Archijob - Studio לוח דרושים | חיפוש עבודה | לוח דירות | יד-2 מערכת הפורומים לימודי עיצוב - לימודי אדריכלות אדריכלים , מעצבים פנים , מהנדסים , קבלנים חברות ומוצרי בניה ועיצוב חדשות וארועים ראיונות אדריכלים ומעצבים חשיפת פרויקטים - אדריכלים ומעצבים סקר שכר אדריכלים מעצבים ומהנדסים תחרויות אדריכלות ועיצוב בינלאומיות הבלוג של archijob מאמרים עיצוב פנים המגזין של archijob archijob פרסום באתר archijob אודות archijob עמוד הבית - archijob קבעו כעמוד הבית שליחת פרויקטים ומאמרים לאתר - archijob יצירת קשר - archijob תפריט עליון

מגזין - עמוד ראשי

מגזינים 2018

מגזינים 2017

מגזינים 2016

מגזינים 2015

מגזינים 2014

מגזינים 2013

מגזינים 2012

2011

2010

Share | שתפו:

 רוצים לקבל את מגזין Archijob למייל ?

הצהרת
השולח:

עיסוק :

שם :

* דוא"ל:


 הדלת לפנטזיה שלכם - שריונית חסם

דמיינו לעצמכם דלת ברוחב מטר ובגובה 2.5 מטר. זו דלת עצומה המשדרת את העוצמה של הבית ומשדרגת אותו למשהו שתמיד חלמנו עליו, הארמון הקטן שלנו. או למשל דלת עם חלון כמעט לכל אורכה עם סורג החתוך בלייזר, דלתות שצבועות בידי אומן ועוד גרסאות אין סופיות של תחכום עיצובי וטכנולוגי.


שילוב בין ישן לחדש


עיצוב בסגנון Hi- Tech


השפעות אוריינטליות


דלת מודרנית המשתלבת במראה פנים הבית

 

 

 

 


סגר בטחון- "אקסטרה לוק" צד פנימי


סגר בטחון- "אקסטרה לוק" צד פנימי


"ענבל"

 

 

 

 


מנגנון השמדה עצמית- מקשה על פריצת דלת הכניסה מותקן על כל דלתות שריונית חסם

שיטות העיצוב האדריכלי ועיצוב הפנים בארץ משתנות חדשות לבקרים.
מעצב טוב ונחשב לא נותר אדיש ונשאר בקו עיצובי ייחודי לו, הוא יודע לנוע אחורה בזמן או לנוע קדימה ולשלב עיצובים שונים כדי ליצור סוג של אומנות עכשווית.
מעצב הבית שלנו חייב להתחשב בהמון פרמטרים החל מחללים פתוחים או סגורים שרוצים ליצור ועד מיקום התמונה.

בעיצוב המודרני, הפנינה שמכתיבה המון מאופי הבית נמצאת דווקא בחזית הבית או יותר נכון בחזית הכניסה לבית. הריי זו למעשה דלת הכניסה לבית.
דלת כניסה מכתיבה באיזה צבע יהיה הקיר מסביבה, היא מכתיבה האם הקיר יהיה מחופה באבן, בעץ בשליכט או כל חיפוי אחר העולה במחשבתם של המעצבים והמעצבות באשר הם.

דלת כניסה יכולה להתאים את עצמה כמעט לכל תקופה מבחינת העיצוב. אם בתקופה הביזנטית או תקופת הרנסנס, או שיטת תיאור הפולקלור של ג'ון תומס שחקר את הנושא ב – 1846:
"דלתות כניסה מושכות אליהן תשומת לב רבה בעיצובן המרהיב והמשתנה מבית לבית, מתקופה לתקופה ומרעיון אחד למשנהו".

ישנם מעצבים שגישתם האדוקה לעת העתיקה משפיעה על עיצוב הכניסה, הם משלבים אבני צפחה או אבנים לא מעובדות כאלמנט אותנטי בעל השפעה חזקה, לשם כך הם בוחרים דלתות כניסה מעוצבות בסגנון הנפחות הכבדה שמשדרת המון כוח וחספוס מעמדות.

בעת האחרונה, בעידן ה – Hi-Tech והמחשוב המהיר, עניין העיצוב בקווים נקיים עם שילוב של צבעי פסטל מתקופת הרטרו הזכורה למבוגרים שבייננו החל לגרום למעצבים לבקש דלתות כניסה בעיצוב מודרני המשלב אלמנטים אחידים וניטראליים בקו נקי וסולידי.
ביקוש אדיר זה הוביל להולדת סידרת דלתות חדשה, ה – Hi-Tech העונה לצרכים הייחודיים שנוצרו בעידן המודרני. צרכים של אנשיי הדור הנקי המתוחכמים שהצליחו לשלב שני סגנונות שונים בתקופה אחת מודרנית ומופלאה. שילוב של סגנונות משנות ה – 70 עם המנורות המעוגלות והקווים הזורמים במרחב האנרגיה, ועד שנות ה – 2000 עם קירות בחיפויים חלקים ופסים ישרים ונקיים בגוונים אפורים או גווני חאקי פסטליים. גוונים המשרים רוגע ונינוחות בתוך חללים רחבי ידיים.

מעצבים אחרים יותר קרובים לסגנון החיים הבורגני של הערים הגדולות ההולכות ומתקרבים לעולם הטכנולוגי וה – Hi-Tech ומביאים דלתות כניסה בעיצוב מעורב שיודע להעביר תחושת חמימות כפרית בשטח עירוני מלא תנועה, זאת ע"י חפוי הדלת בפלדה בעלת טקסטורה דמוית עץ, ובכך מקבלים דלת עתידנית עם מראה כפרי, שניים באחת.

שריונית חסם אשר מעצבת ללקוחותיה דלתות כניסה ברמות גבוהות ובמידות גובה שלא מביישות גם שחקני כדורסל גבוהים במיוחד, מאפשרת כמות עיצובים רחבת ידיים ופשוט עונה כמעט לכל דרישה אפשרית וכל רעיון עיצובי חדש.

דמיינו לעצמכם דלת ברוחב מטר ובגובה 2.5 מטר. זו דלת עצומה המשדרת את העוצמה של הבית ומשדרגת אותו למשהו שתמיד חלמנו עליו, הארמון הקטן שלנו. או למשל דלת עם חלון כמעט לכל אורכה עם סורג החתוך בלייזר, דלתות שצבועות בידי אומן ועוד גרסאות אין סופיות של תחכום עיצובי וטכנולוגי.

רמות העיצוב השונות באות מעולם שלם של אוטנטיות אוריינטלית (מזרח תיכונית) ועד לעיצוב מודרני המשתלב בחן רב עם שילובים קלאסיים כך למשלת דלת כניסה מדגם שריונית 7010 המותקנת בבית שהסגנון שלו מעורב ומהווה מפגש תרבויות בין אבן בסגנון עתיק לדלת המחברת אותו למציאות בת ימנו:

בבתים מודרניים המשלבים דלת כניסה בעיצוב מודרני בקו נקי מהפרעות כאשר היא מותקנת ע"ג רקע חלק העשוי שליכט צבעוני, המראה המחודד והייחודי של הדלת הופך את הכניסה לבית לכרטיס ביקור איכותי, כך למשל בדלת כניסה מדגם שריונית 3014 דו כנפית:

בבתים שלמים בסגנון מזרח תיכוני משלבים דלת כניסה בעיצוב ידני בסגנון ביזנטי גס המעביר את תחושת העוצמה האדירה שבפתח גדול ומכובד, כך למשל בדלת הצבועה בסגנון זה באה בתוך קיר מעוטר בעמודי קישוט בסגנון יווני:

דלתות מודרניות המשתלבות בבית עם מטבח אירופאי יפהפה מביעות הערכה לשני העולמות, המודרני והאירופאי הוותיק והיפה עד מאד:

בתוך כל אלו שריונית חסם שומרת על הרעיון של דלת הכניסה שאמורה לשמור על ביטחונם ובטיחותם של בני הבית, לכן שריונית חסם שינתה לחלוטין את מבנה מנגנון הנעילה שלה בכך שחיזקה אותו, עיבתה את הבריחים, האריכה אותם ונתנה לכל אחד מהם מקום משלו במשקוף, מה שמחזק את המנעול עד פי ארבעה מכל המתחרות בשוק הישראלי. שריונית חסם העבירה את המנעול גם תקנים אירופאים. מה שמעיד על עוצמתו המעולה של המנגנון.
שריונית חסם מציע דלתות עם רמות מיגון משתנות ע"י הוספת בריחים או מנעול נוסף חכם המאפשר באחת חריץ הצצה, מה שמדמה את השרשרת של סבתא ועד לנעילה נוספת ללילה כדי שנרגיש רגועים יותר ושקטים יותר.
לשריונית חסם ישנו מנגנון סגר ביטחון חכם הניתן לשילוב בדלתות חדשות, המנגנון מאפשר נעילה בשני שלבים, האחד מאפשר חריץ הצצה והשני נועל שני בריחים כנעילת לילה או כנעילה נוספת.
החוכמה היא בעובדה שהמנגנון ניתן לנטרול גם מחוץ לבית למי מבעלי הבית שיש לו מפתח.
כלומר; מנגנון בטיחותי ממעלה ראשונה במקרה שאחד מהדיירים נרדם ושכח את הסגר נעול.

מנגנון הנעילה הייחודי של שריונית חסם מאפשר התקנת מגן לצילינדר הבנוי יציקת פלדה שחודרת את המנעול מצידו החיצוני עד לצידו הפנימי ובכך מייצרת מנגנון השמדה עצמית.
הרגליים שחודרות את המנעול כל כך חזקות שכאשר מנסים לעוות את המגן כדי להגיע לצילינדר, הוא מעוות את מנגנון הנעילה ובכך תוקע את הבריחים בתוך המשקוף. כתוצאה מכך זמן הפריצה מתארך והופך לא כדאי.

כשמעצבים בית ללקוח, לא להתבייש לפנות ליצרני הדלתות כדי שיסייעו לכם בעיצוב שיתאים לדרישותיכם. שריונית חסם מספקת מענה כזה גם ברמה האינדיבידואלית עם מחלקת יישום ענפה בעלת שלל הצעות ורעיונות מכל העולם.

המקצועיות הרבה שנצברה במשך 30 שנה בחברה הגדולה בישראל יודעת לענות על שאלות רבות בתחום דלתות הכניסה ושריונית חסם נותנת מענה בפורומים מקצועיים תוך התמחות בדלתות כניסה ודלתות ביטחון מעוצבות. באתר האדריכלים הגדול בישראל – ארכיג'וב קיים פורום מקצועי בחסותה וניתן שם מענה לשאלות טכניות בתחום דלתות הכניסה. בנוסף באתר הבית של שריונית חסם
תקבלו טיפים נכונים לרכישת דלת, מה צריך לדעת ולמי לפנות ומבלי לסכן את הכסף שלכם.
חברת שריונית חסם התקינה למעלה מ – 2 מליון דלתות כניסה בבתי אב בישראל ועוד הרבה מאד דלתות ביותר מ – 40 מדינות בעולם, הניסיון האדיר שלנו בא מעבודה קשה מאד ואנחנו אוהבים לחלוק אותו עם כל דורש. אם בפורום המקצועי בפורטל האדריכלים הגדול והמקצועי בישראל – ארכיג'וב ואם במקומות אחרים, נתן לכם את הייעוץ באהבה גדולה.

שריונית חסם מייצרת כחול לבן בסביבה ירוקה תוך יצירת מקומות עבודה למאות משפחות בישראל. המפעל הגדול שלה ממוקם בעיר המתפתחת - קריית גת, עיר שנמצאת בדיוק במרכז הארץ אם מביטים במפה, היא נמצא בצומת מרכזי המקושר ל – 28 סניפים של משווקים מורשים בפריסה ארצית. כחברה הגדולה בישראל, שריונית חסם מחויבת למתן השירות הטוב ביותר ולומדת כל יום כיצד להשתפר על מנת לתת ללקוחותיה את הטוב ביותר, הן מבחינת המוצר, הן מבחינת השירות וחשוב לא פחות – עלות מול תועלת. לא כל יום אנחנו קונים דלת, לכן חשוב להשקיע מחשבה רבה בנושא זה.


שריונית חסם באתר Archijob  
פורום דלתות באתר
Archijob - כניסה

חזרה לניוזלטריצירת קשר ופרסום באתר

קראו אודות אתר Archijob
פרסום ב Archijob
יצירת קשר
חשיפת פרויקטים
שליחת חדשות
המלצות לשיפור
המליצו לחברים

איתי אלמוג בר פריימריז

חתימה על ניוזלטר

הוספת ארכיג'וב למועדפים

קביעת האתר כעמוד הבית

 

ארכיג'וב-סטודיו

קורס רוויט
Revit

קורס אוטוקאד
קורס סקצ'אפ
Sketchup

קורס ויריי לסקצ'אפ

קורס עיצוב פנים
מכינה לעיצוב
מכינה לאדריכלות
הכנת תיק עבודות
קורס הום סטיילינג

קורס פוטושופ

קורס פוטושופ
לאדריכלים ומעצבים

קורס אילוסטרייטור
קורס אוטוקאד
תלת מימד

 

לימודים וקורסים

לימודי אדריכלות
לימודי עיצוב פנים
תואר שני באדריכלות ועיצוב
לימודי עיצוב תעשייתי
לימודי תקשורת חזותית עיצוב גרפי
לימודי אדריכלות נוף
לימודי הנדסה אזרחית
מכינות לעיצוב ואדריכלות
לימודי אוטוקאד
לימודי פוטושופ
לימודי רישום וציור
לימודי צורפות
לימודי עיצוב אופנה טקסטיל
לימודי צילום

טיפ אוטוקאד

אנשי מקצוע

אדריכלים
מעצבי פנים
מהנדסי בנין
קבלני שיפוצים
אדריכלי נוף
מעצבים תעשיתיים
מעצבים גרפיים
מבצעי הדמיות
בוני מודלים
ניהול / פיקוח בניה

 

לוח המודעות

דרושים
חיפוש עבודה
לוח דירות - נדלן
קונים - מוכרים

 

חברות ומוצרים

ריצוף
דלתות
אביזרי אמבטיה
ריהוט
מטבחים
חלונות
ריהוט משרד
גינה ונוי
תאורה
עץ
ריהוט גן
קרמיקה
אלומיניום
אבן
חיפוי וציפוי
פרגולות
פרקט

 

פורומים

פורום אדריכלות
פורום בניה
פורום עיצוב פנים
פורום בניה ירוקה

פורום ריצוף
פורום אלומיניום
פורום צבעים וטיח
פורום מים
פורום מיזוג אוויר
פורום דלתות
פורום יבוא אישי מסין
פורום פרזול ועץ

פורום תאורה
פורום איטום בידוד אקוסטיקה
פורום גבס
פורום זכוכית
פורום חיפוי וציפוי
פורום שיש ואבן
פורום בית חכם אודיו-וידאו
פורום אנרגיה סולארית
פורום ריהוט משרדי
פורום תמ"א 38
פורום מדרגות
פורום מטבחים
פורום מיגון וממ"דים
פורום מחשבים ורשתות
פורום הדפסות ופלוטרים
פורום אוטוקאד
פורום הדמיות
פורום סקצ'אפ
פורום פוטושופ

 

 

האתר מנוהל באמצעות חברת ארכיג'וב עסקים בע"מ | כל הזכויות שמורות: איתי אלמוג-בר , אדריכל - יוצר האתר  2000 - 2017 ©
טלפון : 03-7467780 | דוא"ל :
webmaster@archijob.co.il  |  כתובת: ארכיג'וב עסקים רחוב הברזל 38 כניסה ב' קומה 2 רמת החייל - תל אביב
www.Archijob.co.il  |  www.Archifind.co.il  |  www.Archijob.biz  |  www.archijob-studio.co.il

Archijob Business ltd operates the Archijob website  |  All rights reserved : Itay Almog - Bar, Architect - Site creator  2000 - 2017 ©
phone: +972-3-7467780 | email:
webmaster@archijob.co.il  | address: Archijob Business , 38 Habarzel st. B