Archijob - Studio לוח דרושים | חיפוש עבודה | לוח דירות | יד-2 מערכת הפורומים לימודי עיצוב - לימודי אדריכלות אדריכלים , מעצבים פנים , מהנדסים , קבלנים חברות ומוצרי בניה ועיצוב חדשות וארועים ראיונות אדריכלים ומעצבים חשיפת פרויקטים - אדריכלים ומעצבים סקר שכר אדריכלים מעצבים ומהנדסים תחרויות אדריכלות ועיצוב בינלאומיות הבלוג של archijob מאמרים עיצוב פנים המגזין של archijob archijob פרסום באתר archijob אודות archijob עמוד הבית - archijob קבעו כעמוד הבית שליחת פרויקטים ומאמרים לאתר - archijob יצירת קשר - archijob תפריט עליון

מגזין - עמוד ראשי

מגזינים 2018

מגזינים 2017

מגזינים 2016

מגזינים 2015

מגזינים 2014

מגזינים 2013

מגזינים 2012

2011

2010

Share | שתפו:

 רוצים לקבל את מגזין Archijob למייל ?

הצהרת
השולח:

עיסוק :

שם :

* דוא"ל:


 

פניציהפניציה


פניציה - לעצב את החלום בזכוכיתכיצד ניתן ליעל את המבנה ע"י השימוש בזכוכית הנכונה ביותר

החגים באים עלינו לטובה, ואיתם גם הרצון בחידוש. כשחושבים על חידוש, הרעיון של שיפוץ גדול בבית, בניה או התקנה של אלמנטים חדשים במבנה מיד קופצים לראש. אז אם כבר לשפץ/לתקן/לבנות, אז למה שלא נגשים כמה חלומות בדרך? כאשר חושבים על חלומות או בעצם על חומר מהחלומות, לרוב מתייחסים למשהו גמיש מאוד, מתכופף בקלות, שנותן תחושה של  "לצוף על ענן". חומר שמעניק תחושת אווריריות ושקיפות בלתי נגמרת וגם תחושת ביטחון מאוד גדולה.

פניציה - למה שלא נגשים כמה חלומות בדרך? תמונות: Depositphotos
למה שלא נגשים כמה חלומות בדרך? תמונות: Depositphotos

בעבר, גם כאשר הזכוכית כבר יוצרה באופן מסחרי והפכה לחומר שמיש וזמין בעולם הבניה, היא עדיין הגבילה מאוד את המתכננים והמעצבים ביכולות שלה. הזכוכית מאז ומעולם הייתה שקופה (יותר או פחות), אך היכולת לעצב בה אלמנטים גדולים ולשמש כחומר נושא משקל ולא רק כחומר חיפויהיתה מוגבלת מאוד וצמצמה את טווח האפשרויות והיצירתיות של המתכנן.
עם התפתחות הטכנולוגיה, התפתח גם אופן הייצור והעיבוד של הזכוכית כך שהיום טווח היכולות שלה עצום. הזכוכית יכולה לתת מענה מצוין לכל אשר עולה בראשו של המתכנן-המעצב וכמעט שלא קיים אלמנט במבנה שהזכוכית אינה יכולה להחליף. הפיתוחים הם עד כדי כך מתקדמים, כך שבימנו, אנו יכולים לבנות מבנה שלם מזכוכית ללא הצורך (כמעט) בהכנסת חומרים נוספים.

פניציה - הדרישות כיום מזכוכית הן בשמים. תמונות: Depositphotos
הדרישות כיום מזכוכית הן ''בשמיים''. תמונות: Depositphotos


אז באילו דרישות צריכה לעמוד הזכוכית כיום?
אם בעבר הזכוכית תפקדה "רק" כחיץ שקוף בין החוץ לפנים, כיום הדרישות מהזכוכית הן כבר הרבה יותר גבוהות ויש שיגידו שהן "בשמיים" (לדוגמא גורדי השחקים המאפיינים את קו הרקיע של כל עיר גדולה בעולם):

1. שקיפות וצלילות – הדרישה הראשונה היא שהזכוכית תהיה שקופה וצלולה ככל שניתן. ישנן דרגות צלילות ושקיפות רבות ובזכות שימוש בסוגי חול מתאימים ותוספים מתאימים, אנו יכולים להעלות את רמת השקיפות והצלילות של הזכוכית. מתכנן שישתמש בזכוכית פניציה Ultra Clear אשר ממותגת בארץ ובעולם כ- ®True Color, יקבל את השקיפות והצלילות המקסימליות להן הוא זקוק עבור המבנה המתוכנן.

2. בטיחות –
כיום אנו דורשים מהזכוכית שתהיה גם בטיחותית. החל מאופן השבירה שלה ועד ליכולתה להוות מחסום או חוצץ. זכוכית פניציה Safety הינה זכוכית רבודה (טריפלקס) אשר ע"י עיבוד נכון, מתווספים לה מאפיינים אשר משפיעים על אופן השבירה שלה ומחזקים אותה כך שהיא תישאר לעמוד במקומה, תמשיך לשמש כמחסום, ובכך היא תגן מפני נפילה דרכה. עקב היכולת המיוחדת של זכוכית פניציה Safety, אפשר לתכנן מגוון יישומים עבור מעקות בטיחות, גשרים, חלונות בטיחותיים, בריכות מזכוכית ועוד.

פניציה - זכוכיות העומדות בדרישות גבוהות של בטיחות. צילום: dreamstime
זכוכיות העומדות בדרישות גבוהות של בטיחות. צילום: dreamstime


3. צבעים –
כאשר רוצים להוסיף צבע או גוון לאלמנט מסויים במבנה, לרוב מקננת המחשבה כיצד הוא יושפע במשך הזמן. האם תהיה לצבע עמידות בפני פגעי הזמן, הטבע או ע"י שימוש יום-יומי, ואם הצבע ייפגע, האם תהיה דרך לשחזר אותו? ע"י שימוש בזכוכית פניציה Colors אנו מעניקים לאלמנטים מזכוכית מגוון רחב של כ-17,000 גוונים אשר עקב שיטת הייצור המיוחדת, הם עמידים בפני הפגעים האלו ומעניקים למתכנן מגוון נרחב של אפשרויות בעת תכנון האלמנטים השונים.


4. אקוסטיקה – בעבר, בכדי לקבל את הבידוד האקוסטי הנדרש וכדי להרגיש בנוח בסביבת העבודה, הבית, המסחר, הבילוי וכו', היה צורך להשתמש באלמנטים מבודדים עבים מאוד, כבדים מאוד ולרוב גם אטומים לחלוטין. כיום, ע"י שימוש בזכוכית פניציה Acoustic ניתן לקבל את ההנחתות האקוסטיות הנדרשות לנו, ואף מעבר לכך. זכוכית פניציה Acoustic מאפשרת למתכנן לנצל את כל המרחב מבלי הצורך להשתמש באלמנטים כבדים, עבים או אטומים. בנוסף, ניתן להוסיף לזכוכית תכונות נוספות של צבע או הצללה.


5. פרטיות נדרשת –
אחד מהאתגרים בהם המתכנן נתקל בשלב התכנון, הוא הצורך בפרטיות. היכן עלינו לספק אותה? האם יש מקום בו הצורך בפרטיות הוא חלקי? ובעיקר האם הצורך בפרטיות הוא רק צורך וויזואלי, או שנדרשים אלמנטים נוספים (כגון בידוד אקוסטי)? זכוכית פניציה Privacy היא זכוכית שטופלה בחומצה עדינה (אסיד) ומעניקה גוון חלבי אלגנטי עבור הפרטיות המבוקשת ומעבר לכך. ע"י שימוש בטכניקת ייצור מיוחדת, המתכנן ידע לספק גם את הצורך האקוסטי בנוסף לוויזואלי.


6. ביטחון  –
לעיתים המתכנן נתקל באתגרי תכנון שונים שמתייחסים לנושא המיגון. למשל דרישה למחיצות עמידות כנגד ירי, כנגד הדף, מעכבות פריצה או אפילו מחיצות שמספקות הגנה בפני סערות חזקות. אם בעבר בכדי לייצר מחיצה שתספק ביטחון למבנה ולאנשים היה צורך להשתמש בחומרים כבדים, עבים מאוד ולרוב גם אטומים, כיום ע"י שימוש בזכוכית פניציה Impact ובפתרונות של זכוכית פניציה Defense - קל להתמודד מול אתגרים אלו ולעמוד בכל צרכי המיגון של המבנה. ע"י תהליך ייצור מותאם, אנו יודעים לתת לזכוכית את היכולות כך שהזכוכית תוכל לעמוד בפני כל מה ש"נזרוק" עליה ועדיין תענה על הצורך בשקיפות והכנסת האור הנדרש. יתרונות אלו מאפשרים למתכנן להעניק למבנה את השקיפות הנדרשת יחד עם ההגנה הנדרשת.

פניציה - זכוכיות העונות לצורך בפרטיות אל מול הצורך בביטחון. תמונות: shutterstock
זכוכיות העונות לצורך בפרטיות אל מול הצורך בביטחון. תמונות: shutterstock


7. סינון קרינה ואור - לעיתים ישנן דרישות נוספות בהן הזכוכית נדרשת לעמוד, כגון היכולת לסנן את קרינת ה-UV המזיקה (בזכות שימוש בזכוכית פניציה Sunscreen) והצורך בשליטה על כמות האור שנכנסת למבנה (בזכות שימוש בזכוכית פניציה Shades). ע"י שילוב של מספר יכולות במוצר אחד, זכוכית פניציה תיתן את המענה למגוון צרכים שונים (צבעוניות עם אקוסטיקה, שקיפות עם סינון UV ועוד).אז איך נדע להתאים את המוצר הנכון ביותר לדרישה הספציפית?
הזכוכית האיכותית של פניציה מעניקה את המענה האידאלי לכל מקום במבנה המתוכנן. חברת פניציה מאגדת תחתיה ידע רחב מאוד ומקצוענות בתחום הזכוכית והיא היצרן היחיד בארץ של זכוכית שטוחה למבנים . פניציה תסייע למתכנן לאפיין את הזכוכית הנכונה ותציע לו מידע רב על מנת שיידע לדרוש את המוצר הנכון למקום הנכון, ובסופו של דבר יקבל הלקוח את המוצר הטוב ביותר אותו הוא יכול לקבל.

פניציה
לאתר של חברת פניציה:
https://www.phoenicia-ltd.com/Home


>>>לחצו כאן לעמוד של פניציה במדריך החברות של Archijob<<<

כתובת ראשית: איזור תעשיה ציפורית ת.ד. 703, נצרת עילית
טלפון: - 0584069039
 

חזרה לניוזלטר

 

 

ליצירת קשר ופרסום באתר

קראו אודות אתר Archijob
פרסום ב Archijob
יצירת קשר
חשיפת פרויקטים
שליחת חדשות
המלצות לשיפור
המליצו לחברים

איתי אלמוג בר פריימריז

חתימה על ניוזלטר

הוספת ארכיג'וב למועדפים

קביעת האתר כעמוד הבית

 

ארכיג'וב-סטודיו

קורס רוויט
Revit

קורס אוטוקאד
קורס סקצ'אפ
Sketchup

קורס ויריי לסקצ'אפ

קורס עיצוב פנים
מכינה לעיצוב
מכינה לאדריכלות
הכנת תיק עבודות
קורס הום סטיילינג

קורס פוטושופ

קורס פוטושופ
לאדריכלים ומעצבים

קורס אילוסטרייטור
קורס אוטוקאד
תלת מימד

 

לימודים וקורסים

לימודי אדריכלות
לימודי עיצוב פנים
תואר שני באדריכלות ועיצוב
לימודי עיצוב תעשייתי
לימודי תקשורת חזותית עיצוב גרפי
לימודי אדריכלות נוף
לימודי הנדסה אזרחית
מכינות לעיצוב ואדריכלות
לימודי אוטוקאד
לימודי פוטושופ
לימודי רישום וציור
לימודי צורפות
לימודי עיצוב אופנה טקסטיל
לימודי צילום

טיפ אוטוקאד

אנשי מקצוע

אדריכלים
מעצבי פנים
מהנדסי בנין
קבלני שיפוצים
אדריכלי נוף
מעצבים תעשיתיים
מעצבים גרפיים
מבצעי הדמיות
בוני מודלים
ניהול / פיקוח בניה

 

לוח המודעות

דרושים
חיפוש עבודה
לוח דירות - נדלן
קונים - מוכרים

 

חברות ומוצרים

ריצוף
דלתות
אביזרי אמבטיה
ריהוט
מטבחים
חלונות
ריהוט משרד
גינה ונוי
תאורה
עץ
ריהוט גן
קרמיקה
אלומיניום
אבן
חיפוי וציפוי
פרגולות
פרקט

 

פורומים

פורום אדריכלות
פורום בניה
פורום עיצוב פנים
פורום בניה ירוקה

פורום ריצוף
פורום אלומיניום
פורום צבעים וטיח
פורום מים
פורום מיזוג אוויר
פורום דלתות
פורום יבוא אישי מסין
פורום פרזול ועץ

פורום תאורה
פורום איטום בידוד אקוסטיקה
פורום גבס
פורום זכוכית
פורום חיפוי וציפוי
פורום שיש ואבן
פורום בית חכם אודיו-וידאו
פורום אנרגיה סולארית
פורום ריהוט משרדי
פורום תמ"א 38
פורום מדרגות
פורום מטבחים
פורום מיגון וממ"דים
פורום מחשבים ורשתות
פורום הדפסות ופלוטרים
פורום אוטוקאד
פורום הדמיות
פורום סקצ'אפ
פורום פוטושופ

 

 

האתר מנוהל באמצעות חברת ארכיג'וב עסקים בע"מ | כל הזכויות שמורות: איתי אלמוג-בר , אדריכל - יוצר האתר  2000 - 2017 ©
טלפון : 03-7467780 | דוא"ל :
webmaster@archijob.co.il  |  כתובת: ארכיג'וב עסקים רחוב הברזל 38 כניסה ב' קומה 2 רמת החייל - תל אביב
www.Archijob.co.il  |  www.Archifind.co.il  |  www.Archijob.biz  |  www.archijob-studio.co.il

Archijob Business ltd operates the Archijob website  |  All rights reserved : Itay Almog - Bar, Architect - Site creator  2000 - 2017 ©
phone: +972-3-7467780 | email:
webmaster@archijob.co.il  | address: Archijob Business , 38 Habarzel st. B