Archijob - Studio לוח דרושים | חיפוש עבודה | לוח דירות | יד-2 מערכת הפורומים לימודי עיצוב - לימודי אדריכלות אדריכלים , מעצבים פנים , מהנדסים , קבלנים חברות ומוצרי בניה ועיצוב חדשות וארועים ראיונות אדריכלים ומעצבים חשיפת פרויקטים - אדריכלים ומעצבים סקר שכר אדריכלים מעצבים ומהנדסים תחרויות אדריכלות ועיצוב בינלאומיות הבלוג של archijob מאמרים עיצוב פנים המגזין של archijob archijob פרסום באתר archijob אודות archijob עמוד הבית - archijob קבעו כעמוד הבית שליחת פרויקטים ומאמרים לאתר - archijob יצירת קשר - archijob תפריט עליון

מגזין - עמוד ראשי

מגזינים 2018

מגזינים 2017

מגזינים 2016

מגזינים 2015

מגזינים 2014

מגזינים 2013

מגזינים 2012

2011

2010

Share | שתפו:

 רוצים לקבל את מגזין Archijob למייל ?

הצהרת
השולח:

עיסוק :

שם :

* דוא"ל:


 

מדגלמדגל


לכבוד עונת השיפוצים: המדריך לקניית ברזים לבית


ג'יין מטלון-דריי, מנהלת השיווק בחברת "מדגל" מבית פלסאון, מייעצת כיצד לבחור נכון ברזים למטבח ולחדר הרחצה

בבואנו לשפץ ולעצב את הבית, חשוב לשים דגש על בחירה נכונה של הברזים למטבח ולחדרי הרחצה. אמנם הברז תופס נפח קטן יחסית מהעיצוב הכולל של החלל בבית, אבל חשיבותו העיצובית, הפונקציונלית והפרקטית רבה: עליו להתאים לסגנון העיצוב של המטבח או חדר הרחצה ולצרכים שלנו. הוא גם צריך להיות איכותי ועמיד לאורך שנים ולהתאים תקציבית להוצאות שתכננו. הברזים הם בין הפריטים בבית שבהם משתמשים בקביעות, כמה פעמים ביום.

ג'יין מטלון-דריי, מנהלת השיווק בחברת "מדגל" מבית פלסאון, מהמובילות בתחום הברזים בישראל, נותנת לנו טיפים חשובים בבחירת הברז למטבח ולחדר הרחצה:

מדגל - ברז גליל למטבח עם לחצן  להפעלה - לשימוש נוח במטבח
ברז גליל למטבח עם לחצן להפעלה - לשימוש נוח במטבח


המלצות בבחירת ברז למטבח

1. התאמה לכיור: חשוב שהברז יהיה נוח לשימוש ושהוא יתאים לגודל הכיור. יש לוודא שאינו קצר מדי או ארוך מדי ושהמים זורמים למרכז הכיור. למשל, לכיור גדול ועמוק, שנרצה לנקותו ולשטוף בו סירים בנוחות, יתאים ברז גבוה עם צינור נשלף המגיע לכל מקום ומונע התזת מים החוצה.
2. בחירת דגם הברז: שוק הברזים מציע מגוון רחב של ברזים שצורת ההפעלה והפונקציונליות שלהם שונה, וחשוב להתייחס לכך בבואכם לבחור את הברז שלכם.
אפשר למצוא כיום מגוון של ברזים המופעלים בצורות שונות: בעזרת ידית, בלחיצה (באמצעות לחצן המצוי לצד הפייה של הברז), או ברז אלקטרוני המופעל בעזרת חיישן (המצוי לצד פיית הברז ומאפשר פתיחה וסגירה ללא מגע). הברז האלקטרוני יקר יותר, אך מאפשר נוחות מרבית.
בבחירת ברז מטבח עם ידית הפעלה, יש להקדיש תשומת לב לגודל הידית ולצורתה ולבחור בידית שיהיה לנו נוח לתפעל בקלות ובמהירות כשהידיים שומניות או רטובות.

מדגל - ברז אלקטרוני במטבח - IFLOW
ברז אלקטרוני במטבח - IFLOW

לאחרונה השיקה מדגל מגוון ברזים חדשים למטבח, בהם: ברז יוקרתי למטבח, IFLOW המופעל ללא מגע כלל, כך שהוא מאפשר שמירה על ניקיון והיגיינה במטבח וגם חוסך מים. הברז משלב גם ידית רגילה, וכן מכיל טכנולוגיה מיוחדת המאפשרת להתקינו מלמעלה בקלות וללא מאמץ. בתחום הברזים המופעלים בלחיצה, השיקה מדגל את ברז "גליל" למטבח, הכולל לחצן לצד הפייה, המאפשר פתיחה וסגירה של הברז בנוחות, בלחיצה קלה.

מדגל - מימין: ברז אלקטרוני IFLOW, משמאל: ברז גליל למטבח, נשלף, בעיצוב אלגנטי גבוה ומעוגל
מימין: ברז אלקטרוני IFLOW, משמאל: ברז גליל למטבח, נשלף, בעיצוב אלגנטי גבוה ומעוגל

במגוון דגמי הברזים יש להבחין גם בין ברזים סטטיים או ברזים נשלפים; ברזים המסתובבים 180 מעלות או 360 מעלות; גבהים וזוויות שונות – 45 או 90 מעלות; ברזים בעלי אפשרויות לשינוי מצבי זרימה ועוצמת המים בברז ועוד. הבחירה צריכה להיעשות לפי גודל הכיור, נוחות השימוש בברז בחיי היום-יום, וכמובן בהתאם לתקציב.
ברז גבוה בזווית של 90 מעלות למשל, מתאים לכיור גדול שיכיל בנוחות סירים וכלים רבים. ברז בזווית זו לא יפריע לערימת הכלים בכיור ויהיה נוח לנקות אותם בעזרתו. לכיור כפול למשל, אפשר לבחור 2 ברזים – אחד לכל כיור, או ברז אחד שיונח בין שני הכיורים ויהיה אפשר לסובב אותו בנוחות לכל כיור. ברז עם מצבי זליפה משתנים אפשר להתאים לשימוש ספציפי, למשל: לניקוי הכיור רצוי זרם חזק של מים. לשטיפת כלים יספיק זרם בינוני, וזליפה רחבה תתאים לניקוי של פירות וירקות.

3. מבחינה עיצובית, ליין הברזים הרחב המוצע כיום בשוק מאפשר להתאים את עיצוב הברז לסגנון עיצוב המטבח. למשל, למטבח בסגנון כפרי אפשר להתאים ברז בסגנון קלאסי עתיק. מדגל משווקת ליין ברזים מעוצב מאיטליה במותג "מדיצ'י", המציע בין היתר גם ברזים מעוצבים בסגנון עתיק, כמו ברזי Antique. למטבח שמעוצב בסגנון מודרני, אפשר לבחור ברז בגוון כרום יוקרתי, בקו עיצוב ישר או מעוגל ובמראה אלגנטי.

מדגל - ברזי Antique של חברת ''מדיצ'י''
ברזי Antique של חברת ''מדיצ'י''


המלצות לבחירת ברז לחדר הרחצה
1. בבחירת ברז לכיור הרחצה, חשוב להחליט מהיכן יצא הברז – מהקיר, מהכיור או מהמשטח שעליו מונח הכיור, ובהתאם לכך להחליט על צורת הברז וגובהו.

2.
אם הכיור מונח על משטח ואינו עמוק מדי, כדאי לבחור בברז גבוה יחסית ומעוגל, לנוחות השימוש. יש לשים לב אם יש ארון או מדף מעל הברז או בצדדיו, ולבדוק שגובה הברז לא מפריע לטווח הפתיחה של הארון או לנוחות השימוש במדף.

3. בעיצוב חדרי רחצה לילדים, מומלץ לבחור ברז נוח לתפעול ונגיש, המתאים לגובה הילד (ידית הפעלה ארוכה). גם ברז אלקטרוני או ברז המופעל בלחיצה יתאימו לחדר הילדים, שכן הם מאפשרים תפעול נוח ופשוט. מדגל משווקת ברז לחיצה לכיור הרחצה המוציא מים קרים בלבד, המשלב גם תפעול קל ונוח וגם מונע חשש לכווייה בעקבות פתיחה בטעות של המים החמים. הברז מתאים גם לשירותי אורחים (דגם 69990).

מדגל - ברז מים קרים, מופעל בלחיצה - לחדר הרחצה
ברז מים קרים, מופעל בלחיצה - לחדר הרחצה

4.
בהתקנת ברזים במקלחת יש לשים לב לכמה דברים: קודם כול חשוב לרכוש אינטרפוץ (המנגנון של הברז המותקן בתוך הקיר) איכותי, מחברה ותיקה ורצינית שיש לה אפשרות לספק חלפים גם אחרי שנים רבות. תקלה באינטרפוץ, כאשר אין חלפים, תצריך שבירה של הקיר והקרמיקה והשקעות כספיות גדולות, בהן גם החלפת כל האינטרפוץ.
בתחום מערכות הפינוק למקלחת, "מדגל" מציגה חידושים מיוחדים: מערכת יוקרתית למקלחת הכוללת מוט טלסקופי מתכוונן לתלייה על הקיר, ראש מקלחת עגול ורחב בקוטר של 20 ס"מ ומזלף מתקדם. במזלף שלושה מצבי זרימה, שאפשר להחליף בהזזה נוחה וקלה של המתג (ימינה או שמאלה) הנמצא בידית המזלף. המערכת כוללת גם מתלה מתכוונן לתליית המזלף על המוט, לפי הגובה הרצוי (דגם: 91486). לאחרונה השיקה החברה גם מזלף מתקדם ויוקרתי המאפשר לבחור בין חמישה מצבי זרימה: עיסוי, מפל, ספריי, עיסוי משולב במפל וזרם עדין. המזלף היוקרתי כולל גם לחצן לעצירה של זרם המים, המאפשר להחזיר את עוצמת הזרם והטמפרטורה, ללא צורך בכוונון מחדש. המזלף משלב פינוק ונוחות מרביים וחיסכון במים (דגם: 91106). מדגל מציעה עוד מגוון דגמים של מערכות פינוק למקלחת ומזלפים.


המלצות כלליות חשובות בבחירת ברזים לבית
1. בהתקנת ברז פרח (המותקן על המשטח או השיש): חשוב לתכנן מראש שהמרחק בין הכיור לקיר יהיה לפחות 10 ס"מ, כדי לאפשר התקנה נוחה הדורשת את הידוקו של הברז מלמטה. מרחק קטן מזה יצריך עבודת אינסטלציה מורכבת ויקרה.

2. תו תקן ואחריות: ודאו שאתם קונים ברזים מחברה מוכרת ואמינה שמוצריה עומדים בתקנים הדרושים בארץ או בחו"ל. חשוב לוודא שהחברה נותנת אחריות של 10-5 שנים לברזים, ולבדוק מהי רמת השירות שהיא נותנת לאורך השנים.

מדגל - מימין: מוט פינוק ומזלף מתקדם - דגם 91486, משמאל: מזלף 5 מצבי זרימה
מימין: מוט פינוק ומזלף מתקדם - דגם 91486, משמאל: מזלף 5 מצבי זרימה

לאתר של חברת מדגל:
http://www.madgal.co.il/


>>>לחצו כאן לעמוד של מדגל במדריך החברות של Archijob<<<

כתובת ראשית: קיבוץ מעגן מיכאל
טלפון: -
09-9528964
 

חזרה לניוזלטר

 

 

ליצירת קשר ופרסום באתר

קראו אודות אתר Archijob
פרסום ב Archijob
יצירת קשר
חשיפת פרויקטים
שליחת חדשות
המלצות לשיפור
המליצו לחברים

איתי אלמוג בר פריימריז

חתימה על ניוזלטר

הוספת ארכיג'וב למועדפים

קביעת האתר כעמוד הבית

 

ארכיג'וב-סטודיו

קורס רוויט
Revit

קורס אוטוקאד
קורס סקצ'אפ
Sketchup

קורס ויריי לסקצ'אפ

קורס עיצוב פנים
מכינה לעיצוב
מכינה לאדריכלות
הכנת תיק עבודות
קורס הום סטיילינג

קורס פוטושופ

קורס פוטושופ
לאדריכלים ומעצבים

קורס אילוסטרייטור
קורס אוטוקאד
תלת מימד

 

לימודים וקורסים

לימודי אדריכלות
לימודי עיצוב פנים
תואר שני באדריכלות ועיצוב
לימודי עיצוב תעשייתי
לימודי תקשורת חזותית עיצוב גרפי
לימודי אדריכלות נוף
לימודי הנדסה אזרחית
מכינות לעיצוב ואדריכלות
לימודי אוטוקאד
לימודי פוטושופ
לימודי רישום וציור
לימודי צורפות
לימודי עיצוב אופנה טקסטיל
לימודי צילום

טיפ אוטוקאד

אנשי מקצוע

אדריכלים
מעצבי פנים
מהנדסי בנין
קבלני שיפוצים
אדריכלי נוף
מעצבים תעשיתיים
מעצבים גרפיים
מבצעי הדמיות
בוני מודלים
ניהול / פיקוח בניה

 

לוח המודעות

דרושים
חיפוש עבודה
לוח דירות - נדלן
קונים - מוכרים

 

חברות ומוצרים

ריצוף
דלתות
אביזרי אמבטיה
ריהוט
מטבחים
חלונות
ריהוט משרד
גינה ונוי
תאורה
עץ
ריהוט גן
קרמיקה
אלומיניום
אבן
חיפוי וציפוי
פרגולות
פרקט

 

פורומים

פורום אדריכלות
פורום בניה
פורום עיצוב פנים
פורום בניה ירוקה

פורום ריצוף
פורום אלומיניום
פורום צבעים וטיח
פורום מים
פורום מיזוג אוויר
פורום דלתות
פורום יבוא אישי מסין
פורום פרזול ועץ

פורום תאורה
פורום איטום בידוד אקוסטיקה
פורום גבס
פורום זכוכית
פורום חיפוי וציפוי
פורום שיש ואבן
פורום בית חכם אודיו-וידאו
פורום אנרגיה סולארית
פורום ריהוט משרדי
פורום תמ"א 38
פורום מדרגות
פורום מטבחים
פורום מיגון וממ"דים
פורום מחשבים ורשתות
פורום הדפסות ופלוטרים
פורום אוטוקאד
פורום הדמיות
פורום סקצ'אפ
פורום פוטושופ

 

 

האתר מנוהל באמצעות חברת ארכיג'וב עסקים בע"מ | כל הזכויות שמורות: איתי אלמוג-בר , אדריכל - יוצר האתר  2000 - 2017 ©
טלפון : 03-7467780 | דוא"ל :
webmaster@archijob.co.il  |  כתובת: ארכיג'וב עסקים רחוב הברזל 38 כניסה ב' קומה 2 רמת החייל - תל אביב
www.Archijob.co.il  |  www.Archifind.co.il  |  www.Archijob.biz  |  www.archijob-studio.co.il

Archijob Business ltd operates the Archijob website  |  All rights reserved : Itay Almog - Bar, Architect - Site creator  2000 - 2017 ©
phone: +972-3-7467780 | email:
webmaster@archijob.co.il  | address: Archijob Business , 38 Habarzel st. B