נושא: כיסא מנהלים
מחבר ההודעה: אודליה MYDESK- דוא"ל לכותב
בתאריך: 23/12/2010 22:10:41

תוכן ההודעה:
איך לבחור כיסא מנהלים
בין הפריטים המרכיבים כל ריהוט משרדי סטנדרטי, ישנו אחד שהוא אולי החשוב מכולם: כיסא המנהלים. כל אדם שעבודתו כוללת ישיבה ממשוכת יספר כי כיסא מנהלים משובח הוא לפעמים ההבדל בין עבודה יעילה וטובה לעבודה שרק מחכים מתי תסתיים. כסאות משפיעים על דברים רבים כל כך בגוף האדם, עד כדי כך שאנחנו ממש זקוקים לאחד איכותי.
כיסא מנהלים צריך להיות גמיש או יותר נכון- בעל יכולת להתכוונן. ומה הכוונה? כיסא מנהלים חייב לכלול אפשרות לשינוי זווית המשענת, לשינוי הגובה מהרצפה, התאמת הידיות לגובה הידיים וכדומה. כל אחד מאתנו הוא בעל מבנה גוף שונה ולכן הכיסאות שאנחנו קונים חייבים להיות כאלה שיכולים להתאים לרוב מבני הגוף הקיימים.
כסא מנהלים חייב להיות ארגונומי
אתם שומעים את המושג הזה בכל מקום ולא ממש יודעים מה זה. בשביל זה אנחנו פה: פריט ארגונומי הוא פריט שמיועד לפעילות משולבת של האדם עם תחום אחר, או במקרה שלנו- עבודה של האדם מול המחשב. כסאות מנהלים טובים תוכננו כך שיתאימו לעבודה מול מחשב וכך ימנעו ממנו נזקי גוף רבים.
כסא מנהלים ארגונומי ידאג לתמיכה אמתית לגב, יאפשר מנוחה לידיים (למשל- עם משענות מתכווננות בשני הצדדים) ויכלול אופציות נוספות, שיעשו את העבודה הרצופה מול המחשב לנוחה ובריאה יותר.
עוד כמה דברים חשובים שכל כיסא מנהלים חייב לכלול
בדקו שהכיסא שאתם בוחרים קל להזזה, שהגלגלים שלו עשויים היטב ולא יעשו קולות של סירוב בכל פעם שייתקלו בחריץ ברצפה. כך גם לגבי ציר הסיבוב של הכיסא- הסיבוב במקום חייב להיות חלק וקל, כדי לאפשר לכם לשנות תנוחה בקלות. מומלץ לקנות גם כיסא עם אפשרות להישען לאחור. אין כמו מנוחה של כמה דקות באמצע יום עבודה לחוץ.
חשוב גם להתחשב בשולחן (שלא ייעלב)
כיסא מנהלים יכול להיות הכי מדהים בעולם, אבל אם הוא לא יתאים לאותם שולחנות מנהלים שקיימים במשרד שלכם, מה עשינו בזה? חשוב לדאוג שכסאות המנהלים שתרכשו יתאימו בדיוק לאותם שולחנות מנהלים, כאלו שלא יהיו גבוהים מידי או נמוכים מידי יחסית לשולחן.
ויש דברים שגם כיסא מנהלים לא יכול לפתור
דבר אחד חשוב שתזכרו, וזה נכון לכל מצב, אפילו כשאתם בבית: ישיבה ממושכת אינה בריאה לגוף שלנו. מצב הישיבה אינו טבעי. הוא אמנם מקל על הרגליים למשל, אבל גורם ללחץ רב באזור הגב התחתון, בשל הכיפוף שנגרם בעת הישיבה.
קל לשכוח ולהיסחף סביב העבודה, אך אם אתם נוהגים לשבת ברוב שעות היום, חשוב שמידי פעם תחלצו עצמות. פעמיים בשעה מומלץ לקום, לעשות סיבוב קל בבית ואם הזמן מאפשר, אפילו לצאת לטיולון בחוץ. מידי פעם עשו מתיחות והמריצו את הדם, כדי שהגוף יזכור שהוא לא נועד רק לישיבה. כיסא מנהלים הוא דבר נוח, אך זכרו מידי פעם להתנתק.
לגבי כיסא ספציפי שאני ממליצה עליו - key כיסא חדש מבית frezza בעיצובו של סרג´יו ליאון. כיסא מודרני מבחינת עיצוב עם אפשרות להגעי במגוון בדים וצבעים, וחשוב מזה, כיסא נח עם מנגנונים מתכווננים (צרפתי תמונה).


>>> לחצו על התמונה להגדלה <<<

אתם נמצאים בשרשרת הודעות זאת:

 איזה כסא מנהלים הכי מומלץ??????
דודו 23/12/2010 03:09:18    
     כיסא מנהלים
    אודליה MYDESK 23/12/2010 22:10:41   
     כסאות מנהלים
    יואב 31/01/2013 13:42:52