Archijob - Studio לוח דרושים | חיפוש עבודה | לוח דירות | יד-2 מערכת הפורומים לימודי עיצוב - לימודי אדריכלות אדריכלים , מעצבים פנים , מהנדסים , קבלנים חברות ומוצרי בניה ועיצוב חדשות וארועים ראיונות אדריכלים ומעצבים חשיפת פרויקטים - אדריכלים ומעצבים סקר שכר אדריכלים מעצבים ומהנדסים תחרויות אדריכלות ועיצוב בינלאומיות הבלוג של archijob מאמרים עיצוב פנים המגזין של archijob archijob פרסום באתר archijob אודות archijob עמוד הבית - archijob קבעו כעמוד הבית שליחת פרויקטים ומאמרים לאתר - archijob יצירת קשר - archijob תפריט עליון

מגזין - עמוד ראשי

מגזינים 2017

מגזינים 2016

מגזינים 2015

מגזינים 2014

מגזינים 2013

מגזינים 2012

מגזינים 2011

מגזינים 2010

Share | שתפו:

 רוצים לקבל את מגזין Archijob למייל ?

הצהרת
השולח:

עיסוק :

שם :

* דוא"ל:


 

ארכיקאדארכיקאד - Archicad
BIM ללא כאבים


BIM ללא כאבים – ארכיקאד ישראל

שימו לב, הנהירה החדשה (בישראל) לתכנון בסביבת BIM, עלולה לסכן את המשרד שלכם! חלק גדול ממשרדי התכנון נאלץ להתחייב להסכמי שימוש בתוכנות השולטות בשוק ללא בדיקה מעשית והשוואתית אמיתית בין הכלים והתנאים הזמינים בשוק. מדוע זה קורה?

ארכיקאד ישראל-חלל פתוח של פינת אוכל, פינות ישיבה וגרם מדרגות מברזל

אחת הסיבות היא "חוק העדר", אותה תופעה המניעה אותנו לפעול ולקבל החלטות על סמך תחושות סביבתיות במקום שבו דווקא השכלתנות צריכה להוביל. הרי בסופו של דבר מדובר בכלי עבודה, ממש כמו מברגה או סמארטפון, רק הרבה יותר יקר, אז למה בעצם להתחייב ללא בדיקה?

סיבה נוספת, אולי המקוממת ביותר, היא "לקוח כבול". כזה שנאלץ להמשיך ולהתחייב למוצר מתוך פחד מסנקציות וממש לא מתוך אהבת המוצר. נשמע ארכאי? בטח לא מתאים לעולם החופשי שבו אנו מתנהלים, אבל זה קורה. גם לכם.

מה המישור שגובר ומשפיע למעשה על שגרת יום העבודה במשרד תכנון? האם זו יעילות? יצירתיות? עבודת צוות? לדעתנו, כולם ועוד מישורים נוספים אחרים, שחייבים לקבל מענה בכלי העבודה הראשי שאותו תבחרו לאמץ כדי להוציא אל הפועל את ה"מוצר" הראשי במשרדכם – אתם.

ארכיקאד ישראל - סלון עם ספריה בקיר טלויזיה בגובה כפול

האתגר האמיתי במעבר לתכנון בסביבת BIM, אינו טמון בתוכנה שתבחרו. לדעתנו, הוא יתגלה לכם כנראה מאוחר מדי, לאחר שתבחרו בכלי נפוץ כלשהו ותצטרכו לסגל הרגלי תכנון חדשים כדי לנצל באמת את הטכנולוגיה המדהימה הזאת.
מאותו רגע שתנסו להשתמש בהרגלי השרטוט הקודמים שלכם, תבינו כמה הבחירה בתוכנת ה- BIM הנכונה עבורכם, היתה קריטית ל"חציית ים סוף" הזאת ולהובלת המשרד למציאות חדשה וטובה יותר, כזו שתשפיע על כל אותם מישורים חשובים שמרכיבים את העסק שלכם, קטן כגדול.

ארכיקאד ישראל - פתרון תכנון איכותי בסביבת BIM

כאשר מסכמים את יתרונות ארכיקאד, מחוויות משתמשים אמיתיים בכל העולם, עולה תמונה ברורה ומעוררת חיוך... המשתמשים מאוהבים! ארכיקאד הצליחה לייצר בהם משהו רגשי וחיבור ממכר. אנו מכירים תגובות אלו לאורך זמן, מגרסה לגרסה. מה גורם לחיבור הזה?


את ארכיקאד מפתחים אדריכלים. לא מהנדסי תוכנה. מחלקת הפיתוח מסננת אליה אדריכלים המעיזים לחלום על פתרונות דיגיטליים למשאלות אבסטרקטיות, תוך הקפדה על "Keep it simple" ככל שהענף והטכנולוגיה מאפשרת. התוצאה היא, מגוון כלים נוחים ואינטואיטיביים לשימוש שנשארים למרות הכל פרמטריים וברי שיתוף.

מאפיין בולט נוסף הוא חדשנות. מראשית פיתוחה ככלי ה- BIM הראשון בעולם בשנת 1984 ועד היום (המתחרים קיימים רק מאמצע שנות ה-90) ארכיקאד זכתה לצבור יותר ויותר כלים פורצי דרך בענף, שהיוו מקור לחיקוי. הוותק המנצח בתחום, מבטיח תמיד את שמירת יתרון החדשנות כדגל וחזון גנרי.

ארכיקאד ישראל- צילום מסך מתוך התוכנה

ארכיקאד ישראל, נציגת GRAPHISOFT בעשור האחרון, משתמשת בישראל בחדשנות זו לפיתוח היכולות הדיגיטליות לטובת ענף הבניה הישראלי, במשרדי התכנון ובעיקר באתרי הבניה, בהצגת ממשק משתמש ידידותי, קל להבנה, הנתמך בכלים חזקים ונגישים כגון BIMx ושרותי מידול והפקת נתונים כגון BIMproject.

הגרסה החדשה, ARCHICAD 21, מציגה כלי מדרגות ומעקות נושא שבחים, המבוסס טכנולוגיית Predictive Design ™ מבית GRAPHISOFT ומספר שיפורים פונקציונליים חשובים נוספים בתחומי ההדמיה, Open BIM, ביצועים ופרודוקטיביות, מה שהופך את הגרסה הזו לאחת החזקות בהיסטוריה של GRAPHISOFT.

"מהירות", "זמן עבודה", "רווחיות", "טעויות", "עמידה בזמנים", "המרת קבצים"... מושגים מעיקים המוכרים מתחום התכנון בכל העולם, מקבלים בארכיקאד מענה. החברים בצוות הפיתוח רואים לנגד עיניהם את הנוחות והגמישות שעליה הם חולמים והופכים זאת לכלים אמיתיים. הנה מספר דוגמאות בולטות:


ארכיקאד ישראל - כלי תכנון ועיצוב מדרגותתכנון ועיצוב מדרגות
היא אחת המשימות המורכבות ביותר באדריכלות. כלי המדרגות החדש של ARCHICAD 21 מציע את אפשרות העיצוב הגמישה והמהירה ביותר לבחירה בהקשר של המבנה הספציפי.

ארכיקאד ישראל - כלי המעקות החדשכלי המעקות החדש
מציע תכנון מהיר של מערכות מעקות מורכבות, גמישות להגדרה, אסוציאטיביות למדרגות, משטחים, קירות, גגות או תוואי קרקע.

ארכיקאד ישראל - מנוע הדמיה מתקדםARCHICAD 21 משלבת מנוע הדמיה מתקדם של CineRender - Cinema 4D v18, של MAXON, המציע רינדור אדריכלי באיכות גבוהה של צילום ריאליסטי ו.. קישור BIM, המסנכרן אוטומטית את מודל התכנון להדמיות. אגב, פעולת הרינדור מתבצעת במקביל וללא צורך בהפסקת עבודת התכנון!

ארכיקאד ישראל - תוכן חיצוני בקבצי IFCתוכן חיצוני בקבצי IFC שנוצר על ידי יועצים - כגון מהנדסים או יועצי מערכות, יכול להיות ממוקם כמו קישורים חמים (HOTLINKS) לתוך פרויקטים בארכיקאד כתוכן מופנה ומוגן.

ארכיקאד ישראל - כלי לסיווג אלמנטים במודל תכנוןסיווג אלמנטים במודל תכנון בארכיקאד יכול להיות מתואר ולהישמר בסוגי קבצים שונים (למשל ( Excel כמסד נתונים מרכזי של BIM, המאחסן את כל נתוני הפרויקט והופך אותו לנגיש לכל בעל עניין בפרויקט.

ארכיקאד ישראל - אבולוצית ה BIM והתפתחות המבניםאבולוציית ה- BIM והתפתחות המבנים עצמם, מאלצת את האדריכל לטפל ביותר בעיות הנובעות מתכנון מערכות. גם כאן ארכיקאד מספקת כלי נוח, בתוך מודל התכנון, לבדיקת התנגשויות.

ארכיקאד ישראל - שיפור בפרודוקטיביותפרודוקטיביות ממשיכה להשתפר באמצעות כלים קיימים ומוכרים למשתמש שזכו לתוספת פונקציות שימושיות המקצרות זמן עבודה ומשימות שרטוט מתישות.

ולשאלה המתבקשת... נראה טוב מדי, איך ארכיקאד לא גוברת על מתחריה בשוק? היא כן. תבדקו בעצמכם, המאמרים זמינים ברשת. כמו בכל טכנולוגיה טובה, תמצאו מספר שחקנים החולקים בינהם את שוק המשתמשים ומידת הפופולאריות לא תמיד קשורה ליתרונות או חסרונות המוצר, ברוב המדינות מסתבר שכח ההיסטוריה והסכמי העבר של עולם ה-CAD המסורתי, יצרו לארכיקאד תנאי כניסה קשים והיו אלו למעשה אותם יתרונות וכלים שהתגלו בבדיקות השוואתיות, שחצו את מחסומי הכניסה ומיצבו את ארכיקאד כפתרון BIM מוביל בהרבה מדינות מתקדמות כגון דנמרק, שוודיה, אוסטרליה, ניו זילנד, יפן ועוד. במדינות האחרות ארכיקאד נמצאת תמיד בשורה העליונה בתחומה.

ארכיקאד ישראל - הדמיית בית פרטי, מבט מהרחוב

כדי לבדוק האם ארכיקאד הוא כלי העבודה המתאים לכם ביותר, יצרנו רשיון חינם למשך חודש ראשון, הכולל הדרכה, אפשרות השכרה לנסיון עם קיזוז מול רכישה ומדיניות מסחרית גמישה ולא כוחנית, שגם היא, למרות האינטרס הכלכלי המנוגד הנוצר בה, גנרית לארכיקאד ישראל ו-GRAPHISOFT לאורך שנים.

מזמינים אתכם לקבלת החלטה חופשית מלווה ברצון טוב ותמיכה מקצועית,
צוות ארכיקאד ישראל וחברת GRAPHISOFT


לאתר חברת ארכיקאד ישראל:
/www.archicad.co.ilטלפון: 077-9555150
אימייל:  marketing@archicad.co.il

 

חזרה לניוזלטר

 

ליצירת קשר ופרסום באתר

קראו אודות אתר Archijob
פרסום ב Archijob
יצירת קשר
חשיפת פרויקטים
שליחת חדשות
המלצות לשיפור
המליצו לחברים

חתימה על ניוזלטר

הוספת ארכיג'וב למועדפים

קביעת האתר כעמוד הבית

 

ארכיג'וב-סטודיו

קורס רוויט
Revit

קורס אוטוקאד
קורס סקצ'אפ
Sketchup

קורס ויריי לסקצ'אפ

קורס עיצוב פנים
מכינה לעיצוב
מכינה לאדריכלות
הכנת תיק עבודות
קורס הום סטיילינג

קורס פוטושופ

קורס פוטושופ
לאדריכלים ומעצבים

קורס אילוסטרייטור
קורס אוטוקאד
תלת מימד

 

לימודים וקורסים

לימודי אדריכלות
לימודי עיצוב פנים
תואר שני באדריכלות ועיצוב
לימודי עיצוב תעשייתי
לימודי תקשורת חזותית עיצוב גרפי
לימודי אדריכלות נוף
לימודי הנדסה אזרחית
מכינות לעיצוב ואדריכלות
לימודי אוטוקאד
לימודי פוטושופ
לימודי רישום וציור
לימודי צורפות
לימודי עיצוב אופנה טקסטיל
לימודי צילום

טיפ אוטוקאד

אנשי מקצוע

אדריכלים
מעצבי פנים
מהנדסי בנין
קבלני שיפוצים
אדריכלי נוף
מעצבים תעשיתיים
מעצבים גרפיים
מבצעי הדמיות
בוני מודלים
ניהול / פיקוח בניה

 

לוח המודעות

דרושים
חיפוש עבודה
לוח דירות - נדלן
קונים - מוכרים

 

חברות ומוצרים

ריצוף
דלתות
אביזרי אמבטיה
ריהוט
מטבחים
חלונות
ריהוט משרד
גינה ונוי
תאורה
עץ
ריהוט גן
קרמיקה
אלומיניום
אבן
חיפוי וציפוי
פרגולות
פרקט

 

פורומים

פורום אדריכלות
פורום בניה
פורום עיצוב פנים
פורום בניה ירוקה

פורום ריצוף
פורום אלומיניום
פורום צבעים וטיח
פורום מים
פורום מיזוג אוויר
פורום דלתות
פורום יבוא אישי מסין
פורום פרזול ועץ

פורום תאורה
פורום איטום בידוד אקוסטיקה
פורום גבס
פורום זכוכית
פורום חיפוי וציפוי
פורום שיש ואבן
פורום בית חכם אודיו-וידאו
פורום אנרגיה סולארית
פורום ריהוט משרדי
פורום תמ"א 38
פורום מדרגות
פורום מטבחים
פורום מיגון וממ"דים
פורום מחשבים ורשתות
פורום הדפסות ופלוטרים
פורום אוטוקאד
פורום הדמיות
פורום סקצ'אפ
פורום פוטושופ

 

 

האתר מנוהל באמצעות חברת ארכיג'וב עסקים בע"מ | כל הזכויות שמורות: איתי אלמוג-בר , אדריכל - יוצר האתר  2000 - 2017 ©
טלפון : 03-7467780 | דוא"ל :
webmaster@archijob.co.il  |  כתובת: ארכיג'וב עסקים רחוב הברזל 38 כניסה ב' קומה 2 רמת החייל - תל אביב
www.Archijob.co.il  |  www.Archifind.co.il  |  www.Archijob.biz  |  www.archijob-studio.co.il

Archijob Business ltd operates the Archijob website  |  All rights reserved : Itay Almog - Bar, Architect - Site creator  2000 - 2017 ©
phone: +972-3-7467780 | email:
webmaster@archijob.co.il  | address: Archijob Business , 38 Habarzel st. B