרות לעיצוב הבית. חמת משקיעה משאבים רבים בפיתוח טכנולוגיה מתקדמת, בעיצובים ייחודים וחדשניים , בבחירת חומרי גלם איכותיים, ובתהליכי ייצור וגימור מהמתקדמים בעולם.

חמת - מקלחונים
חמת מקלחונים חברת הבת של חמת ,בשיתוף עם תשלובת מפעלי דושר,יצרן המקלחונים הגדול בגרמניה,
חרטה על דגלה את אמות המידה של חמת: מובילות , מצוינות בפיתוח,עיצוב ברמה בינלאומית, איכות ושירות בתחום ייצור המקלחונים הן לפי מידה והן בסטנדרטים.פעילות הפיתוח, העיצוב והייצור מתבצעת רובה ככולה בשטח המפעל באשדוד, כשהיא מועשרת בידע ובניסיון של אגף המו"פ של מפעל דושר בגרמניה,
כל זאת תחת בקרת האיכות של חמת בארץ ובנוסף לפי דרישות תקני האיכות הנהוגים באירופה.לחמת מקלחונים מגוון דגמים ומוצרים המספקים פתרונות לחדרי האמבט.שלל גימורים ודוגמאות צריבה ואבזור נלווה נותנים מענה עיצובי בהתאמה אישית.

חברת ליפסקי
ליפסקי מוצרי אינסטלציה וסניטציה הוקמה בשנות ה 60 והייתה החברה הראשונה בארץ שפיתחה את אביזרי התבריג מפלסטיק לתחום האינסטלציה.
- ליפסקי שומרת כיום על מעמדה כחברה המובילה בייצור תשומות לבנייה מפלסטיק.
- לליפסקי קו מוצרים רחב ביותר ומגוון רב, המאפשר קבלת פתרונות כוללים ויעילים.
- מוצרי החברה עומדים בתקנים הישראלים המחמירים ביותר.

קבוצת מרחב - מרכז חומרי בניה וקרמיקה בע"מ
החברה הינה חברת אחזקות שבה פועלת חברות הבת הבאות: חרסה, חמת מקלחונים, חמת ברזים וליפסקי.
בתחום של ייצור, הפצה ומכירה של מוצרי גמר בניה לחדרי אמבטיה, שירותים ומטבחים. מרכז פעילותה של הקבוצה בישראל , בה מתבצע ייצור כל מוצרי הקבוצה , אם כי מוצריה של הקבוצה משווקים ונמכרים גם באירופה ובצפון אמריקה. קבוצת מרחב הינה חברה ציבורית.

חדש מבית חמת חרסה!
כל העיצובים, כל הדגמים, וכל החידושים, במקום אחד! ב Hamat Store, חנות הדגל החדשה של חמת וחרסה, תוכלו לזכות בחוויית קנייה מושלמת ממגוון הברזים, המקלחונים, והכלים הסניטריים מבית חמת, חרסה וליפסקי. בחנות תוכלו לקבל ייעוץ וליווי אישי של מעצב, שיסייע לכם בתהליך עיצוב הבית או שיפוצו, וליהנות מאספקה מיידית של כל המוצרים לחדר האמבטיה או למטבח.

בקרו ב Hamat Store, רחוב לח"י 25, בני ברק

שעות הפתיחה:
ימים א'-ה': 19:00-8:00
יום ו': 19:00-8:00
טלפון: 03-5782863/4
 

למה פתחנו את פורום עולם המים?

רצינו להביא את בעלי המקצוע ואת האיש הפשוט המשפץ לנגישות וזמינות גדולה יותר את הידע בתחום הייצור, העיצוב, הצביעה, איכות החומר, איך מרכיבים? עם מה מדביקים? ועוד שאלות שחיפשתם עליהם תשובות. אז מעכשיו אנחנו כאן בכל שאלה או בעיה המציקה לכם על מנת שתוכלו להפיק יותר מהידע והטכנולוגיה שלנו.

אנו מזמינים אתכם להציע הצעות ,
להעיר הערות והארות על מנת שנוכל לספק לכם בדיוק את התכנים הדרושים
.

בברכה,
כרמית זכריה - חרסה
יוכי בודק - חמת
איילה הרדי - ליפסקי
מנהלות הפורום

חרסה : לחצו למידע
חמת :
לחצו למידע
חמת - מקלחונים :
לחצו למידע
ליפסקי :
לחצו למידע